برگزیده های پرشین تولز

چند سوال در مورد فعال کردن امکانات انجمن

سریر هاست

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

دوستانی که با vBulletin آشنا هستند چند سوال دارم

1. وقتی کاربر برای اولین بار وارد سایت میشه پیام خصوصی از ادمین برایش ارسال بشه که مثلآ خوش آمدید ووو اسن از کجا فعال کنم

2. وقتی کاربر از کاربران دیگه پیام خصوصی دریافت میکنه و یا جواب پیام دریافت می کنه یه ایمل براش به ایمیل که عضو شده ارسال بشه و حتی مثلآ پست جدید ارسال میشه تو اون پستی که شرکت کره ایمیل ارسال بشه که ج.اب پست ...

3. آواتار کاربران می خوام عکس متحرک هم نشون بده GIF

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام ، به AdminCP برید .

1.بعد به تنظیمات اصلی انجمن برید =>زیر شاخه: تنظمیات اصلی انجمن => از بالا بر روی تنظیمات عضویت کاربران کلیک کنید => برید به قسمت =>پیام خوش آمد گویی از طریق پیام خصوصی => این 2 مورد رو ادیت کنید : => [عنوان پیام خصوصی] [متن پیام خصوصی]

و بعد => نام یوزری رو که میخواید موقغ عضویت باهاش متن ارسال بشه رو توی فیلد وارد کنید.

2. به تنظیمات پیش فرض عضویت برید .این گزینه رو فعال کنید => هنگام دریافت پیام خصوصی جدید , ایمیل جهت اطلاع رسانی ارسال شود.

3.مورد 3 هم که توی تنظیمات آواتار هست . :)

سریر هاست

Registered User
لایک‌ها
3
سلام ، به AdminCP برید .

1.بعد به تنظیمات اصلی انجمن برید =>زیر شاخه: تنظمیات اصلی انجمن => از بالا بر روی تنظیمات عضویت کاربران کلیک کنید => برید به قسمت =>پیام خوش آمد گویی از طریق پیام خصوصی => این 2 مورد رو ادیت کنید : => [عنوان پیام خصوصی] [متن پیام خصوصی]

و بعد => نام یوزری رو که میخواید موقغ عضویت باهاش متن ارسال بشه رو توی فیلد وارد کنید.

2. به تنظیمات پیش فرض عضویت برید .این گزینه رو فعال کنید => هنگام دریافت پیام خصوصی جدید , ایمیل جهت اطلاع رسانی ارسال شود.

3.مورد 3 هم که توی تنظیمات آواتار هست . :)

واقعآ ممنونم

شماره دو این کار انجام دادم فقط یه سوال الان من تو این پست همینجا یک پست جدید دارک می زنم منظور من این که ایم پست که من می زارم یک ایمیل برای شما بیاد که این پست به روز شد و جواب داده شده

شماره شوم هم تو ادمین این ها است کدوم باید ویرایش کنم

تنظیمات آواتار
اضافه کردن آواتارهای جدید
آپلود آواتار
نحوه ذخیره آواتار و عکس شخصی

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
. وقتی کاربر برای اولین بار وارد سایت میشه پیام خصوصی از ادمین برایش ارسال بشه که مثلآ خوش آمدید ووو اسن از کجا فعال کنم
اینو واقعا اگه دلیل خاصی براش نداشتید فعال نکنید. چون فقط باعث بالا رفتن حجم دیتابیس میشه! بیشتر کاربرای فروم هم برای حل مشکلشون و نهایتا همون یکی دوبار سر میزنن!
در کل از ارسال ایمیل برای عضویت استفاده کنید به نظر من خیلی بهتره!

سریر هاست

Registered User
لایک‌ها
3
اینو واقعا اگه دلیل خاصی براش نداشتید فعال نکنید. چون فقط باعث بالا رفتن حجم دیتابیس میشه! بیشتر کاربرای فروم هم برای حل مشکلشون و نهایتا همون یکی دوبار سر میزنن!
در کل از ارسال ایمیل برای عضویت استفاده کنید به نظر من خیلی بهتره!

آخه اگه دقت کنید تو همه انجمن ها ایم کارو می کنند عضو که میشی پیام خصوصی میاد
یه سوال میشه از ادمین پنل پیام خصوصی به همه کاربران بزنم؟

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
آخه اگه دقت کنید تو همه انجمن ها ایم کارو می کنند عضو که میشی پیام خصوصی میاد
یه سوال میشه از ادمین پنل پیام خصوصی به همه کاربران بزنم؟

خب این که دلیل نمیشه!

برای اینکه از ادمین پنل Pm ارسال کنید احتیاج به یک plugin دارید

بالا