برگزیده های پرشین تولز

چند سوال در مورد وب مانی

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان

لطفا اگه در مورد سوالات زیر اطلاعات دارید راهنمایی کنید.

1. من یه اکانت WebMoney Keeper Mini ایجاد کردم. الان اگه ایمیلم رو به کسی بدم می تونه به حسابم پول منتقل کنه؟ یا بعد از ایجاد اکانت کار دیگه هم لازمه انجام بدم؟

2. طبق قوانین وب مانی داشتن بیش از یک اکانت ممنوع هست یا خیر؟

ممنونم.

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
درباره mini اطلاع ندارم
بهترين نوع اکانت classic هست که شماره حسابت رو ميدی برای واريز کردن يه نرم افزار هم داره که کار رو راحت کرده
فکر کنم محدوديت داشته باشن واسه بيشتر از يه اکانت چون بايد وريفای کنی 2 تا اکانت رو که نميشه وريفای کنی
يه جستجو بزن تو گوگل سايت های زيادی راجع بهش توضيح دادن

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درباره mini اطلاع ندارم
بهترين نوع اکانت classic هست که شماره حسابت رو ميدی برای واريز کردن يه نرم افزار هم داره که کار رو راحت کرده
فکر کنم محدوديت داشته باشن واسه بيشتر از يه اکانت چون بايد وريفای کنی 2 تا اکانت رو که نميشه وريفای کنی
يه جستجو بزن تو گوگل سايت های زيادی راجع بهش توضيح دادن

ممنونم.

چون نتونستم حساب کلاسیک ایجاد کنم مجبور شدم نوع حساب رو مینی انتخاب کنم. چون موقع زنگ زدن به موبایلم برای وریفای کردن، تلفن قطع شد و دیگه هم زنگ نزدن.
فکر کنم تنها فرق این دو نوع حساب هم فقط در میزان مبادله وجه هست.

در حساب عادی برای دریافت پول بعد از ایجاد حساب کار خاصی لازمه انجام بدم؟

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
نه کار خاصی نميخاد فقط بايد چک کنی که purse ايجاد کردی يا نه
تو classic اينجوری هستش اون هم شايد اينطوری باشه
احتمالاً بايد اينجوری باشه چون بايد نوع پول اکانت رو مشخص کنی

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
ممنونم.

چون نتونستم حساب کلاسیک ایجاد کنم مجبور شدم نوع حساب رو مینی انتخاب کنم. چون موقع زنگ زدن به موبایلم برای وریفای کردن، تلفن قطع شد و دیگه هم زنگ نزدن.
البته اگه همون موقع تو سایتش میرفتی یه شماره تلفن میداد که بهش زنگ بزنی و مجدد اون شماره 5 رقمی رو برات sms میکرد!

aras194

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان

لطفا اگه در مورد سوالات زیر اطلاعات دارید راهنمایی کنید.

1. من یه اکانت WebMoney Keeper Mini ایجاد کردم. الان اگه ایمیلم رو به کسی بدم می تونه به حسابم پول منتقل کنه؟ یا بعد از ایجاد اکانت کار دیگه هم لازمه انجام بدم؟

2. طبق قوانین وب مانی داشتن بیش از یک اکانت ممنوع هست یا خیر؟

ممنونم.

سلام

1- اگر حساب شما مینی هست، باید برید داخلش و یک Purse (کیف پول) ایجاد کنید. بهد شمارش رو بدید به کسی که میخواد پول براتون واریز کنه تا براتون بریزه. تو وب مانی با ایمیل نمیشه پول ریخت

2- داشتن بیش از یک اکانت به هیچ وجه ممنوع نیست

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام
دوستان ولمانی واسه من sms نمبفرسته!
چند ماه قبل که تراکنش داشتم مشکلی نداشت اس ام اس میداد حالا نمیفرسته
شماره ای هم که دادم ایرانسل هستش.

sms11

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان توروخدا کمکم کنید
من یه حساب کلاسیک باز کردم
چون برای اولین بار بود که این حساب رو باز کرده بودم سیستم بهم یه keyfile فرستاد به ایمیلم که من متاسفانه پاکش کردم.بعد دوباره که درخواست دادم سیستم اول یه اس ام اس فرستاد برام توش اینو نوشته بود:
Hello!Your code is 743...

بعد که کارو ادامه دادم گفت که keyfile جدید رو به ایمیلتون باز کردیم و توی ایمیل توضیح دادیم
ایمیلو که باز کردم یه keyfile بود و توش نوشته بود که :
SMS with new password and access code (9 digits) to keys file has already been sent to your mobile phone.

درصورتی که بعد از اون اس ام اس اولیه که در بالا نوشته بودم دیگه اس ام اسی برای من نیومده.
حالا وقتی هم که وارد برنامه کلاسیک میشم وقتی در قسمت key file for given WMID از همون رمزی که به موبایلم(همون رمز اول) رو میزنم و برنامه باز میشه این ارور ها رو میده
45685797.jpg

خواهش میکنم کمکم کنید و بگید کجای کارم ایراد داشته
مرسی

Last edited:

rezaesmailiazad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

تبدیل دلار ویمانی شما به ریال با بهنرین قیمت و بالعکس .

تا انتهای هفته نحوه افتتاح حساب وب مانی به صورت کلاسیک در سایت گذاشته می شود .

www.fxwinner.ir

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
سلام

یه سوال دارم
من همه مراحل ساخت وب مانی رو انجام دادم و اکانتم کلاسیک هستش و فرمال پاسپورت دارم
اسکن پاسپورت رو براشون فرستادم پاسخ زیر رو من و می گن برخی اطلاعات اکانت با پاسپورت یکی نیست

Hello!
Incorrect passport number and date of issue of your WMID. Please learn here https://wiki.wmtransfer.com/wiki/show/Changing_registration_data
Changing the data in accordance with the passport.

تو قسمت مشخصات در حساب وب مانی جایی برای شماره پاسپورت نمی بینم می شه راهنمایی کنید کدوم فیلد مربوطه به شماره پاسپورت هستش؟ ممنون میشم

mahyjooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام

یه سوال دارم
من همه مراحل ساخت وب مانی رو انجام دادم و اکانتم کلاسیک هستش و فرمال پاسپورت دارم
اسکن پاسپورت رو براشون فرستادم پاسخ زیر رو من و می گن برخی اطلاعات اکانت با پاسپورت یکی نیست

Hello!
Incorrect passport number and date of issue of your WMID. Please learn here https://wiki.wmtransfer.com/wiki/show/Changing_registration_data
Changing the data in accordance with the passport.

تو قسمت مشخصات در حساب وب مانی جایی برای شماره پاسپورت نمی بینم می شه راهنمایی کنید کدوم فیلد مربوطه به شماره پاسپورت هستش؟ ممنون میشم

0.PNG

در قسمت number باید وارد کنید. اگه موس را روی علامت سوال ببرید می بینید که راجع به شماره پاسپورت توضیح میده.

بالا