برگزیده های پرشین تولز

چند سوال در مورد xbox

alisc

Registered User
لایک‌ها
34
سلام

دوستان قصد خرید یک دستگاه xbox آرکید دارم . چند سوال دارم :

1. این داستان آپدیت چیه ؟ یک سری میگن xbox خوب نیست ، هر ماه باید آپدیت کنی در غیر اینصورت نمیتونی بازی کنی !!! صحت داره ؟!؟ آپدیت برای بازی آنلاین هست ؟ یا بازی فیزیکی ؟

2. از کجا میشه متوجه شد دستگاه کپی خور هست ؟!؟

3. از کجا میشه متوجه شد دستگاه jTAG شده ؟

4. هزینه jTAG کردن چقدر هست ؟ برای دستگاه ضرری داره ؟

5. این داستان بن شدن چیه ؟!؟ از کجا میشه متوجه شد دستگاه بن شده یا نه ؟!؟ ( اگر بن شد باشه راهی هست ؟!؟ )

6. هنگام خرید به چه چیزهایی توجه کنم ؟ ( دست دوم تهیه میکنم )

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام

دوستان قصد خرید یک دستگاه xbox آرکید دارم . چند سوال دارم :

1. این داستان آپدیت چیه ؟ یک سری میگن xbox خوب نیست ، هر ماه باید آپدیت کنی در غیر اینصورت نمیتونی بازی کنی !!! صحت داره ؟!؟ آپدیت برای بازی آنلاین هست ؟ یا بازی فیزیکی ؟

2. از کجا میشه متوجه شد دستگاه کپی خور هست ؟!؟

3. از کجا میشه متوجه شد دستگاه jTAG شده ؟

4. هزینه jTAG کردن چقدر هست ؟ برای دستگاه ضرری داره ؟

5. این داستان بن شدن چیه ؟!؟ از کجا میشه متوجه شد دستگاه بن شده یا نه ؟!؟ ( اگر بن شد باشه راهی هست ؟!؟ )

6. هنگام خرید به چه چیزهایی توجه کنم ؟ ( دست دوم تهیه میکنم )
سلام.
اگه منظورتون Xbox 360 هست پیشنهاد میکنم از خریدش منصرف بشید...چه 360 و چه PS3 دیگه دورانشون خیلی وقته تموم شده و شبیه PS 1-2 هست...
پیشنهاد میکنم مقداری بودجه رو افزایش بدید و XBOX One دست دوم تهیه کنید که خوشقیمت تر از PS4 هست.
بهرحال...اگرهم تصمیمتون قطعی هست 360Slim بگیرید که تولید جدیدتر و خنک تر هست.
1.آخرین آپدیت مربوط به چندین سال پیش هست که LT3 نام داره و از اون زمان به بعد آپدیت جدیدی که هک شده باشه منتشر نشده...آپدیت برای اجرای بازی فیزیکی جدید و آنلاین ضروری هست.
2.معمولا برای کپی خور کردن 360 باید کنسول باز بشه و از پست کنسول مشخص هست که اثر باز شدگی داره یا خیر... ساده ترین راه یک بازی کپی تهیه کنید و داخل دستگاه قرار بدید, اگه اجرا شد که کپی خوره اگه نه خیر ...
3.جیتگ یک عدد برد هست که روی مادربرد کنسول با تعدادی سیم لحیم میشه...اگه داخل کنسول رو نگاه کنید (از بالا یا پایین) یک چراغ سبز/قرمز از داخل روی برد jTAG روشن هست.
4.هزینه بستگی به فروشنده داره از 50-60ت به بالا ... خیر اگه از سیم مرغوب استفاده بشه و خودتون بهش دست نزنید مشکل و ضرری نداره ... فقط زمان بالا اومدن کنسول چندثانیه بیشتر میشه.
5.فکر نمیکنم دیگه سرورهای 360 فعال باشه و بتونید آنلاین بازی کنید ... اگرهم فعال باشه دیگه پلیر زیادی نداره ... البته دقیق اطلاع ندارم.
6.تاریخ پشت کنسول رو نگاه کنید اگه قبل تر از 2009 بود بردش جاسپر نیست و باقی بردها ماقبلش (زفیر-فالکون) مشکل حرارتی دارن و سریع 3چراغه میشن و باید تعمیرش کنید.
البته چند ماه از سال 2008 هم برد جاسپر هست که برای اطمینان بیشتر از پشت کنسول قسمت برق پاور رو نگاه کنید...سپس با عکس زیر مطابقت بدید که کدوم برد استفاده شده.
VXk4bRU51wfnEbjo.jpg

alisc

Registered User
لایک‌ها
34
سپاسگذارم از وقتی که قرار دادید و به سوالات من پاسخ دادید

پیشنهاد میکنم مقداری بودجه رو افزایش بدید و XBOX One دست دوم تهیه کنید که خوشقیمت تر از PS4 هست.

بازی های xbox one خیلی گران هست ؟
کپی خور که نیستند ؟

البته چند ماه از سال 2008 هم برد جاسپر هست که برای اطمینان بیشتر از پشت کنسول قسمت برق پاور رو نگاه کنید...سپس با عکس زیر مطابقت بدید که کدوم برد استفاده شده.

آیا xbox one هم بورد جاسپر دارد ؟

این کنسول های limit edition به چه مفهومی هست ؟ چرا Limit ؟

کنسول آرشیوی یعنی چی ؟ من در چند آگهی دیدم ذکر کرده اند کنسول آرشیوی است !!!!

سپاس از وقتی که قرار دادید

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سپاسگذارم از وقتی که قرار دادید و به سوالات من پاسخ دادید
خواهش میکنم دوست عزیزم...
بازی های xbox one خیلی گران هست ؟
کپی خور که نیستند ؟
قیمت بازیهای این کنسول بستگی به بازی مورد نظر داره, آکبند بازی قدیمی از 120 داره تا ...
بازیهای جدید هم دور و بر 200-250ت
قیمت دیسک دست دوم هم از 80-70 به بالا هست ...
خیر دو کنسول Xone و Ps4 هنوز کپی خور نشده اند ... اما میتونید اکانت بازی دیجیتال هکی یا اشتراکی روی کنسول بریزید و استفاده کنید.
قیمت این بازیها هم متفاوت هست , از 20ت رو به بالا.
برای استفاده از این نوع بازیها نباید آنلاین بشید و اگر صاحب اکانت متوجه بشه بار اول فقط بازیها قفل میشه و اگه مجدد استفاده کنید کنسولتون بن میشه و دیگه نمیتونید آنلاین بشید با کنسول.
آیا xbox one هم بورد جاسپر دارد ؟

این کنسول های limit edition به چه مفهومی هست ؟ چرا Limit ؟

کنسول آرشیوی یعنی چی ؟ من در چند آگهی دیدم ذکر کرده اند کنسول آرشیوی است !!!!
XOne سه مدل داره ...
Xbox One که مدل معمولی هست و اولین مدل که وارد بازار شده.
Xbox One S که مدل اسلیم هست و سال 2016 به بعد تولید شد - خنکتر و ظاهر کوچیکتر از قبلی...سخت افزار اون تغییر محسوسی نکرده و تقریبا مثل مدل معمولی هست...دسته این مدل با مدل معمولی متفاوت هست.
Xbox One X که مدل حرفه ای هست و از نظر ظاهری و سخت افزاری بسیار قدرتمندتر از دو مدل پیشینش هست ... همچنین به تازگی عرضه شده و قیمت خیلی بالاتری داره. البته اگر نمایشگر با کیفیت 4K ندارید خرید این مدل بصرفه نیست!...

Limit Edition همینطور که از اسمش مشخص هست یعنی "نسخه محدود" حال یعنی اون کنسول فقط در یک منطقه مثل آسیا منتشر شده یا تعداد زیادی ازش روانه بازار نشده.
معمولا نسخه های Limit Edition محتویات داخل جعبه اضافه ای دارند مثل بازی / دسته و ...

کنسول آرشیوی یعنی کنسولی که صرفا جهت نگه داری و تزیینی استفاده شده و خیلی زیاد کار نکرده ... معمولا کسانی که آرشیو دارن نسخه های خاصی از کنسول هارو جمع میکنن.

بالا