برگزیده های پرشین تولز

چند سوال قبل از خرید سرور ویندوز

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چند تا سوال دارم درمورد سرویس ویندوز که جوابش رو تو فروم پیدا نکردم، اگه ممکنه جواب بدین .

1 - تو صفحه پلان ها مشخصات نرم افزاری رو ننوشتید ؛ من این دوتا را میخواهم بدانم : ورژن .Net Framework و آخرین سرویس پکی که به روی MSsql نصب شده . اگر فقط بگویید آخرین ورژن است کافی است.

2 - فضایی که اختصاص میدهید شامل فضای مصرفی دیتا بیس میشود یا جداست؟ یعنی بعضی ها اینطور سرویس میدهند که 100 مگابات فضا میدهند بعلاوه 10 مگابایت فضای دیتابیس ، حالا این پلان 250 مگابایتی شما مجموع دو نوع فضاست یا فقط یکی اش است؟

3 - از آن کنترل پنل که آدرسش را گذاشتید زیاد سر درنیاوردم ؛ نرم افزار کنترل MSsql اتان چیست و آیا امکان وصل شدن به سرور از طریق *** و Enterprise Manager هست یا خیر. همینطور Visual Studio 2003

4 - سرور SMTP اتان آیا به روی IIS نصب است یا نرم افزار دیگریست؟ و اگر نرم افزار دیگریست ، آیا Schema های مایکروسافت را ساپورت میکند؟

5 - اگر امکان دارد مشخصات سرور و تعداد کاربران هر سرور را بدهید ممنون میشوم . درمورد مشخصات سرور بیشتر CPU و RAM مورد نظرم هست و در مورد تعداد کاربران چه تعدادی کاربر برای هر یک از این سرور ها درنظر گرفتید.

6 - پلان شماره 4 شما فضای مورد نظر مارا ندارد ، آیا امکان دارد فضا بیشتر شود؟ اصلاً میتوان پس از خرید یک سرویس با پرداخت هزینه به یک پلان بالاتر یا حتی Custom ارتقا داد؟

7 - شما سرویس Money Back هم دارید ؟ یعنی مثلاً تا 2 هفته بعد از خرید اگرراضی نبودیم سرویس را پس بدهیم.

دلیل تصمیم انتقال ما از سرور قبلی به سرور شما راضی نبودن از خدمات و ضعیف بودن سرور میزبان قبلی است ؛ برای همین درمورد مشخصات سرور سوال کردم .
سوالهای تخصصی هم دلیلش وجود بسته های نرم افزاری مانند PHP و غیر به روی سرور ویندوز بود که تا حدودی برایم غیر عادی بود . میخواهم بدانم که نرم افزار های استاندارد خود ویندوز را اراعه میدهید یا Open Source

ممنون.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به نقل از Blueman :
سلام
چند تا سوال دارم درمورد سرویس ویندوز که جوابش رو تو فروم پیدا نکردم، اگه ممکنه جواب بدین .
سلام دوست عزيز
به نقل از Blueman :
1 - تو صفحه پلان ها مشخصات نرم افزاری رو ننوشتید ؛ من این دوتا را میخواهم بدانم : ورژن .Net Framework و آخرین سرویس پکی که به روی MSsql نصب شده . اگر فقط بگویید آخرین ورژن است کافی است.
ورژن Net Framework روس سرورهای ما 1.1 است. در مورد mssql هم آخرین سرویس پکهای ارائه شده از مایکروسافت رو نصب می کنیم.

به نقل از Blueman :
2 - فضایی که اختصاص میدهید شامل فضای مصرفی دیتا بیس میشود یا جداست؟ یعنی بعضی ها اینطور سرویس میدهند که 100 مگابات فضا میدهند بعلاوه 10 مگابایت فضای دیتابیس ، حالا این پلان 250 مگابایتی شما مجموع دو نوع فضاست یا فقط یکی اش است؟
این فضا ، فضای کلی است. یعنی مجموع فضای فایلها ، ایمیلها و دیتابیس می باشد.

به نقل از Blueman :
3 - از آن کنترل پنل که آدرسش را گذاشتید زیاد سر درنیاوردم ؛ نرم افزار کنترل MSsql اتان چیست و آیا امکان وصل شدن به سرور از طریق *** و Enterprise Manager هست یا خیر. همینطور Visual Studio 2003
نرم افزار Mssql ما یک MsSql Manager است به نام http://www.aspenterprisemanager.com. ضمنا در مورد کنترل پنل هم می تونید از http://www.hsphere.com اطلاعات بیشتری دریافت نمایید. ضمنا از طریق Enterprise Manage هم می توانید به سرور وصل شوید.

به نقل از Blueman :
4 - سرور SMTP اتان آیا به روی IIS نصب است یا نرم افزار دیگریست؟ و اگر نرم افزار دیگریست ، آیا Schema های مایکروسافت را ساپورت میکند؟
سرور SMTP همان مایکروسافت است. در مورد Schema منظورتون رو متوجه نشدم فکر نمی کنم به smtp ربطی داشته باشه.

به نقل از Blueman :
5 - اگر امکان دارد مشخصات سرور و تعداد کاربران هر سرور را بدهید ممنون میشوم . درمورد مشخصات سرور بیشتر CPU و RAM مورد نظرم هست و در مورد تعداد کاربران چه تعدادی کاربر برای هر یک از این سرور ها درنظر گرفتید.
سرورها P4 2.4 با رم 1024 است. در مورد تعداد کاربرها نمی تونم اطلاعاتی بدم. ضمنا تعداد کاربر ملاک نیست و میزان استفاده اونها از Resource ها ملاک است. نگران سخت افزار نباشید. همانطور که اگه در فروم خوانده باشید دیده اید ما در ارتقاء سرورها و نرم افزارهای آنها کوتاهی نمی کنیم و هیچ وقت فشاری بر کاربرها ایجاد نخواهد شد.

به نقل از Blueman :
6 - پلان شماره 4 شما فضای مورد نظر مارا ندارد ، آیا امکان دارد فضا بیشتر شود؟ اصلاً میتوان پس از خرید یک سرویس با پرداخت هزینه به یک پلان بالاتر یا حتی Custom ارتقا داد؟
بله شما هر زمانی که مایل باشید چه قبل از خرید و چه بعد از خرید می توانید از فضا و ترانسفری بیش از پلان4 استفاده کنید. کافیست درخواست خود را به hosting [at] persiantools.com بفرستید تا قیمت بدهیم.

به نقل از Blueman :
7 - شما سرویس Money Back هم دارید ؟ یعنی مثلاً تا 2 هفته بعد از خرید اگرراضی نبودیم سرویس را پس بدهیم.
نه متاسفانه سرویس Money Back نداریم. شما می تونید با گشتن در فروم نظرات کاربران را جویا شوید.

به نقل از Blueman :
دلیل تصمیم انتقال ما از سرور قبلی به سرور شما راضی نبودن از خدمات و ضعیف بودن سرور میزبان قبلی است ؛ برای همین درمورد مشخصات سرور سوال کردم .
سوالهای تخصصی هم دلیلش وجود بسته های نرم افزاری مانند PHP و غیر به روی سرور ویندوز بود که تا حدودی برایم غیر عادی بود . میخواهم بدانم که نرم افزار های استاندارد خود ویندوز را اراعه میدهید یا Open Source
ممنون.
نگران امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سرورها نباشید زیرا پرشین تولز همواره در به روز نگه داشتن سرورهای خود می کوشد. هر وقت که احساس شود سروری نیاز به upgarde دارد و یا نیز به وجود سرور جدیدی است در تهیه آن درنگ نخواهیم نمود.
با تشکر از شما.

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي از جوابها .
کاملاً قانع کننده بود.

بالا