برگزیده های پرشین تولز

چند سوال مبتدیانه از ام تی

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا که شما تا حالا زحمت کشیدید و تحمل کردید چند سوال دیگه هم داشتم که اگه لطف کنید ممنون می شم.
ادرس وب لاگ من : www.weblog.atn.ir
1- این قسمت ساید بار که توی اون قسمت دسته بندی و اخرین عناوین و ... هست می خواستم که دور هر کدام از بخشها هم یه حاشیه ایجاد بشه و به قولی از هم جداشون کنه.تا محدوده مشخصی هر بخشی داشته باشه.

2- در این بخش زیر لینکها به حالت unerline می افته که من می خواستم اون رو کامل بردارم و لینکهایی که در این بخش قرار دارند این حالت رو نداشته باشند و حالت u رو نداشته باشند.

3-وقتی که عنوان یکی از ""اخرین نوشته ها ""بزرگ می شه ادامش به خط بعد می ره و بهم می ریزه
مثل این عبارت:

بررسی زیرساختهای لازم جهت rvsm
» دستیابی به

که صحیحش این بوده : بررسی زیر ساختهای لازم جهت دستیابی به rvsm

4- در این بخش وقتی که از کلمات فارسی و انگلیسی همزمان استفاده می کنم عبارت بهم می ریزه و درست نشون داده نمی شه مثلا همین عبارت بالا صحیحش این بوده: بررسی زیر ساختهای لازم جهت دستیابی به rvsm

5- در قسمت مربوط به جستجو می خواستم که فونت مربوط به دکمه جستجو رو به تاهوما تغییر بدهم .

ممنونم از راهنماییتون
]

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
حالا اینا که وگفتی یعنی چه!
این نوفهمه! (کسی به خودش نگیره)!
اینجا فروم موویبل تایپ بیده!
خدایا توبه!

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم یه ضد حال دیگه به من:blush: :blush: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
باور کنید قصد بی ادبی و احترامی نداشتم فقط سوال داشتم اگه گناهی کرده ام بگید..........:eek: :eek:

asad125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamidch2 :
بازم یه ضد حال دیگه به من:blush: :blush: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
باور کنید قصد بی ادبی و احترامی نداشتم فقط سوال داشتم اگه گناهی کرده ام بگید..........:eek: :eek:

اگه منظورت نوشته روی دکمه جستجوست توی فایل ایندکس اصلی تغییرات زیر رو انجام بده
جستجو
</div>
<div class=menubase>
<form method="post" action="http://127.0.0.1/cgi-bin/mt5/mt-search.cgi" style="margin:0" dir="rtl">
<input type="hidden" name="IncludeBlogs" value="1" />
<input name="search" size="17" dir="rtl">&nbsp;<input type="submit" value="بگرد" name="B2" style="font-family: Tahoma; font-size: 8pt">
</form>
</div>
البته به جای " جستجو " من از " بگرد " استفاده کرده ام . شما قسمت اضافی کد بالا رو نسبت به فایل خودت ، اضافه کن شاید چیزی مث
style="font-family: Tahoma; font-size: 8pt

البته اگه فرانت پیج بلد باشی که حتما بلدی کاری نداره
اما اگه منظورت نوشته هایی است که برای جستجو توی باکس نوشته میشه باید توی فایل سی اس اس تغییراتی انجام بدی

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از راهنماییتون منتظر راهنمایی دیگر دوستان هم برای بقیه سوالاتم هستم.

1- این قسمت ساید بار که توی اون قسمت دسته بندی و اخرین عناوین و ... هست می خواستم که دور هر کدام از بخشها هم یه حاشیه ایجاد بشه و به قولی از هم جداشون کنه.تا محدوده مشخصی هر بخشی داشته باشه.

2- در این بخش زیر لینکها به حالت unerline می افته که من می خواستم اون رو کامل بردارم و لینکهایی که در این بخش قرار دارند این حالت رو نداشته باشند و حالت u رو نداشته باشند.

3-وقتی که عنوان یکی از ""اخرین نوشته ها ""بزرگ می شه ادامش به خط بعد می ره و بهم می ریزه
مثل این عبارت:

بررسی زیرساختهای لازم جهت rvsm
» دستیابی به

که صحیحش این بوده : بررسی زیر ساختهای لازم جهت دستیابی به rvsm

4- در این بخش وقتی که از کلمات فارسی و انگلیسی همزمان استفاده می کنم عبارت بهم می ریزه و درست نشون داده نمی شه مثلا همین عبارت بالا صحیحش این بوده: بررسی زیر ساختهای لازم جهت دستیابی به rvsm

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همچنان منتظر راهنمایی دوستان هستم.البته اگه می دونید که این سوالات به این انجمن ربطی نداره بگید من کجا این سوالات رو بپرسم .با تشکر

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از میلاد :
حالا اینا که وگفتی یعنی چه!
این نوفهمه! (کسی به خودش نگیره)!
اینجا فروم موویبل تایپ بیده!
خدایا توبه!
دوستمون تازه کار هستش. باید راهنماییش کنیم

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید یه سوال حالا ولی از ام تی

الان وقتی من مطلبی رو در وب لاگم می نویسم در قسمت بالای اون تاریخ نوشته شدنش رو نشون می ده که من می خواستم اون از اونجا حذف بشه و بجاش در قسمت پایین در همون بخشی که نام نویسنده و ساعت رو می نویسه تاریخ رو هم همونجا بنویسه

ادرس وب لاگ www.weblog.atn.ir

در این بخش هم فایل ایندکس مین هم هست اگه لازم بود:http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?t=32418

با تشکر

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همچنان منتظر راهنمایی دوستان هستم.

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamidch2 :
ببخشید یه سوال حالا ولی از ام تی

الان وقتی من مطلبی رو در وب لاگم می نویسم در قسمت بالای اون تاریخ نوشته شدنش رو نشون می ده که من می خواستم اون از اونجا حذف بشه و بجاش در قسمت پایین در همون بخشی که نام نویسنده و ساعت رو می نویسه تاریخ رو هم همونجا بنویسه

ادرس وب لاگ www.weblog.atn.ir

در این بخش هم فایل ایندکس مین هم هست اگه لازم بود:http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?t=32418

با تشکر

این هم از سوالم......:rolleyes: :rolleyes:

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از hamidch2 :
این هم از سوالم......:rolleyes: :rolleyes:

خب یه خورده باید کدها رو جابه جا کنی خودت
با فرانت پیج برو اون کد تاریخ رو بردار و بزار همونجا که می خوای

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید کدوم فایل رو باید دستکاری کنم با فرونت پیج ؟توضیح بدید ممنون می شم.اگه منظورتون فایل ایندکس مین هست من محتویات فایل ایندکس رو اینجا قرار دادم توضیح بدید ممنون می شم.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از hamidch2 :
ببخشید کدوم فایل رو باید دستکاری کنم با فرونت پیج ؟توضیح بدید ممنون می شم.اگه منظورتون فایل ایندکس مین هست من محتویات فایل ایندکس رو اینجا قرار دادم توضیح بدید ممنون می شم.

ببین توی همون فایل ایندکس این کد مخصوص به تاریخه
<MTJalaliDate format="%A %d %B %Y" />
اینو هر جا بزاری تاریخ رو بهت نشون می ده

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از راهنماییتون

بالا