چند سوال پیرامون ADSL

شروع موضوع توسط mohandes_milad ‏13 مارس 2007 در انجمن اینترنت پرسرعت ADSL و وایرلس و وایمکس

1. mohandes_milad

mohandes_milad Registered User

سلام دوستان چند تا سوال داشتم
    sharing در adsl یعنی چی ؟؟
    الان بیشترین سرعتی که به مصارف خانگی میدن چقدره ؟؟ ( هنوز از 128 کیلو بیشتر نشده ؟؟ )
    پیش شماره خونه ما ***66968 هستش و تو هر سایتی که رفتم و چک کردم میگه این پیش شماره پشتیبانی نمیشه ، جایی رو میشناسید که این پیش شماره رو ساپورت کنه ؟؟

2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. mohandes_milad

mohandes_milad Registered User

بچه ها الان یه شرکت پیدا کردم که پیش شماره خونه مارو پشتیبانی میکنه شرکت شاتل
    اطلاعاتی راجب این شرکت دارین ؟ چه جوریاست خدماتشون خوبه ؟
    این لینک رو نگاه کنید : http://www.shatel.ir/farsi/adsl_price.php
    به فرض من اگه بخوام سرویس art1 رو بگیرم به جز 24.800 و 10.000 تومن هزینه نصب باید پول مودم رو هم بدم ؟؟؟
    پیشنهادتون چیه ؟ بگیرم ؟

4. web_doost

web_doost کاربر تازه وارد

شاتل کیفیت خدماتش خوبه ؛ در مورد بقیه موارد دوستانی که تجربه دارن جواب بدن !

5. Graveworm

Graveworm Registered User

شاتل خوبه ، اما adsl محدودیت حجمی میده، اگه زیاد اهل download کردن هستی، گرون در میاد برات .. اما اگه برا گشت و گذار میخوای، خوبه ..

در مورد sharing هم منظور اینه که پهنای باند اینترنت بین چند تا user به اشتراک گذاشته میشه، تا اینجوری قیمت بیاد پایینتر. یعنی اگه شما 128 بگیری ( هنوز به کاربران خونگی بیشتر داده نمیشه .. ) همیشه سرعت 128 نداری و حتی در دوران اوج ترافیک، سرعت خیلی هم پایین ممکنه بیاد، در مقابل این sharing ، پهنای باند اختصاصی هم وجود داره که ISP ها با قیمت زیادی میتونن بدن که Dedicated میشه

عسل طبیعی و گرده گل ایرانی