آژانس هواپیمایی
pop up

چند سوال

شروع موضوع توسط johnsss ‏27 دسامبر 2003 در انجمن میزبانی وب

1. johnsss

johnsss کاربر تازه وارد

سلام عزيزان ادمين.
    قبل از هر چيز ميخوام بگم که منو ببخشيد که اینو اینجا مينويسم. ولی ميخواستم
    نظرتون رو در باره این بدونم:
    http://www.hugehost.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=4

آيا به نظر شما این سايت قلابی هست؟ يا واقعی. چون تبليغاتش توی سايت های معتبر بود.
    در ضمن برای يک سايت اموزشی با استفاده از phpNuke, Invision Board و کمی source code برای download چقدر disk space مورد نيازه¿ 100؟ 200؟ کمتّر يا بيشتر؟

سوال اخر هم اینکه ايا من ميتونم بدون استفاده از paypal به حساب شما پول بريزم؟
    چون paypal هم برا شما خوب نيست (10% کسر ميکنه از پول) و هم برای من (commision اش خيلی بالاست)

ممنون از کمکتون.

2. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

والا این سایتی رو که شما معرفی کردید من اولین باری بود که می دیدم.
    ولی با یک سرچ در اینترنت نظرات کاربران اینطوری بوده که قیمتش خوبه ولی support خیلی ضعیفه و account ها دیر ساخته می شند و سرورهاشون معلوم نیست کجا نگهداری می شه و ....
    این رو از نظرات ملت برات نوشتم و خودم اطلاعاتی ندارم.
    در مورد نحوه پرداخت والا فعلا فقط paypal هست البته اگه به ایران دسترسی داری می تونی به حساب بانک ملی بریزی. اگه توی اروپا هستی می تونی حواله کنی به بانک ملی و در آخر اگر USA هستی یک ایمیل بزن تا ببینم چیکار می شه کرد.
    [email protected]

3. mitch

mitch کاربر تازه وارد

توي سايت نوشته:

Huge Amount of Webspace
    Huge Amount of Bandwidth

hugh يعني چقدر؟
    در ثاني، من توي سايت netcraft.com دنبال uptime chart براي اين سايت گشتم ولي نبود ولي سايت persiantools داشت. اگرچه عملكرد persiantools هم جاي تامل دارد.
    به اين تصوير توجه كنيد:

سرور اين سايت در روزهاي اخير دو بار restart شده است.

4. johnsss

johnsss کاربر تازه وارد

huge يعنی بسيار زياد. بزرگ.
    چون bandwidth و فضای زيادی ميده این رو نوشته.
    ممنون.

5. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

مي شه يه خورده بيشتر راجع به اين نمودار توضيح بدي ؟!؟!؟!
    چجوري ما رو مانيتور مي كنه و كدوم سرور ما رو ؟!؟!
    ما كه يه دونه سرور نداريم.
    ضمنا يكي از سرورهاي ما همش 2 1ماهه كه شروع به كار كرده.
    اين رو هم در نظر داشته باش كه تا به حال فقط يك بار اون هم به خاطر Kerenel Update ریبوت شده. (البته یکی از سرورها) !!!!

6. ehsan

ehsan Administrator

يه چيزي به اين بحث اضافه كنم... اول اينكه Kernel و دیگر سرویسهای هر سرور باید به روز بشه. 2 بار Reboot هم برای این بوده که ظرف 2 ماه گذشته 2 بار از طرف Linux و به طور رسمی Kernel ارتقا پیدا کرده و لازمه برای اعمال شدن تغییرات لازم سرور Reboot بشه و همچنین در صورت لزوم Apache که روی سرور هست Recompile بشه.
    اگه بین هر کدوم دیگه از اون شرکتهای Hosting بزرگ و کوچیک توی اون سایت ، هیچ کدوم هست که Linux باشه و ظرف این 2 ماه حداقل 2 بار Reboot نشده باشه معلومه سرورشون ضعف اساسی داره. این حرف من نیست و اعلان رسمی Linux است. یه سری از این Reboot ها اجتناب ناپذیره. اگه Reboot دیگه ای هم باشه اون برمیگرده به ضعفهای سرور که خب در اصل ضعف اون شرکت هم به حساب میاد. چون Reboot کردن غیر از موارد لازم برای Update شدن سرویسها ، اصلا کار جالبی نیست!!
    در مورد نمودار و اون سایت هم بگم که این یکی از معروف ترین سایتهای مانیتورینگ که در مورد سرویسهای Hosting بحث میکنه. اطلاعات جالبی در مورد هر شرکت Hosting میده و به قول معروف دل و روده طرف رو میریزه بیرون. با یه همچین سایتهایی میشه دهن شرکتهایی (مخصوصا ایرانی) رو که با دروغهای عجیب غریب و خالی بندی های تبلیغاتی ، Host به خورد ملت میدن ، بست! میگین نه؟ یکی دو تا رو تست کنید! :)
    فرقی توی نتیجه نداره ولی اینم بگم که این فروم روی یک سرور مجزاست و غیر از سرورهای خدمات هاستینگ ماست. فکر کنم دلیل این جدایی هم واضح باشه.

7. boxilink