برگزیده های پرشین تولز

خرید چند عنوان بازی و کنسول

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام دوستان
قصد خرید مواردی که میگم رو دارم.
metal gear solid:The Legacy collection
god of war:Saga Collection
این دو عنوان رو برای پلی 3 میخوام.دیسک و قاب تمیز و سالم.
و یک دستگاه PS3 اسلیم یا سوپر اسلیم اورج.دقت کنین کپی خور نمیخوام فقط اصل مد نظرم هست.سالم و تمیز!
اگه موارد بالا رو به قیمت مناسب دارین من خریدارم.

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
کالکشن گاد او وار +کنسول خریداری شد.:general406:
کالکشن متال گیر سالید...خریدارم:general105:

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
کالکشن های
متال گیر سالید لگسی
مس افکت
مادرن وارفر
توم ریدر
کیلزون
سایلنت هیل
رزیدنت اویل

به قیمت مناسب خریداری میشود.

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
کالکشن های
متال گیر سالید لگسی
مس افکت
مادرن وارفر
توم ریدر
کیلزون
سایلنت هیل
رزیدنت اویل

به قیمت مناسب خریداری میشود.
سلام
دوست عزیز برای بنده یک سوال پیش اومده، چرا خیلی راحت یه کنسول پلی۳ اسلیم کپی خور شده تهیه نکردید، که خیلی راحت تر بازی های مورد علاقه تونو دانلود کنید و با کمترین هزینه و وقت لذت بازیها رو ببرید؟
بقولی چرا اینقدر بخودتون زحمت و هزینه میدید؟
اونم تو این وضع اقتصادی و تورم که همه اجناس چندین برابر قیمت واقعی فروخته میشن
حالا جامعه بدبخت و نگونبخت گیمرا بماند
پ . ن ؛ البته بنده همیشه دوست داشتم اورجینال بازی کنم و حمایت کردم اگه این وضع وحشتناک نبود.
ممنونم.

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
دوست عزیز برای بنده یک سوال پیش اومده، چرا خیلی راحت یه کنسول پلی۳ اسلیم کپی خور شده تهیه نکردید، که خیلی راحت تر بازی های مورد علاقه تونو دانلود کنید و با کمترین هزینه و وقت لذت بازیها رو ببرید؟
بقولی چرا اینقدر بخودتون زحمت و هزینه میدید؟
اونم تو این وضع اقتصادی و تورم که همه اجناس چندین برابر قیمت واقعی فروخته میشن
حالا جامعه بدبخت و نگونبخت گیمرا بماند
پ . ن ؛ البته بنده همیشه دوست داشتم اورجینال بازی کنم و حمایت کردم اگه این وضع وحشتناک نبود.
ممنونم.

سلام.حرف شما کاملا درسته که وضع اقتصادی خوب نیست و...اما من بیشتر دنبال عنوان های فیزیکی ام.ترجیحا کالکشن.من همه این بازی ها رو تجربه کردم.فقط برای آرشیو کردن سعی میکنم نسخه کالکشن فیزیکیشون رو تهیه کنم.چندین عنوان هم با قیمت خیلی مناسب تهیه شده تا اینجا.نکته بعدی اینکه من دستگاه رو هم کپی خور خریدم و خورم اورجینال خورش کردم بخاطر بحث تروفی ها و بعضی بازی ها که بخش آنلاین هم دارن.مثل جی تی ای.رد دد 1 و...
در آخر اینکه شخصا هزینه های جانبی خیلی خیلی کمی دارم.بیشتر پولی که دستم میرسه صرف هزینه بازی میشه.
ممنون بابت نظرتون.

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
سلام.حرف شما کاملا درسته که وضع اقتصادی خوب نیست و...اما من بیشتر دنبال عنوان های فیزیکی ام.ترجیحا کالکشن.من همه این بازی ها رو تجربه کردم.فقط برای آرشیو کردن سعی میکنم نسخه کالکشن فیزیکیشون رو تهیه کنم.چندین عنوان هم با قیمت خیلی مناسب تهیه شده تا اینجا.نکته بعدی اینکه من دستگاه رو هم کپی خور خریدم و خورم اورجینال خورش کردم بخاطر بحث تروفی ها و بعضی بازی ها که بخش آنلاین هم دارن.مثل جی تی ای.رد دد 1 و...
در آخر اینکه شخصا هزینه های جانبی خیلی خیلی کمی دارم.بیشتر پولی که دستم میرسه صرف هزینه بازی میشه.
ممنون بابت نظرتون.
ممنونم، امیدوارم مجموعه های مورد علاقه تون رو هرچه زودتر تهیه کنید و لذتشو ببرید .

بالا