برگزیده های پرشین تولز

چند پرسش امنیتی اینترنتی

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

1- آیا بهره گیری از نرم افزارهای هیتلر! شکن همچون puff باعث می شه که آی پی ثبت شده ی ما در فاروم ها و بلاگ ها و سایت ها غیر واقعی باشه؟

2- چگونه و با بهره گیری از چه نرم افزاری کاری کنیم که همگی داده هایی که رد و بدل می کنیم از طریق اینترنت به صورت کد گذاری شده باشه؟ برای نمونه نوشته های ما در مسنجر و گفتگو های اینترنتی. در این زمینه می دونم که ایمیل جیمیل می تونه این کارو بکنه ولی منظور من مسنجرها هست و ....(کم شدن سرعت در برابر امنیت مهم نیست)

3- لطفا اگر نکته ای وجود داره با توجه به شرایط امروز مردم ایران و کاربران اینترنتی که بتونه به امنیت بیشتر کمک کنه دریغ نفرمایید

با سپاس

22 بهمن

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
من که به شخصه برام مهم نیست مثلا دولت ایمیل ها و .... رو ازم کنترل کنه چون دارم معمولی زندگیم رو میکنم . گوش بدهند و کنترل کنند و حالشو ببرند . چیزی نداریم قایم کنیم .

شمام خودت رو اذیت نکن .

pashangparsi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یعنی هیچ راهی وجود نداره به جز وی پی ان که بتونیم همگی داده های رد و بدل شده از زمان اتصال به اینترنت رو کد گذاری کنیم تا به دست هکرها نیفته؟

maryamis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود

1- آیا بهره گیری از نرم افزارهای هیتلر! شکن همچون puff باعث می شه که آی پی ثبت شده ی ما در فاروم ها و بلاگ ها و سایت ها غیر واقعی باشه؟

2- چگونه و با بهره گیری از چه نرم افزاری کاری کنیم که همگی داده هایی که رد و بدل می کنیم از طریق اینترنت به صورت کد گذاری شده باشه؟ برای نمونه نوشته های ما در مسنجر و گفتگو های اینترنتی. در این زمینه می دونم که ایمیل جیمیل می تونه این کارو بکنه ولی منظور من مسنجرها هست و ....(کم شدن سرعت در برابر امنیت مهم نیست)

3- لطفا اگر نکته ای وجود داره با توجه به شرایط امروز مردم ایران و کاربران اینترنتی که بتونه به امنیت بیشتر کمک کنه دریغ نفرمایید

با سپاس

22 بهمن

شما می تونی از مرور گر یوز جامپ هم استفاده کنی. تو گوگل سرچ کنی پیداش می کنی: use jump

بالا