برگزیده های پرشین تولز

چند پرسش درباره ی سایت

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سلام
من چندی هست که یک دامنه (کام) و یک هاست 10 مگابایتی از یک شرکت نه چندان معتبر : farassoohost.ir خریدم (9 هزار تومن) و البته تا اینجای کار که مشکلی نبوده. اما خواستم ببینم این شرکتهای غیر معتبر در آینده چه خطراتی دارن برای اطلاعات و سایت ما که راه اندازی کردیم.؟
اگر اینها مشکل ساز هستند, مطمئن ترین شرکت کدوم هست که از نظر نپریدن اطلاعات مشکلی نداشته باشه.
اگر یک هاست دیگه از یک جای دیگه بگیرم این دامنه ای که من خریدم رو همچنان در دسترس خواهم داشت؟ یعنی چطور میتونم باید بفهمم که دامنه رو به نام من گرفتن؟ اگر به نام من گرفته باشن دیگه دست کم از طرف دامنه ی مورد نظر خیالم راحت باشه که هیچ وقت از بین نمیره یا به کس دیگه ای واگذار نمیشه؟
اگر یک هاست از یک جای معتبر بگیرم میتونم دیگه مطمئن باشم که دامنه و هاست من معتبر هستن برای همیشه و دیگه اطلاعات اون دامنه رو بریزم روی این هاست تازه و مطئن؟

و پرسش پایانی اینکه من میخوام اگر بشه پست های وبلاگم رو که و آرشیو اون رو که توی پرشن بلاگ هست بریزم روی همین دامنه و هاست شخصی. آیا کسی راهی رو بلد هست؟ چون توی بخش مدیریت پرشن بلاگ دو نوع ذخیره ی آرشیو داره که یکیش رو نوشته روی سرور شخصی و ...

با تشکر

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مواظب دومینت باش

حتما جایی ثبتش کن که درست حسابی باشه.

تا حد امکان هم از مشخصات ایرانی استفاده نکن. اگه اشنایی تو خارج داری به نام اون ثبت کن چون اگه مشکلی پیش بیاد تو دادگاه یه ایرانی نمیتونه کاری بکنه

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
مواظب دومینت باش

حتما جایی ثبتش کن که درست حسابی باشه.

تا حد امکان هم از مشخصات ایرانی استفاده نکن. اگه اشنایی تو خارج داری به نام اون ثبت کن چون اگه مشکلی پیش بیاد تو دادگاه یه ایرانی نمیتونه کاری بکنه

خب این دامنه رو خودم تو این شرکت ثبتش کردم. چطور میتونم ازشون پس بگیرمش(یا آزادش کنم تا بتونه کس دیگه ای بگیره اونو) تا یه نفر بیرون از کشور برام ثبتش کنه؟

بالا