برگزیده های پرشین تولز

چند پیشنهاد برای ارتقا کیفیت فروم و جلوگیری از هرج و مرج!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
یه کار خیلی خوب انجام دادن ولی نمیدونم چرا دوباره ورش داشتن.

یه مدت ثبت نام تو سایت فقط با دعوت نامه امکان پذیر بود. حالا نمیدونم چه صلاحی بوده که بازم نذاشتن عضویت فقط

دعوتنامه ای باشه. فروم های مجانی و عمومی این مشکلات رو دارن. به نظر من اگه دوباره امکان عضویت فقط با دعوتنامه

امکان پذیر باشه جلوی خیلی از این بوزرهایی که پیرمرد گفت گرفته بشه. نظرتون چیه ؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بن شدن فقط واسه کاربرای قدیمی می تونه موثر باشه . وگرنه یوزری که تازه جوین شده خوب بن بشه ! که چی ؟ 1 دقیقه کار داره تا دوباره به ته آیدی قبلیش1 اضافه کنه و لوگین کنه ! مثلا بشه PIRMARD1 . بعدش هم بیاد زبون درازی :D

اگه ایمیل فعالسازی اکانت حداقل 6 ساعت بعد از درخواست ارسال بشه خیلی بهتره . کلی از مشکلات حل میشه :rolleyes:

دیگه هم یه یوزر هر شب نمیاد یه اکانت بسازه بیاد توی تاپیک من شبی یه اکانت تست وی پی ان بگیره :lol::lol:
نصفه یوزرهایی که میان از من وی پی ان تست میگیرین اینجورین، هیشکدومشون هم تا حالا پولی نریختن به حسابم و خرید نکردن ! یعنی کار یه نفره که تندتند اکانت وی پی ان میگیره و وقتی که اکانت اکسپایر میشه دوباره تو پی تی جوین میشه . تو پنل دیدم اینو ...
ایول به Privacy !! میری چک میکنی که کی چیکار کرده دیگه؟ :D

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
ولی من فکر میکنم باز بهترین راه همون دعوتنامه ای کردن ثبت نام باشه.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام به همه دوستان. من یه پیشنهاد . چند تا تذکر داشتم که تو تاپیک مربوطه تذکر ها رو مطرح کردم ولی ترتیب اثر

داده نشد و لازم شد که تاپیک جدید باز کنم.

همتون میدونید که چند وقتی هست که بی جهت و یا به قصد خراب کردن دیگران یه سری توهین ها رواج شده و هر روز

هم این توهین ها مثل آب خوردن برای بعضی ها آسونتر میشه.

من یه پیشنهاد دارم که تو موارد این چنینی دست مدیر ها رو باز بذارید تا جلوی این کارها زودتر گرفته بشه. چطور ؟ عرض میکنم.

وقتی یک نفر خلاف مقررات رفتار میکنه و بد ریپورت داده میشه باید منتظر موند تا مدیر ارشد یا کسی دیگه پیگیری کنه

و تو این مدت هم n تا پست بی مربوط و توهین آمیز رد و بدل میشه.

یه کار خیلی ساده میتونید انجام بدید. یه هک هست بنام Ban from Thread که برای همین کار نوشته شده.

هرکسی در یه تاپیک خلاف کنه، میشی موقتا یا برای همیشه اونو نسبت به اون تاپیک بن کرد.

فکر کنم اینجور سرعت عمل مدیرها هم بالاتر بره و جلوی قسمت زیادی از این بدگویی ها گرفته میشه.

من اینجا این هک رو برای یکی از دوستان معرفی کردم. لینک اصلی هم اینه :

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=158445

نظر شما چیه دوستان ؟
از اين هك ها خيلي زياده اما نميدونه چرا توي PT هيچكدومو نصب نميكنند!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
این تاپیک هم دقیقا به همین خاطر ایجاد شده!

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم مدیران به آنتیک بودن (ماندن) فضای (قالب) فروم بیشتر راضی باشند ;)

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
آخه این هک که در موردش بحث میکنیم ظاهر عمومی سایت رو عوض نمی کنه. فقط واسه مدیران یه آیکن کنار پست هر نفر اضافه میکنه و فقط واسه مدیران قابل نمایش هست.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
چی شد بالاخره ؟ کسی نمی خواد پیگیری کنه ؟

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
پستي انتقادي و ممكن هست دوستان ناراحت بشوند :p
من از مديريت فروم يه سوال دارم، آيا فرومي كه كلي سود داشته و كاربران ان بدون هيچ چشم داشتي در حال كمك كردن به سوددهي شما هستند نبايد از كوچكترين امكانات استفاده كنند؟
1:شما در بدترين شرايط سيستم تبليغات رو افزايش داديد و امضاها را يك بار نمايش كرديد
2: در حالي از سيستم قديمي براي تبديل صفحات به html استفاده مي كنيد كه 3 كوئري و كلي كار از webserver تون ميكشه و هر روز براي كانفيج دستي آن مجبور به كلي ويرايش در htaccess و template تون ميشيد تغييري در آن نمي دهيد(البته ديگه دير شده و صفحات ممكن تو گوگل خراب بشه)
3: به جاي اينكه به سمت بهبود كيفيت رفته به سمت فشار به كاربران ميرويم و چون از جيب كمتر سود خرج فروم بكنيم به كاربرا فشار مياريم و باز ما سودمونو بكنيم؟
4:تا كي سياست بهره برداري از مديران و كاربران آخه؟ فرومي كه تبديل به بازار شده تا فرومي با اون اهداف اوليه.
5: فكر كنم Clustering براي همين موقع ها پيشنهاد ميشه؛ بد نيست يه كمي هم به جاي فروختن سرور ، يكي از اون سرورهارو هم كه چندان مدل بالاهم نيستند براي WEBSERVER‌در نظر گرفت و همين سرور رو SQL سرور قرار داد.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
یه پیشنهاد دارم که حتما میتونه جلوی آدمهای علافو برای پست زدنهای بی مایه تو بخش گفتگو آزاد بگیره

و ضررش هم اینه که شاید تعداد کاربرهای فروم به این سرعت دیگه بالا نره! چون اکثر اسم کاربرهایی که داره ساخته میشه کسایی هستن که یا بن شدن یا میخوان حرفشونو با یه اسم کاربری جدید تو قسمت گفتگو آزاد پست بزنن

گفتگو آزاد رو دسترسی جدا براش بذارین
مثلا هر کاربری باید 50 تا پست داشته باشه یا مدیرها تشخیص بدن آدم درستیه و بعد اجازه دسترسی به بخش آزاد رو داشته باشه
فکر میکنم پیشنهاد خوبیه (البته اگه ادمینها دنبال زیاد شدن اسم کاربرها نباشن) و اگر انجام بشه میتونه اون بخش رو به نظم در بیاره
حالا بقیه هم بیان نظرشونو بگن:rolleyes:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
کار ساده ایه فقط مساله اینه که ادمینهای سایت از اینکه الکی آمار کاربرهاشون زیاد شه بگذرن!

خیلی میتونه جلوی خراب شدن فرومو بگیره

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
آخه نمی دونم زیاد یوزر داشتن افتخاره یا اعتبار ؟!!

همونطور که دوستان گفتن بیشتر این یوزر ها فیک هستن و مرتبط به یه نفر
164.gif
ولی خوب داره بررسی میشه. امیدوارم به نتیجه برسه.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ما که حریف این یوزرهایی که هر شب میومدم اکانت تست می گرفتن نشدیم !
پی تی هم که کاری نکرد !
حریف خودمون شدیم . اکانت های تست 24 ساعته رو کردیم 1 ساعته ! حالا دیگه کسی حال و حوصله نداره 1 ساعت 1 ساعت بیاد تو پی تی آیدی بسازه :D

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بیشتر از یک ماه و نیم هست که این تاپیک ایجاد شده. خواستم بپرسم که این بررسی نتیجه ای هم دربر داشته ؟

چی شد بالاخره ؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
پستي انتقادي و ممكن هست دوستان ناراحت بشوند :p
من از مديريت فروم يه سوال دارم، آيا فرومي كه كلي سود داشته و كاربران ان بدون هيچ چشم داشتي در حال كمك كردن به سوددهي شما هستند نبايد از كوچكترين امكانات استفاده كنند؟
1:شما در بدترين شرايط سيستم تبليغات رو افزايش داديد و امضاها را يك بار نمايش كرديد
2: در حالي از سيستم قديمي براي تبديل صفحات به html استفاده مي كنيد كه 3 كوئري و كلي كار از webserver تون ميكشه و هر روز براي كانفيج دستي آن مجبور به كلي ويرايش در htaccess و template تون ميشيد تغييري در آن نمي دهيد(البته ديگه دير شده و صفحات ممكن تو گوگل خراب بشه)
3: به جاي اينكه به سمت بهبود كيفيت رفته به سمت فشار به كاربران ميرويم و چون از جيب كمتر سود خرج فروم بكنيم به كاربرا فشار مياريم و باز ما سودمونو بكنيم؟
4:تا كي سياست بهره برداري از مديران و كاربران آخه؟ فرومي كه تبديل به بازار شده تا فرومي با اون اهداف اوليه.
5: فكر كنم Clustering براي همين موقع ها پيشنهاد ميشه؛ بد نيست يه كمي هم به جاي فروختن سرور ، يكي از اون سرورهارو هم كه چندان مدل بالاهم نيستند براي WEBSERVER‌در نظر گرفت و همين سرور رو SQL سرور قرار داد.
شما که اینهمه اطلاعات داری چرا خودت یک سیستم Clustering راه نمی ندازی !؟!
اصلا شما می دونی که سروری که فروم روشه مشخصات سخت افزاریش چیه و ماهی چقدر داره براش خرج می شه که اینجوری ادعا می کنی ؟!
می دونی که کلاسترینگ اگه بخواد درست اجرا بشه حداقل ماهی 1500 دلار خرج داره !!!
می دونی هم فرومی که به نظر شما اینقدر اوضاش بهم ریخته از نظر سخت افزاری قوی ترین سرور ممکن رو داره و کلی داره ماهیانه بابتش هزینه پرداخت می شه. هزینه ای که اگه فقط یک روز دیر برسه کل سرور و اطلاعاتش می ره رو هوا !!!!

بالا