برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی چهار مشکل اساسی قالب جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Adel.J

Registered User
لایک‌ها
50
پس امتیازات بازارچه کجاس؟

واقعا اگه امتیازات بازارچه به شکل قبلی برگردانده نشه. افراد مطمئن و با اعتبار و محترمی مثل شما با کسی که تازه شروع به کار توی بازاچه کرده و هنوز اعتباری ندارد از کجا شناخته بشوند؟ چطور میشود از هر کسی خرید کرد؟

Adel.J

Registered User
لایک‌ها
50
درود
متاسفانه در تم جدید فونت های هر بخش مثل ارسال ها تشکرها حتی امضای کاربران گفتگوها و همه نزدیک به هم هستند و رنگشون هم همین طور
به همین جهت کمی مشکل است تشخیص اینها از هم دیگه
البته کادر بندی هم میشه انجام شه که تشخیص اجزا راحت تر بشه

درود. بله میگویند که (تکرار میکنم میگویند که) شاید (تکرار میکنم شاید) ممکن است (تکرار میکنم ممکن است) تا شنبه درست شود (تکرار نمیکنم چون شاید درست نشود:()

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
بنده مشکلات سایت را طبق درخواست مدیریت مطرح کردم در تاپیک "چهار مشکل اساسی قالب جدید" . اما ایشان در پیام خصوصی مرتب با پیامهایی که دارند به سوی بی ادبی گرایش پیدا میکنند دستمال (یا همون بیرقه;)) طرفداری از سایت را تکان میدهد و از ادبیات بی ادبانه استفاده میکنند.
من که گفته بودم اگه قراره دردسر بشه نمیخوام نظر بدم.

دوست عزیز ایشون از قدیمی های این سایت هستن و خودشون فروم بزرگی در زمینه اشتراک فایل داشتند که بیشتر بچه های پی تی اونجا فعال بودند
بعد 10 سال فعالیت در اینجا و فعالیت مستمر ایشون طبیعیه

Adel.J

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیز ایشون از قدیمی های این سایت هستن و خودشون فروم بزرگی در زمینه اشتراک فایل داشتند که بیشتر بچه های پی تی اونجا فعال بودند
بعد 10 سال فعالیت در اینجا و فعالیت مستمر ایشون طبیعیه
بله مرسی که یادآوری کردی. من هم دیگر از ایشان کدورتی ندارم. همان روز اول بود. اگر هم میشد به نشانه حسن نیت این نوشته را ویرایش یا پاک میکردم اما نمیشود متاسفانه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا