برگزیده های پرشین تولز

چه جوري بفهيم كه يك CPU نو است (دست دوم نيست)؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من مي خوام يك CPU بگيرم كه گارانتي هم نداره. حالا بايد از كجا بفهم كه اين CPU نو است؟

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از gba :
سلام
من مي خوام يك CPU بگيرم كه گارانتي هم نداره. حالا بايد از كجا بفهم كه اين CPU نو است؟

با اجازه از اساتيد اين بخش ... :happy:

ميخواي كه اينتل بگيري يا amd ؟؟؟؟

اينتل رو تا اونجايي كه من ميدونم از روي جاي fan كه روش ميمونه ميشه فهميد يه روغن يا جوهر سياه رنگ روشو ميپوشونه و نوشته هاي روشم ديگه هوتوتو!!!! اين روغن براي تماس بهتر بين cpu و fan هست!!!! كه اول روي فن هست و وقتي روي سي پي يو ميزاريش به روي سي پي يو ميره و ..... ( البته من پنتيوم 4 به بعد رو گفتم .. نميدونم براي مدل هاي پايينتر هم اينطوري هست يا نه )
;)

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از afshiun_dks :
با اجازه از اساتيد اين بخش ... :happy:

ميخواي كه اينتل بگيري يا amd ؟؟؟؟

اينتل رو تا اونجايي كه من ميدونم از روي جاي fan كه روش ميمونه ميشه فهميد يه روغن يا جوهر سياه رنگ روشو ميپوشونه و نوشته هاي روشم ديگه هوتوتو!!!! اين روغن براي تماس بهتر بين cpu و fan هست!!!! كه اول روي فن هست و وقتي روي سي پي يو ميزاريش به روي سي پي يو ميره و ..... ( البته من پنتيوم 4 به بعد رو گفتم .. نميدونم براي مدل هاي پايينتر هم اينطوري هست يا نه )
;)
من مي خوام يك pentium 3 بگيرم. آيا كسي مي دونه براي pentium 3 هم همين جوري است يا نه؟

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از gba :
من مي خوام يك pentium 3 بگيرم. آيا كسي مي دونه براي pentium 3 هم همين جوري است يا نه؟
تا اونجا كه من اطلاع دارم p3 ها به صورت(اسلات) كارتي هستن

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام:

1-مهم اينه كه سالم باشه
2-سي پي يو پنتيوم 3 ديگه نو و دست دوم نداره!
3-موقع جا زدن فن يه كم مربع وسط سي پي يو همون هستش يه ذره خط ميافته
4-رنگش هم تيره تر ميشه
5-ولي اگه تست كردي و يه ويندوز باش نصب كردي مشكلي نبود پس بخرش

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از 30yavash :
تا اونجا كه من اطلاع دارم p3 ها به صورت(اسلات) كارتي هستن

دوست عزيز پنتيوم 3 به دو صورت يا پكيج توليد شده:

اولين پكج اون اسلاتي بود به نام اسلات 1

دومين پكيج يا fcpga در سوكت 370 نصب ميشد

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
عزیز پنتیوم تری نو کجا بود آخه؟
4 هم میخری باکس بخر که دیگه مشکلی نداشته باشی
در ضمن فروش cpu تو ایران خدا رو شکر انقدر بروز وزیاده که برا کسی نمیصرفه بیاد دست دوم باکس کنه بفروشه
فقط چون بدون گارانتی هستش شما بهتره مادربورد خودتون رو ببرید اونجا cpu روش بندازن که اگه مشکلی بود گردن شما نیفته

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
مگه هنوز P3 نو تو بازار هستش؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از mahdi206 :
مگه هنوز P3 نو تو بازار هستش؟
ممنون از جواب همتون
آره بابا چرا نباشه توبازار هاي ايران از شير مرغ تا جون آدميزاد هست :D همين ديروز بود رفتم پرسيدم P3 داريد گفتند آره فرداش كه رفتم گفت نداريم :blink:
اين براي P3 سوكتي بود. البته براي من هم اسلاتي هست كه با داتبرد به سوكتي تبديل كردم. حالا:
1- اگه سوكتي بود چه كار كنم؟
2- به نظر شما سوكتي بهتره يا اسلاتي چون تا اونجايي كه من فهميدم نميشه براي اسلاتي فن خوب گذاشت ولي براي اسلاتي مي شه.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
هنور فنهاي اسلات 1 تو بازار هست.2 تا بخر تا يدك داشته باشي.در مورد داتر برد هزار جور مشكل داره مثلا هنگ و بالا نيامدن سيستم در بعضي مواقع اگر مادربردت اسلاتي است من به شما پ3 600 فول كش پيشنهاد ميدم

فنشم تو بازار هست

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از gba :
ممنون از جواب همتون
آره بابا چرا نباشه توبازار هاي ايران از شير مرغ تا جون آدميزاد هست :D همين ديروز بود رفتم پرسيدم P3 داريد گفتند آره فرداش كه رفتم گفت نداريم :blink:
اين براي P3 سوكتي بود. البته براي من هم اسلاتي هست كه با داتبرد به سوكتي تبديل كردم. حالا:
1- اگه سوكتي بود چه كار كنم؟
2- به نظر شما سوكتي بهتره يا اسلاتي چون تا اونجايي كه من فهميدم نميشه براي اسلاتي فن خوب گذاشت ولي براي اسلاتي مي شه.
هستن كه هست ولي نو نيست ديگه! مگه اينكه يكي از امون موقع انبار كرده باشه كه خ..ت كرده! چون قيمت الان كجا و قيمت اون موقع كجا!

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از amd>intel :
هنور فنهاي اسلات 1 تو بازار هست.2 تا بخر تا يدك داشته باشي.در مورد داتر برد هزار جور مشكل داره مثلا هنگ و بالا نيامدن سيستم در بعضي مواقع اگر مادربردت اسلاتي است من به شما پ3 600 فول كش پيشنهاد ميدم

فنشم تو بازار هست

ممنون ولي من براي اين گفتم كه خودم يك هيت سينك با يك فن خيلي خوب دارم كه مي خوام از اونا استفاده كنم تا بشه بهتر اووركلاك كرد.
راستي مگه پ3 866 چه مشكلي داره؟

MeisamShemirani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اجازه از دوستان اولا به نظر من شما p3 نو دیگه پیدا نمکنی هر کی هم بگه نو هستش دروغ میگه مگر اینکه جایی نگه داشته باشته در ضمن cpu به خاطر حرارت سطحش تیره میشه و رنگ نوشته های روش کم میشه و اون سیلیکونی هم که روش هست اگه پاکم شده باشه بازم مشخص شما اسلاتی نخر اونم به علت سرعته پایینه تبادل اطلاعات شما به نظر من p3 1000 خق 1100 بگیر و سراغ celeron هم نرو به خاطر قیمته پایینش که بیشتر به درد کارایه office میخوره موفق باشی

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
چرا AMD نه؟!

بالا