برگزیده های پرشین تولز

چه جوری یک هارد رو بسوزونم؟!

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اصلاً موضوع تاپیک هم جکه .

ولی خدایی چطور میشه یه هاردو سوزوند ؟؟؟

مثلاً تو مغازت نشستی یهو اماکن میاد می خواد کامپیوترت رو بگرده ... حالا تو هم کلی عکس ، فیلم ، و از این جور چیزا داری رو هاردت . فکر می کنم این بهترین راه برای مقابله باشه ...
یه هارد 70 - 80 تومنی بسوزونی بهتره تا دادگاهی بشیو 400 - 500 چوب هم جریمه بشی ...
اگه ببرن که کامپوترتو کامل میبرن دیگه هم نمیدن . ولی اینطوری فقط یه هارد ضرر کردی .

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mehdi25 :
اصلاً موضوع تاپیک هم جکه .

ولی خدایی چطور میشه یه هاردو سوزوند ؟؟؟

مثلاً تو مغازت نشستی یهو اماکن میاد می خواد کامپیوترت رو بگرده ... حالا تو هم کلی عکس ، فیلم ، و از این جور چیزا داری رو هاردت . فکر می کنم این بهترین راه برای مقابله باشه ...
یه هارد 70 - 80 تومنی بسوزونی بهتره تا دادگاهی بشیو 400 - 500 چوب هم جریمه بشی ...
اگه ببرن که کامپوترتو کامل میبرن دیگه هم نمیدن . ولی اینطوری فقط یه هارد ضرر کردی .
این دیگه الان موضوعیت نداره ،
الان بیشتر به مطالب سیاسی گیر میدن تا شو و عکس وفیلمهای مبتذل.

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
خب اکثر روشهایی که گفتین نهایتا برد هارد رو میسوزونه و هنوز صفحه های هارد سالمن اطلاعات هارد هم که رو صفحه هاشه نه بردش پس با تعویض برد الکترونیکی دوباره هارد شروع به کار میکنه
پس مهم صفحه ها(پلاتر ) هستن نه بردش
اگه تو هارد اطلاعات سری هست که نمیخوایید به دست کسی بیفته بهترین راه چندین بار نوشتن روی هارد با برنامه های مخصوص اینکاره
البته فکر نکنید که با این کار دیگه راحت شدین چون هنوز هم با کمک ازمایشگاههای ویژه امکان بازیابی اطلاعات هست پس برای اطمینان بیشتر در هارد رو باز کنید و صفحه هارو ازش جدا و تکه تکه کنید (البته هنوز هم یه امکانایی هست :) )
دستگاه هایی وجود دارن که با ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی بطور کامل و مطمئن اطلاعات هارد رو از بین میبرن
و تا اونجایی که یادم میاد ظاهرا بعد از این عمل دیگه هارد قابل استفاده نیست چون خاصیت مغناطیسی صفحه ها از بین میره

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نگفتی واسه چی می خوای هاردو بسوزونی ؟؟؟

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
اقا از این همه پیشنهاد ممنون. ولی میدونید فرض کنید که اصلا فرصت باز کردن کیس نیست. یعنی من فرصت این که کیس باز کنم رو ندارم. نهایتا کامپوتر روشنه. یعنی میشه یه برنامه ای چیزی ران کرد و سوزوند. :(

یه چیزی تو مایه های اون برنامه اسمبلی که دوستمون گفت. منتها این برنامه نویسی اسمبلی برای من مثل اینه که بخوام هارد رو با بمب بسوزونم! چون از هیچ کدومش سر رشته ندارم.:wacko:

بالا