برگزیده های پرشین تولز

چه دوربینی بخرم ؟؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كاسيو بدك نيست من كار نكردم ولي دوستان راضي بودند
اندازشون هم خوبه

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
DariushAgah

لطفا مدل و قیمت بده

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
shankimout
این به ظاهر اندازش خوبه !!!!
فقط اگر ممکنه بیشتر راجبه کارایش !
کیفیتش !
اندازش !
قیمتش توضیح بدید ممنون میشم

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Nikon Coolpix S1
کیفیت کارش چجوریه ؟
قیمت ؟
کارایی ؟

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قصدم با انحراف كشيدن اين مبحث نيست ولي نمي دونم چرا جديدا تمام پست هاي من پاك ميشه ؟؟؟؟ من از نياز عزيز اصلا همچين توقعي نداشتم و اون رو يك روشنفكر مي دونستم . نمي دونم چرا اين كار رو مي كنه اگه دليلش رو بدونم ناراحت نمي شم ولي الا چون دليلي جلوي خودم نمي بينم ناراحتم خواهش مي كنم دوستان منو درك كنن و از نياز هم مي خام علت اين كار رو بهم بگه با تشكر

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دوست خوبم نگاه کن ببين مشخص کن چي ميخواي تو چه قيمتي تا ما بتونيم بت کمک کنيم نميشه بگي سري پي سوني ميخوتم بعد فرداش بگي نه اچ وان ميخوام روز بعد بگي اس 1 يا تي 1 سوني ميخوام و..... اينطوري به نتيجه اي نميرسيم بايد مشخص کني دوربين کوچيک و باريک و کم امکانات با کيفيت کمتر و قيمت زياد ميخواي و يا نه دوربين شبه اس ال ار يا نه يه دوربين کامپکت ببين و بگير ميخوام مثل سري ا در کانن يا سري پي در سوني و کولپيکس در نيکون و .... .تکليفتو با خودت مشخص کن .اگه اينطوري بخواي پيش بري طيف وسيعي از دوربينها در برابرتن .در ضمن دوربينهاي سوني نسبت به قيمتشون از امکانات خيلي کمي برخوردارن و اين بزرگترين عيب سونيه .اين دوربين پي 200 يا 150 و يا 100 با کيفيت هستن و خيليم و زيبا و سريع عکس ميگرين ولي مان با اکثر اين سري پي کار کردم امکانات خيلي محدودي دارن .هر توليد کننده اي يه سري اشکالات تو کارش هست مال سونيم اينه .

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
phoyo_live
ممنون ولی خوب وقتی آدم اطلاعاتش کم باشه گیج میشه !
من طبق تحقیقاتی که کردم و نمونه عکسهایی که از دوربینها دیدم به نصبت دوربین های کوچیک کیفیت پایینی دارن
بر خلاف اون چیزی که من می خوام !

فعلان این H1 به دلم نشسته و ازش خوشم می یاد
هر چند قیمت دقیقی ندارم !
شما تو این رنج دیگه چی پیشنهاد می دی ؟
H1 دوربینه ایده الیه ؟ اخه شما تو پست قبلیت گفتی که H1 بخر و تو این پستت می گی Sony امکاناتش کمه !

خوب آدم گیج می شه دیگه !
:(

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
نه من به شما در مورد سري پي گفتم .من که تو اين پست نگفتم که اچ وان کم امکاناته. گفتم سري پي کم امکاناته . قيمت اين دوربينم 580 تا 600 هزارتومانه .اگه اين نوع دوربين رو ميپسندي که منم بهت پيشنهاد ميکنم با اين پول بپسندي .طيف وسيع و خوبي از دوربينها در برابرتن .حالا ميتوني بري تو دي پي ريويو و تو بخش نيکون و کاننش شبه اس ال ار ها رو بررسي کني .مثل 5700 نيکون و يا اس دو اي اس کانن و يا خيلي هاي ديگه که بيشتر از 10 يا 20 تا نيستن .بعد روشون بحث ميکنيم .موفق باشي.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی
ولی باز منو انداختی تو هچل
آخه من الان دقیقا نمی تونم اونارو مقایسه کنم
ولی در کل این مدلها رو پسند کردم

Sony Cyber-shot DSC-V3
Nikon Coolpix 5700 همه چیزش بالا بود و کیفیت عکسهاشم خوب بود ولی ظاهرش دل چسب نیست
Canon EOS 20D چیزه خفنی به نظر می یاد
Sony Cyber-shot H1 هم ظاهرش خوبه و کیفیت عکس هاش هم خوب ولی به این چند تا مدل بالایی نمی رسه

خوب حالا میشه شما یه توضیح کوتاه راجبه اینا بدی و قیمتشون رو هم اگه بگی ممنون میشم

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از Irang :
قصدم با انحراف كشيدن اين مبحث نيست ولي نمي دونم چرا جديدا تمام پست هاي من پاك ميشه ؟؟؟؟ من از نياز عزيز اصلا همچين توقعي نداشتم و اون رو يك روشنفكر مي دونستم . نمي دونم چرا اين كار رو مي كنه اگه دليلش رو بدونم ناراحت نمي شم ولي الا چون دليلي جلوي خودم نمي بينم ناراحتم خواهش مي كنم دوستان منو درك كنن و از نياز هم مي خام علت اين كار رو بهم بگه با تشكر
13.GIF
دوست عزيز من هيچ كدام از پست هاي شما رو حذف نكردم
7.GIF
دليلي براي انجام اين كار وجود نداره :eek:

Find all posts by Irang

http://forum.persiantools.com/search.php?searchid=548514

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
آرتين جان اين 4 دوربيني كه اشاره كرديد از 4 كلاس كاملا متفاوت هستند و اختلاف قيمت زيادي دارند ، مثلا 20D حدود 1.4 ميليون تومان هستش ... پيشنهاد من اينه كه عجله نكنيد , نيازهاتون رو مشخص كنيد و مطمئن باشيد دوستان كمك خواهند كرد بهترين انتخاب رو داشته باشيد .

در كلاس كامپكت پيشنهاد من سري SD كانن مثل SD500 ر (IXUS 700) و سري T سوني مثل T7 هست

در كلاس دوربين هاي با زوم بالا پيشنهاد من Sony H1 و Canon S2 IS و پاناسونيك سري FZ

در High range هاي غير DSLR قبلا هم عرض كردم Canon G6 و Oly 8080

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Niaz
من قصد اصلیم خرید دوربین کوچیکه ! چون برای مسافرت نمشه یه دورین کتو کلفت رو آدم همیشه بندازه پهلوش !
ولی خوب این حرفهایی هم phoyo_live درباره دوربینهای کامپکت میگه آدم رو در دوراحی قرار می ده

شما خودت از بین اون 3 تا دوربین کامپکت کدوم رو می پسندیدی ؟
قیمتش رو هم بگی ممنون میشم

و مثلا با اون پول چه دوربینه معمولی میشه گرفت
این تقریبا مثلا laptop و pc در کامپیوتر می مونه

هر کدومشون یه برتی دارن
ولی خوب برای راحت این ور اون ور رفتن laptop بهتریه ;)

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشيد نيازجان . من زود قضاوت كردم نبايد اسم شما رو مي آوردم . يعني نبايد با اين اطمينان مي گفتم كه شما پست هاي من رو پاك كرديد . من قصدم فهميدن علت اين كار هستش من در همين تاپيك 4 پست گذاشتم ولي هيچكدوم از اونها نيست . من قصدم كمك و نزديكي بيشتر با دوستان عزيز بود و البته ادامه هم مي دهم ولي ... .

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از artin :
Niaz
...

شما خودت از بین اون 3 تا دوربین کامپکت کدوم رو می پسندیدی ؟

...
من Canon SD500 يا همون IXUS 700 رو انتخاب ميكنم
قيمت I donno

البته سري P سوني و S كانن كه ميشه گفت نيمه كامپكت هستند امكانات بيشتري از اين فول كامپكت ها دارند

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
داخل پرانتز عرض كنم كه نياز به دوربين زير يه ميليون دوربين نميگه
90.gif

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Niaz
من یه خورده بیشتر فکر کردم و با چند نفر که مشورت کردم همه میگن نمی خواد کیفیت رو فدای کوچیکی کنی !
یعنی دقیقا همون حرفهای که phoyo_live می زد

این دوربینهای هم که نیاز معرفی کرد هم اوقدر کوچیک نیستند
خوب وقتی قرار باشه براش کیف بردارم بزار دو سه سانت بزگتر باشه
;)

عوضش وقتی بازش کنی کلاسشم بیشتره

از بین این دوربینها به ترتبین کیفیت و کارایشونو اگه بگی ممنون میشم
می دونم قیمت نداری وولی اگه قیمت تقریبیشم بگی ممنون میشم

Olympus C-8080
Canon PowerShot G6
Sony Cyber-shot H1
Sony Cyber-shot DSC-V3
Panasonic Lumix DMC-FZ30