برگزیده های پرشین تولز

چه سایتی استارت بزنم که زود به درامد برسه ؟

mr.jabbari

Registered User
لایک‌ها
14
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
چه سایتی استارت بزنم ک زود به درامد برسه؟
با بودجه 1 میلیون تومان (بودجه ما خیلی بیشتر از این حد هست منتهی دوس دارم بدونم با این مبلغ میشه چیکار کرد)
ممنون میشم کمکم کنید تشکر

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49

نیکولاس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچی زود به درامد نمیرسه مگر اینکه بری بانک دزدی!

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
حتی با برترین و بهترین موضوع هم سایت بزنید زود به درآمد نمیرسید.کم کم 6 ماه تا یک سال باید تلاش کنی تا بتونی به درآمدی برسی.خود گوگل مدت زمانی نیاز داره که به پست های سایتتون اهمیت بالایی بده و شما را بالا بیاره که جز مهم ترین بخش هاست.در این مورد هر چی اختصاصی تر باشه پست هاتون و سئو رعایت شده باشه زودتر به نتیجه خواهید رسید

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
دوست عزیز این سوال از اساس اشتباه هست چون هیچ کس شما رو در این زمینه راهنمایی نمیکنه شما باید خودت دقیق بررسی کنی و ببینی در چه زمینه ای تخصص داری

mr.jabbari

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز این سوال از اساس اشتباه هست چون هیچ کس شما رو در این زمینه راهنمایی نمیکنه شما باید خودت دقیق بررسی کنی و ببینی در چه زمینه ای تخصص داری
یعنی هرکسی مثلا سایت موزیک زده تخصص موزیک بوده ؟
یعنی هرکسی مثلا سایت خبری زده علایق و تخصص خبر بوده ؟
به نظرم اصلا اینطور نیست
بررسی هرچیز هم از سوال کردن بدست میاد .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
یعنی هرکسی مثلا سایت موزیک زده تخصص موزیک بوده ؟
یعنی هرکسی مثلا سایت خبری زده علایق و تخصص خبر بوده ؟
به نظرم اصلا اینطور نیست
بررسی هرچیز هم از سوال کردن بدست میاد .
ببین دوست عزیز هم بحث تخصص هست و هم بحث علاقه
اگر توی انجمن سرچ کنی می بینی که مشابه عنوان تاپیک شما فراوونه هیچ کدوم هم نتیجه ای نداشته

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
دو دسته آدم بیشتر نداریم:
1- افراد پرسشگر ، محقق ، اندیشمند و جویای حقیقت که از نظر جمع استفاده میکنند تا بهترین سایت را برای کپی کردن انتخاب نمایند!!!
2- افرادی که وقتی بقیه منتظر جوابشون نشسته بودند بلند شدند و فکر خودشون رو عملی کردند تا راه برای گروه اول باز شود!!
شما کدوم دسته ای؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,019

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
بر خلاف نظر دوستان بنده عقیده دارم سایتی میشه زد که زود ( ماه اول ) به درامد برسه ولی باید تخصص داشته باشید.
من خودم یک سایت زدم درامد هم داره از ماه اول هم درامد داشت ولی اون سایت مکمل کار فعلیم بود. نرفتم یک سایت /بیزینس جدید را شروع کنم.
خواستی امکاناتت را خصوصی بگو راهنماییت می کنم.

mr.jabbari

Registered User
لایک‌ها
14
بر خلاف نظر دوستان بنده عقیده دارم سایتی میشه زد که زود ( ماه اول ) به درامد برسه ولی باید تخصص داشته باشید.
من خودم یک سایت زدم درامد هم داره از ماه اول هم درامد داشت ولی اون سایت مکمل کار فعلیم بود. نرفتم یک سایت /بیزینس جدید را شروع کنم.
خواستی امکاناتت را خصوصی بگو راهنماییت می کنم.

لطفا اگر مقدوره کاری که به نظرتون درامد زود هنگام داره و خوبه رو معرفی کنید پی وی تشکر

mr.jabbari

Registered User
لایک‌ها
14
دو دسته آدم بیشتر نداریم:
1- افراد پرسشگر ، محقق ، اندیشمند و جویای حقیقت که از نظر جمع استفاده میکنند تا بهترین سایت را برای کپی کردن انتخاب نمایند!!!
2- افرادی که وقتی بقیه منتظر جوابشون نشسته بودند بلند شدند و فکر خودشون رو عملی کردند تا راه برای گروه اول باز شود!!
شما کدوم دسته ای؟
من هیچکدوم از این دسته ها نیستم سعی میکنم اگر تایپیکی زده شده مفهوم سوال تایپیک رو بفهمم اگر خواستم نصیحت کنم یا چیز دیگه ای تو دلم اینکارو بکنم چون سوال و مفهوم تایپیک چیز دیگه ای هستش :)

نیکولاس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته کلاه برداری و دزدی هم زود به درامد میرسه منتها بستگی به خودت داره!:D

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
سلام سایر دوستان متوجه نشدن شما چی منظورتون هست
دو دسته وبمستر داریم یا همون صاحب سایت
1- پول مورد نیاز داری و یه سایت با درامد میخری و خب یه روال کاری راحت دارید
در این مورد با افزایش نیروی کاری و به طبع بابردن کیفیت مطالب و سایر موراد درامدت بیشتر میکنی
2- پول مورد نظر برای خرید سایت ندارید شما می شوید وبمستری که از زمین خاکی شروع کرده خب روال کاری طبق دوستان فرمودن علاقه و عشق و تخصص میخواد و حوصله که تمام مسائل روبه رو خودت تجربه کنی
اما پیشنهاد من به شما:
سایت های با درامد حدودا 1 الی 2 میلیون با هزینه مناسب بخرید و این ها رو به درامد بالا برسونید
و روی ای سایت ها کار کنید یعنی خرج کنید
من اصلا پیشنهاد نمی دهم شما سئو کار و بک لینک بخرید و یا این چیزها که صفحه اول گوگل بیاید
ولی بحث بهینه سازی سایت جدی بگیرید و اون هم نیاز به متخصص خاص خودش داره برای وردپرس که متداول هست باید یه برنامه نویس php پیدا کنید و .....
تنها مطلب اختصاصی

mr.jabbari

Registered User
لایک‌ها
14
سلام سایر دوستان متوجه نشدن شما چی منظورتون هست
دو دسته وبمستر داریم یا همون صاحب سایت
1- پول مورد نیاز داری و یه سایت با درامد میخری و خب یه روال کاری راحت دارید
در این مورد با افزایش نیروی کاری و به طبع بابردن کیفیت مطالب و سایر موراد درامدت بیشتر میکنی
2- پول مورد نظر برای خرید سایت ندارید شما می شوید وبمستری که از زمین خاکی شروع کرده خب روال کاری طبق دوستان فرمودن علاقه و عشق و تخصص میخواد و حوصله که تمام مسائل روبه رو خودت تجربه کنی
اما پیشنهاد من به شما:
سایت های با درامد حدودا 1 الی 2 میلیون با هزینه مناسب بخرید و این ها رو به درامد بالا برسونید
و روی ای سایت ها کار کنید یعنی خرج کنید
من اصلا پیشنهاد نمی دهم شما سئو کار و بک لینک بخرید و یا این چیزها که صفحه اول گوگل بیاید
ولی بحث بهینه سازی سایت جدی بگیرید و اون هم نیاز به متخصص خاص خودش داره برای وردپرس که متداول هست باید یه برنامه نویس php پیدا کنید و .....
تنها مطلب اختصاصی
تشکر از مطلب مفید شما

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان نظرات خوبی دارند اما یادشون رفته که .... اینجا ایرانه !!!
چیزی به نام درآمد ثابت سایت در ایران بی معنی است مملکتی که نصف ترافیکش داره از تلگرام میره خطر فیلترش حتی تا گوگل رو هم گرفته شرکت های تبلیغاتی اش هم دزد بازیه دیگه چه انتظاری داری؟
فکر کردی تو آمریکایی که تو گوگل بزنی established websites for sale بعد ده تا مارکت برات بیاد که ثابت درآمدشون داره از ادسنس و آمازون و... گرفته میشه که خدای تبلیغاتند و تو مطمئنی که این سایت اینقدر درآمد داره!!!
نه خیر اینجا ایرانه و تو گوگل بزن خرید سایت ... چهار تای اولی طراحی سایته و بقیه خرید دامنه!!!
اینجا ایرانه و مگه ما مارکت خرید و فروش سایتمون به غیر از همین انجمن های گفتگویه!!!
وبمستری مگه در این مملکت به عنوان شغل هم شناخته میشه که شما اینجوری به قول خودتون میگی راحت برو سایت با فلان تومن درآمد بخر! اصلا مگه داریم مگه میشه!!!
زمین خاکی وبمستری ایران مگه غیر از زحمت کشیدن برای جمع کردن بازدیدکننده تو سایه ی فیلترینگه که تهش به سر و کله زدن با فلان شرکت سر صحت کلیک ها و تاخیر واریزی ها ختم میشه!!
حرف آخر : 1-وبمستری در ایران نابسامان تر از اونه که بنگاه خرید و فروشی داشته باشه تا شما براش قیمت و پایه حقوق تعریف کنی. 2- کسانی هم که میخوان سایتشون رو بفروشند از این شرایط مسخره خسته شده اند و شما عملا باید دوباره سایت رو احیا کنید

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
والا ما خودمان هم به همین وضعیت دچاریم کاملا صحبت های شما درست است.
خارج از بحث اینکه وب سایت فروشنده پول نمیده و تمام مشکلاتش که واقعا کلافه کننده است
مشکل اصلی نهاد ف ی لترینک هست
پیشنهاد خرید سایت برای سایت های بزرگ بوده نه سایت های که ممد و علی وبمستر هستن
سایت بزرگ خودش بنرش و تبلیغات خودش میفروشه و همچنین یک نوع محصول خاص خودش داره
با سایت های دلال کلیک دزد و پاپ اپ کار نمیکنه

بالا