برگزیده های پرشین تولز

چه كتابي رو پيشنهاد ميدين

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام. من ميخوام asp.net رو شروع كنم. چندين pdf هم دانلود كردم در اين رابطه كه جالب نيست و براي من كه تازه ميخوام شروع كنم گنگه
ميخواست بدونم چه كتابي از چه موئلف و ناشري تهيه كنم كه آموزش هاش براي افراد مبتدي قابل فهم باشه. در ضمن با vb.net آموزش داده باشه نه #c . من فقط كمي vb 6 و html بلدم

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اصولا شروع کردن هر کاری در اول گنگ اه ! شما نباید از خودت زیاد توقع داشته باشی !

اگر دنبال منابع فارسی میگردی کتابهای زیادی هست از جمله کتاب asp.net کانون نشر علوم یا همون ناقوس که جلد سیاهی هم داره ، خیلی عالی نیست ولی خوب یه دروازه برای ورود به بهشت اه !

ولی منبع اصلی میتونه خود سایت asp.net باشه به علاوه که انشالله ما داریم سعی میکنیم لینک مقالات فارسی رو به صورت طبقه بندی شده هم در این انجمن قرار بدیم که دیگه کار شما راحت باشه .

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
اصولا شروع کردن هر کاری در اول گنگ اه ! شما نباید از خودت زیاد توقع داشته باشی !

اگر دنبال منابع فارسی میگردی کتابهای زیادی هست از جمله کتاب asp.net کانون نشر علوم یا همون ناقوس که جلد سیاهی هم داره ، خیلی عالی نیست ولی خوب یه دروازه برای ورود به بهشت اه !

ولی منبع اصلی میتونه خود سایت asp.net باشه به علاوه که انشالله ما داریم سعی میکنیم لینک مقالات فارسی رو به صورت طبقه بندی شده هم در این انجمن قرار بدیم که دیگه کار شما راحت باشه .
ممنون از راهنمايي! فقط من تو اين تاپيك
http://forum.persiantools.com/t24866.html&highlight=كتاب
يه پست ديدم در مورد انتشلرات ناقوس كه ميگفت كتاب asp.net ش مالي نيست انگتري:(

بالا