برگزیده های پرشین تولز

چه مدلی از گوشی i-mate بخرم

nabegheh95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
اینکه میگن این گوشیه i-mate با سیستم عامل windows smartphone هست و گوشیه دیگه با سیستم عاملwindows pocket pc ، چه فرق دارن این دو نوع گوشی؟

می خوام یک گوشیه i-mate با امکان ویندوز بخرم، که بتونم نرم افزارهایی بنویسم و رو گوشی تست کنم (واسه دل خودم:blush:) اما امکانات تلفنش هم بد نباشه، حالا شما چه پیشنهادی برام دارید؟ مرسی:rolleyes:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام،
اینکه میگن این گوشیه i-mate با سیستم عامل windows smartphone هست و گوشیه دیگه با سیستم عاملwindows pocket pc ، چه فرق دارن این دو نوع گوشی؟

می خوام یک گوشیه i-mate با امکان ویندوز بخرم، که بتونم نرم افزارهایی بنویسم و رو گوشی تست کنم (واسه دل خودم:blush:) اما امکانات تلفنش هم بد نباشه، حالا شما چه پیشنهادی برام دارید؟ مرسی:rolleyes:

قربان متاسفانه اطلاعات شما ناقصه و اختلاف اون با واقعيت بيش از حدي است كه بشه با يكي دو صفحه توضيحات مرتفعش كرد. پيشنهاد ميكنم ترد كامپليت رو بخونيد. بعد در مورد مشاوره گرفتن و يا نگرفتن تصميم بگيريد.

nabegheh95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( این ترد کامپلیت کجاست؟!

من فقط می خوام اسم چند مدل گوشیه i-mate رو ببرید، پیشنهاد دیگه. یه چند تا پیشنهاد هم از طرف شما داشته باشم و از بین اونا یکی رو انتخاب کنم. :f34r:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
:( این ترد کامپلیت کجاست؟!

من فقط می خوام اسم چند مدل گوشیه i-mate رو ببرید، پیشنهاد دیگه. یه چند تا پیشنهاد هم از طرف شما داشته باشم و از بین اونا یکی رو انتخاب کنم. :f34r:

در امضای من می تونید با عنوان راهنمای جامع پی دی ای پیدایش کنید

کاربری که به شما توصیه به بیشتر خواندن کرد ، خیرخواه شما بود ، اگر شما فکر میکنید با پیشنهاد شدن تنها چند دستگاه کار شما راه می افتد
بفرمایید
imate ultimate 6150
imate ultimate 8150
;)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
با سلام

من میگم اصلا شما ایمت نخرید بهتره ، اینمه پاکت پی سیه خوب از او 2 و اچ تی سی چرا برید ایمیت بخرید ؟؟؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
شما با خوندن ترد کامپلیت اون قدر اطلاعات بدست میارید که بتونید خودتون گوشیتون رو انتخاب کنید که خدایی نکرده کسی رو در صورت مشکلات گوشیتون سرزنش نکنین

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
والا تا اونجایی که من دستگیرم شد این برادر از اون دسته افرادیه که پی پی سی رو آیمیت میدونه . منم از اونجایی که فکر می کنم این دسته از افراد کاملا تصوری واهی از پی پی سی ( و یا بقول خودشون آیمیت )دارند به ایشون توصبه کردم که کامپلیت رو بخونن تا بفهمن که اولن پی پی سی لزوما آیمیت نیست و ثانیا آیمیت بهترین پی پی سی نیست و در نهایت ثالثا انتظاراتشون رو با اونچه از پی پی سی بر میاد مطابقت بدن. اما از اونجا که ما ایرانیا دوست داریم همه چیز لقمه کرده بره توی دهنمون منم کمک می کنم. مسئولیت استفاده از مشاوره من به عهده شخص شماست و به بنده هیچ ربطی نداره و هیچ دلیلی براش نمیارم. البته این چیزیه که شما میخواین.

لپ کلام اینکه آیمیتی که شما در نظر داری به دردت نمی خوره . به آلتیمیت ها دسترسی نداری و این آیمیت های موجود هم مدل های 2-3 سال پیشه .

شما باید ببینی چقدر میخوای خرج کنی
300-400 هیوندایی آ 200.
400 - 500 تومن یه اتم یا اتم اگزک یا پی 525 دسته 2
پی 535 دسته 2 500-600
600-700 اتم اگزک نو در ایران اتم لایف نو در دبی
700-1000.000 اچ تی سی کایزر
دستگاه وی جی ای اکیدا برای شما منع میشه.
سعی کنید زیاد خرج نکنین چون پشیمون میشین.

شما میتونین با سیمبین هم برنامه نویسی کنید . اگه این واقعا تنها چیزیه که احتیاج دارین. با 235 تومن یه دبلیو 50 سونی اریکسون بخرید که تاچ اسکرین هم هست یا نوکیا ...

اگر لحنم کمی تند بود معذرت میخوام . علتش اینه که سئوالی که گفتین جواب سر راست نداره و هر جواب کوتاهی باعث انتخاب اشتباه و سردرگمی شما میشه

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اقا یکم بی ربطه ولی P535 نوش تو ایران به زور گیر میاد دسته 2 شو شما جایی سراغ داری؟!:blush::D

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اقا یکم بی ربطه ولی P535 نوش تو ایران به زور گیر میاد دسته 2 شو شما جایی سراغ داری؟!:blush::D

تبلیغش دست دوش رو 2-3 ماه پیش با قیمت 580 دیدیم تو نت. اما من که گفتم ادعاهام رو در این مورد هیچ رقمه ثابت نمیکنم :happy:

nabegheh95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میگم اصلا شما ایمت نخرید بهتره ، اینمه پاکت پی سیه خوب از او 2 و اچ تی سی چرا برید ایمیت بخرید ؟؟؟
:(
چرا؟! من از خیلی ها شنیدم که i-mate تو ایران نمایندگی بیشتری داره.

والا تا اونجایی که من دستگیرم شد این برادر از اون دسته افرادیه که پی پی سی رو آیمیت میدونه .
به من پیشنهاد آیمت رو دادند، می دونم مارکها و مدلهای خیلی زیادی برای گوشیهای ppc وجود داره، ولی من در جریان اینهمه مدل نیستم. به پیشنهاد چند نفر از دوستان و فروشندگان با آیمت آشنا شدم، و به این دلیل که به من گفتند که تنها گوشیه ppc که در ایران گارانتی داره ، تنها اسم این مدل رو آوردم. حالا مد نظر من یک گوشیه نسبتا خوب (آنتن دهی، صدا، تصویر، دوربین، ... حرکت!:p) که ppc هم باشه. البته ترجیحا Windows ce 5 .
لپ کلام اینکه آیمیتی که شما در نظر داری به دردت نمی خوره .
شما باید ببینی چقدر میخوای خرج کنی
پول من حدود 400هزار تومنه، :wacko:

البته i-mate jama رو انتخاب کردم. نظرتون چیه؟ اشتباه که نمی کنم؟ مورد دیگه ای هست که پیشنهاد کنید و بهتر از این انتخاب من باشه؟

در ضمن از همه شما دوستان به خاطر نظراتتون (قبل و بعد) متشکرم

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
چرا؟! من از خیلی ها شنیدم که i-mate تو ایران نمایندگی بیشتری داره.

به من پیشنهاد آیمت رو دادند، می دونم مارکها و مدلهای خیلی زیادی برای گوشیهای ppc وجود داره، ولی من در جریان اینهمه مدل نیستم. به پیشنهاد چند نفر از دوستان و فروشندگان با آیمت آشنا شدم، و به این دلیل که به من گفتند که تنها گوشیه ppc که در ایران گارانتی داره ، تنها اسم این مدل رو آوردم. حالا مد نظر من یک گوشیه نسبتا خوب (آنتن دهی، صدا، تصویر، دوربین، ... حرکت!:p) که ppc هم باشه. البته ترجیحا Windows ce 5 .

پول من حدود 400هزار تومنه، :wacko:

البته i-mate jama رو انتخاب کردم. نظرتون چیه؟ اشتباه که نمی کنم؟ مورد دیگه ای هست که پیشنهاد کنید و بهتر از این انتخاب من باشه؟

در ضمن از همه شما دوستان به خاطر نظراتتون (قبل و بعد) متشکرم

پی پی سی رو از گوشی جدا کنید چون کارایی رو که قراره یه گوشی انجا بده به اون خوبی انجام نمیده اما همونطور که میدونید کارایی میکنه که بیا و ببین :Dدی

در ایران گارانتی برای پی پی سی ها معنا نداره

با اون هزینه میتونید آیمیت جمین یا همون کیوتک S200 بگیرین که خوشگل تره اما امکانات jama بهتره

ادیت : البته فکر کنم jama نیومده باشه ها !!! در ضمن اون پی پی سی هایی که نام بردم در حدود 370 - 380 هستش

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
پی پی سی رو از گوشی جدا کنید چون کارایی رو که قراره یه گوشی انجا بده به اون خوبی انجام نمیده اما همونطور که میدونید کارایی میکنه که بیا و ببین :Dدی

در ایران گارانتی برای پی پی سی ها معنا نداره

با اون هزینه میتونید آیمیت جمین یا همون کیوتک S200 بگیرین که خوشگل تره اما امکانات jama بهتره

ادیت : البته فکر کنم jama نیومده باشه ها !!! در ضمن اون پی پی سی هایی که نام بردم در حدود 370 - 380 هستش
كاملا همين طوره. اين شركت هايي كه گارانتي ميكنن اگه ديوايس رو ببري پيششون بفهمن گارانتي داره ميگن برو 1 ماه ديگه بيا. اما اگه بگي بدون گارانتيه با روي خوش! ظرف 1 روز و با گرفتن دستمزد مناسب واستون رديفش ميكنن كه البته اين دستمزد هر چقدر زياد باشه بهتر از اين كه دستگاه چندين روز پيششون بمونه و جد و آبادش رو در بيارن.... ضمنا مگر آيميت بيشتر از يك ريبرند كننده هست؟ چرا بايد شما يك htc tytn رو بخري 750 بعد ريبرند شدش يعني آيميت جسجم رو بخري 850؟؟؟؟؟؟؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله بنده هم با توجه به هزینه ای که میخواین بکنین i-mate jama رو بهتون پیشنهاد میکنم این دستگاه الان در بازار با گارانتی اصلی شرکت تحلیلگر داده ها نماینده انحصاری آی میت 433 تومان هستش در سایت ما با همون گارانتی با تخفیف 422 می تونین سفارشش بدین : سفارش ...
موفق باشین .

بالا