برگزیده های پرشین تولز

چه کاری بیرون نت هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
درستو ول نکن این همه سال صبح زود پا شدی رفتی مدرسه حیفه به خاطر 2 3 سال بشی مثل اون که تا لنگ ظهر میخوابیده

الان طرف ارشد مهندسی داره تا لنگ ظهر میخوابه
چه ربطی داره؟

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
چه ربطی داره؟
مییدونم منظورم اینه این همه ساال خوندی به خاطر این 2 سال اخر ولش نکن مدرکو بگیر لاقل
وگرنه من خودم رشتم یه چیزیه کارم یه چیز دیگه:D

Last edited:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
از 20 ماه خدمت سخت ناجا هم ناراحت نیستم فقط فقط بزرگترین اشتباه زندگیم، دانشگاه رفتن بود ! ای کاش برگردم عقب به جای دانشگاه کار یدی رو ادامه میدادم.

frdsbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
بهتون پیشنهاد می کنم کمی هزینه کنید حدود ۵۰ هزار تومان و ۲ هفته وقت بگذارید و این چند عنوان کتاب رو خوب مطالعه کنید ...

کتاب راز جذب پول در ایران ۱
کتاب راز جذب پول در ایران ۲
کتاب راز جذب پول در ایران ۳

کتاب پدر پول دار پدر بی پول

اگر به دقت مطالعه کنید و انجام بدید مطمئن باشید که زندگیتون متحول می شه .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
چه ربطی داره؟

داداش درستو ول نکن - درسته مدرک بگیری کار نیست
اما خریت کردنه همن درک نداشتن
خود من وقتی از خدمت برگشتم یه آشنایی کار محشری منو معرفی کرد اما ون دیپلم بودم قبولم نکردن و گفتن حداقل مدرک ورد فوق دیپلم میخواد
حتی اگر یه روزی خدایی نکرده یه آشنایی پیدا شد یا راهی باز شد باید مدرک داشت که بشه روش مانور داد

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با سلام
بهتون پیشنهاد می کنم کمی هزینه کنید حدود ۵۰ هزار تومان و ۲ هفته وقت بگذارید و این چند عنوان کتاب رو خوب مطالعه کنید ...

کتاب راز جذب پول در ایران ۱
کتاب راز جذب پول در ایران ۲
کتاب راز جذب پول در ایران ۳

کتاب پدر پول دار پدر بی پول

اگر به دقت مطالعه کنید و انجام بدید مطمئن باشید که زندگیتون متحول می شه .

من کاردانیم مدیریت کسب و کار بود
کتاب پدر پولدار و پدر بی پول خریدم و حداقل 3 بار از اول تا آخر خوندم و نوت برداری کردم
کتاب خیلی خوبیه و ذهن آدمو باز میکنه - البته راه هاش زیاد بدرد ایران نمیخوره مثلا همون خرید خونه ای که 98 درصدش وام بوده و طرف میخواسته بره شهر دیگه و معلم بوده
اما ایران 10 میلیون وام میده 50 میلیون پس میگیره - الان من جفت کلیه هامم بفروشم باهاش تو پایین شهر یه سویتتم نمیدن

frdsbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کتاب پدر پولدار و پدر بی پول خریدم و حداقل 3 بار از اول تا آخر خوندم و نوت برداری کردم
کتاب خیلی خوبیه و ذهن آدمو باز میکنه - البته راه هاش زیاد بدرد ایران نمیخوره مثلا همون خرید خونه ای که 98 درصدش وام بوده و طرف میخواسته بره شهر دیگه و معلم بوده
اما ایران 10 میلیون وام میده 50 میلیون پس میگیره - الان من جفت کلیه هامم بفروشم باهاش تو پایین شهر یه سویتتم نمیدن

اصل حرف کتاب پدر پول دار پدر بی پول اینه که شما شروع به کسب مهارت دانش مالی کنید و فرق بین دارایی و بدهی رو بشناسید و سعی کنید دارایی های خودتون رو افزایش بدید .
به چالش کشیدن سیستم آموزش سنتی و عدم آگاهی از دانش مالی باعث می شه مسیر بهتری رو برای زندگی انتخاب کنید .

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
اتفاقا دزدی هست , یاد فیلمی افتادم که یه خانواده آمریکایی متشکل از مادر و پدر و دختر بودن , دختر با دوستاش رفتن فرانسه , دختر تو فرانسه دزیده شد توسط گروهی که دخترا میدزدین معتادشون میکردن و از این دخترا برای حمل و نقل مواد مخدر - فروش اجزا بدونشون و ..... استفاده میشد -- پدر خانواده در اصل مامور اطلاعاتی کنار گذاشته شده بود رفت فرانسه تا دخترشو پیدا کنه , وقتی به یکی از اعضا بلند پایه این باند رسید
پدر گفت : دخترم کجاست؟ چه بلایی سرش آوردین --- طرف گفت دوست عزیز این بیزینسه

یعنی اسم دزدی و کلاه برداری و حقو وحقوق دیگران خوردن اسمش ایده پردازی ؟ کسب و کار ؟ بیزیس هست؟
دزدی دزدیه , خوب و بد نداره
دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست

دزدیه دزدیه فرقی نداره کی و کجا
مثل این میمونه پول یکی بخوری آبم روش بعد بگی فلانی هم این کارو کرده بوده پس درسته
دزدی پول حروم خوریه
یا بخوای بری تو کار غیر غانونی مواد مخدر بعد بگی الان این یا اون دارن اینکارو میکنن

با این حرفها مخالف هستم. مثل این میمونه بگیم چون ماشین رو آقای فورد یا آقای بنز اختراع کرده هیچکس دیگه ای حق نداره ماشین بزنه بیرون. بی ام دابلیو و سیتروئن و پژو و تویوتا و ... ایده دزد هستن
یا اولین سایت رو آقای ایکس ساخت بقیه که سایت ساختن دزد هستن. از رو ایده کپی کردن
مقایسه مواد مخدر و این کارها هم اشتباه هست
قاچاق انسان و مواد مخدر و ... هم تجارته با تجارت آنلاین قایل مقایسه نیست ...

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
خیلی از شرکت ها دنبال یه کارمند اداری اند که خوش اخلاق و صرفا یه چیزایی از کامپیوتر بدونه و با حقوق 700 - 800 ت استخدامش کنند.
به نظرم بهترین کار اینه که دنبال کار بگردی. حتی شده کارهای بی ربط رو برو و بگو چی بلدی مطمئن باش حتی اگه تو اون شغل استخدام نکنند ممکنه تو شغل دیگه ای استخدام بشی
بزرگترین آفت همه جوون ها و نوجوون ها پشت کامپیوتر نشستن و وب مستریه
شخصا از زمانی که کامپیوتر و وب مستری رو ول کرد و بیرون کار پیدا کردم وضعیت زندگیم از این رو به اون رو شده !

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خیلی از شرکت ها دنبال یه کارمند اداری اند که خوش اخلاق و صرفا یه چیزایی از کامپیوتر بدونه و با حقوق 700 - 800 ت استخدامش کنند.
به نظرم بهترین کار اینه که دنبال کار بگردی. حتی شده کارهای بی ربط رو برو و بگو چی بلدی مطمئن باش حتی اگه تو اون شغل استخدام نکنند ممکنه تو شغل دیگه ای استخدام بشی
بزرگترین آفت همه جوون ها و نوجوون ها پشت کامپیوتر نشستن و وب مستریه
شخصا از زمانی که کامپیوتر و وب مستری رو ول کرد و بیرون کار پیدا کردم وضعیت زندگیم از این رو به اون رو شده !
خسته نباشد.
خیلی ممنون ، میشه بفرمایید چطور شد کارپیدا کردید(روزنامه یا ...) و اینکه سر چه کاری هستید.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
خسته نباشد.
خیلی ممنون ، میشه بفرمایید چطور شد کارپیدا کردید(روزنامه یا ...) و اینکه سر چه کاری هستید.
برنامه نویسم و خودم هم دقیقا از طریق همین آگهی ها استخدام شدم.
کار پیدا کردن کار سختی واقعا نیست و فقط باید پیگیر باشید. روزنامه و سایت های مختلف رو پیگیری کنید و حتی اگه کاری خیلی مرتبط به تخصص شما نیست نترسید برای مصاحبه برید و شرایطتتون رو بگید.

Alirezaya

Registered User
لایک‌ها
10
سلام داداش، همه بهت کارهای مختلف پیشنهاد دادن ولی تا اونجایی که من خوندم هیچکس به اصل مشکل شما اشاره نکرد !

به نظر من مشکل شما اول به روح و روانت برمیگرده ! شما انسانی و دارای توانایی های منحصر به فرد، نمیدونم دلیل اینکه اصرار داری که بی عرضه هستی یا هیچ کاری بلد نیستی چی هست ؟! مگه آدمای موفق همه از اول استاد یا کار بلد زاده شده بودن ؟! شما قدرت یادگیری داری و میتونی با کمی علاقه و وقت گذاشتن هر کاری رو یاد بگیری.

شما عمده وقتتو پای اینترنت گذاشتی و اینترنت باعث شده که از اجتماع بدور باشی، یادش بخیر یک استادی داشتم همیشه بهم میگفت تا میتونی خونه نمون این اتمسفر خونه آدم رو تنبل و بی اعتماد به نفس میکنه ! سعی کن وارد اجتماع بشی، حتما ورزش کنی چون خیلی تاثیر داره و به مرور با اتفاقایی که واست می افته توانایی های خودتو بیشتر پیدا میکنی و اعتماد به نفست بالا میره !

اینو یادت باشه کار، کار میاره ! فقط لازمه شما اولین شغلتو پیدا کنی و تلاش کنی، وقتی ببینن آدم کاری هستی ممکنه در همون شغل پیشنهادهای خیلی خوبی بهت بشه.

یکی از دوستان من در یک استخر فعالیت میکرد و حوله میداد دست مردم ! بعد از مدتی به صورت اتفاقی وقتی شهردار یکی از مناطق تهران به اون استخر میاد برای شنا از این دوست ما خوشش میاد و بهش پیشنهاد کار توو شهرداری یکی از مناطق تهران رو میده و الان این دوست بنده در شهرداری مشغول بکار هست و حقوق خوبی هم داره.

در ضمن به نظر من هم درستو ول نکن چون ممکنه بعد ها یکسری امتیازات رو بخاطر مدرک از دست بدی و افسوس بخوری، نکته آخرم اینکه اگر میخوای از 0 شروع کنی باید سختی زیاد بکشی و انتظار نداشته باشی در کوتاه مدت نتیجه بگیری و فقط باید امیدت به خدا باشه.

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
یه بار کفتم بازم میگم هیچ کس با خوندن یک کتاب یا یک رشته تحصیلی کار پیدا نمیکنه
باید باید باید باید باید باید باید بهش عمل کنه
عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــل
شما سرما بخوری بری دکتر بهت نسخه بده
مگه میتونی با خوندن اون نسخه خوب بشی؟
باید بری دارو هارو بخری استفاده کنی استراحت کنی و کلی تدبیر دیگه تا خوب بشی
هیچ کسی با خوندن خالی به هیچی نرسیده و نخواهد رسید
اگه چیزی میخوای باید شروع کنی
تا شروع نکنی هیچ اتفاقی نمی افته
شما دکترای کسب و کارم داشته باشی یک کسب و کار شروع نکنی هیچی نیستی
و آدمایی هستن که یک خط کتابم نخوندن در مورد کسب و کار و الان کسب و کارهای میلیاردی دارن
ایرانااا
همین دم گوش خودمون
بدون سرمایه شروع کردن
شروع کوچیک داشتن
و بعد چند وقت رشد کردن

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یه بار کفتم بازم میگم هیچ کس با خوندن یک کتاب یا یک رشته تحصیلی کار پیدا نمیکنه
باید باید باید باید باید باید باید بهش عمل کنه
عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــل
شما سرما بخوری بری دکتر بهت نسخه بده
مگه میتونی با خوندن اون نسخه خوب بشی؟
باید بری دارو هارو بخری استفاده کنی استراحت کنی و کلی تدبیر دیگه تا خوب بشی
هیچ کسی با خوندن خالی به هیچی نرسیده و نخواهد رسید
اگه چیزی میخوای باید شروع کنی
تا شروع نکنی هیچ اتفاقی نمی افته
شما دکترای کسب و کارم داشته باشی یک کسب و کار شروع نکنی هیچی نیستی
و آدمایی هستن که یک خط کتابم نخوندن در مورد کسب و کار و الان کسب و کارهای میلیاردی دارن
ایرانااا
همین دم گوش خودمون
بدون سرمایه شروع کردن
شروع کوچیک داشتن
و بعد چند وقت رشد کردن

از کجا میدونی شروع کردم یا نکردم؟

آقا محترم صفحه قبل در جواب صحبت شما بنده نظری دادم اون نظرو دوباره اینجا میزارم :

من خودم به شخصه عاشق فروشم , حتی اگر 100 تومن سود کنم ذوق میکردم , رفتم خدمت برگشتم , بخاطر همین رفتم کاردانی مدیریت کسب و کار ( بیزینس منجمنت ) گرفتم و شروع کردم سرم پر از ایده بود
رفتم کلاس ها 72 ساعته کارآفرینی جهاد دانشگاهی , رفتم کلاس ها مهارتی تو ایجاد کسب و کار , کتاب ها وابسطه به این موضوع خریدم
بعد هر چی شروع کردم بخاطر نداشتن سرمایه میلیونی , عدم حمایت تعاونی ها , گرون تر در اومدن کالا تولیدی از کالا چینی و ......... به شکست رسید و سرمایه ام هم نابود شد
در آخر تصمیم گرفتم آسیب شناسی اجتماعی گرایش پیشگیری از اعتیاد تو دانشگاه شهرداری بخونم که به واسطه آشنایی که تو شهرداری دارم وارد شهرداری شم کارمند بشم , تا بعد از چند سال که سرمایه به دست آوردم ( چون حقوق و مزایا برای کارمندا شهرداری بالاست حتی اگر پیمانکاری باشی ) شروع کنم یه فعالیت تجاری استارت بزنم که برادرمم گفت منم هستم
اما درسم تموم شده و نتونستم وارد شهرداری بشم وضع استخدام خیلی خرابه
الانم با 28 سال سن آواره ام
مثال ها شما بیشتر بدرد اروپا و .... میخوره نه اینجا

این متنی که تجربه زندگی خودمه قشنگ بخونید , بعد نظر بدید
حرفا شما منو یاد آدمایی میندازه که فقط بلدن بقیه رو راهنمایی کنن و بگن این عیب داری اون عیبی داره اما خودشون ول معطلن
خود شما نبودی گفتی کی با کلاس کارآفرینی رفتن کارآفرین شده؟ - منم در جواب شما گفتم برای اینکه حتی شپمک فروشم بشید باید اول پشمک درست کردن رو یاد بگیرید
اگر یکمی برای دیگران ارزش قائل بودی نظری که من داد بودمو میخوندی بعد نظر میدادی
همه بد عالم شما خوب روزگار

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
از کجا میدونی شروع کردم یا نکردم؟

آقا محترم صفحه قبل در جواب صحبت شما بنده نظری دادم اون نظرو دوباره اینجا میزارم :

من خودم به شخصه عاشق فروشم , حتی اگر 100 تومن سود کنم ذوق میکردم , رفتم خدمت برگشتم , بخاطر همین رفتم کاردانی مدیریت کسب و کار ( بیزینس منجمنت ) گرفتم و شروع کردم سرم پر از ایده بود
رفتم کلاس ها 72 ساعته کارآفرینی جهاد دانشگاهی , رفتم کلاس ها مهارتی تو ایجاد کسب و کار , کتاب ها وابسطه به این موضوع خریدم
بعد هر چی شروع کردم بخاطر نداشتن سرمایه میلیونی , عدم حمایت تعاونی ها , گرون تر در اومدن کالا تولیدی از کالا چینی و ......... به شکست رسید و سرمایه ام هم نابود شد
در آخر تصمیم گرفتم آسیب شناسی اجتماعی گرایش پیشگیری از اعتیاد تو دانشگاه شهرداری بخونم که به واسطه آشنایی که تو شهرداری دارم وارد شهرداری شم کارمند بشم , تا بعد از چند سال که سرمایه به دست آوردم ( چون حقوق و مزایا برای کارمندا شهرداری بالاست حتی اگر پیمانکاری باشی ) شروع کنم یه فعالیت تجاری استارت بزنم که برادرمم گفت منم هستم
اما درسم تموم شده و نتونستم وارد شهرداری بشم وضع استخدام خیلی خرابه
الانم با 28 سال سن آواره ام
مثال ها شما بیشتر بدرد اروپا و .... میخوره نه اینجا

این متنی که تجربه زندگی خودمه قشنگ بخونید , بعد نظر بدید
حرفا شما منو یاد آدمایی میندازه که فقط بلدن بقیه رو راهنمایی کنن و بگن این عیب داری اون عیبی داره اما خودشون ول معطلن
خود شما نبودی گفتی کی با کلاس کارآفرینی رفتن کارآفرین شده؟ - منم در جواب شما گفتم برای اینکه حتی شپمک فروشم بشید باید اول پشمک درست کردن رو یاد بگیرید
اگر یکمی برای دیگران ارزش قائل بودی نظری که من داد بودمو میخوندی بعد نظر میدادی
همه بد عالم شما خوب روزگار
گرامی من قصد جسارت نداشتم من گفتم شروع کنید همین ، شما فکر میکنی شروع کردی در صورتی که اشتباه فکر میکنی
و اما در مورد خودم
همونجوری که گفتم استارت آپم شروع به کار کرده و خیلی دوس داشتم یه آمار از کارم بگم تا شاید امیدوار بشید به کسب و کار راه انداختن
من با پولی حدود 200 هزار تومن کارمو راه انداختم و الان 1 هفته هست که بصورت آزمایشی داره کار میکنه تا ایرادارو در بیارم تو همین 1 هفته من 500 هزار تومن درآمد داشتم و این عالیه و اگه خدا بخواد از اول دی ماه کامل راه اندازی میشه و فقط هزینه تبلیغات دارم که اونم فعلا سعی میکنم جورش کنم
ایده ای که داشتم چیزی بود که تو ایران اصلا نبود و کاملا نیازش احساس میشد
به امید خدا یه مقدار کارم راه بیوفته و جا بیفته شاید شما هم مشتری شدی و شاید چند وقت دیگه اومدم همینجا با جزییات گفتم ایده رو
خلاصه دوست من ، من همه چیزی که بلد بودمو گفتم و خودمم دارم انجامشون میدم و نمیدونی وقتی کسب و کارت پول در میاره بهترین لذت دنیارو داری
من تو حوزه ای که شروع به کار کردم نه اطلاعاتی داشتم نه میدونستم چجوری شروع کنم
کل اطلاعات مورد نیازمو تو 1روز بدست اوردم و 1 روز طول کشید تا یه اسم براش انتخاب کنم
و تو 2روز بعدش کل کار طراحی و ریزه کاریاشو انجام دادم و کلش تقریبا 1هفته 10 روز زمان برد و الان هم داره عالی کار میکنه
من که راضیم
والا من نه پول داشتم دفتر بگیرم نه پول داشتم کسی استخدام کنم نه هیچی
فقط 200 هزار تومن ، همین!
شروع کردن یعنی این ، نه اینکه بشینی کتاب بخونی و وقتتو هدر بدی و تهش بگی وای پول نیست
فلان چیز نیست
این امکانات نیست
و هزار و یک بهونه دیگه
خلاصه شرمنده من دیر به دیر میام اینجا و دوست دارم همتون یه کسب و کار داشته باشید
واقعا لذت بخشه
امیدوارم به خودتون ایمان داشته باشید
یه لینک مفیدم بدم بهتون و برم
http://www.netstart.ir

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
کل تاپیک رو خوندم .
منم کلی تایپ کردم یهو برق رفت دیگه حسش نیست بنویسم :دی
فقط اینو میگم که من با سرمایه صفر (حتی زیر صفر) چون برای شروع نیاز داشتم سیستم داغون تو خونه رو تعمیر کنم و پول قرض کردم.البته خیلی مسخره م کردن که این چه کاریه که انتخاب کردی و ...
و بدون حتی یک روز تجربه تو نت و فقط به خاطر پشتکار زیاد و توی مدت زمان یک سال درآمد رو رسوندم به ماهی چند میلیون،بعدش همونا که مسخرم میکردن میگفتن بابا ایول دمت گرم و ... (حتی منکر این میشدن که رفتار قبلشون چی بوده)
پس خواستن توانستن است و تنها دلیل موفق نشدن خود فرده
منتظر نباشید که یه لقمه آماده گیرتون بیاد من خودم چندین سال از زندگیم به همین خاطر هدر رفت
سعی کنید واسه خودتون هدف ترسیم کنید
کسی که میخواد موفق شه و هدف نداشته باشه مثل ماشینی میمونه که پر بنزینه و مقصد براش مشخص نیست
قصدم شعار دادن نیست .من خودمم خیلی ناامید شدم ،خیلی تصمیما گرفتم که برم بازار بیرون ولی به شخصه برام نت بهتر و سریع ترین راه پول درآوردن بوده.
هرکس بهترین تصمیم رو خودش برای زندگی خودش میگیره اما سعی کنید تا جایی که براتون امکان داره زیر دست نباشید.سعی کنید فرمانروای کسب و کار هرچند کوچیک خودتون باشید
این صحبتی هم که نقل شرایط اجتماعی ایران میشه پایه و اساس منطقی نیست و توی 99.9% هیچ دلیلی جز خود شخص نمیتونه باعث موفقیت و یا عدم موفقیت بشه
بازم که کلی تایپ کردم :دی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
کل تاپیک رو خوندم .
منم کلی تایپ کردم یهو برق رفت دیگه حسش نیست بنویسم :دی
فقط اینو میگم که من با سرمایه صفر (حتی زیر صفر) چون برای شروع نیاز داشتم سیستم داغون تو خونه رو تعمیر کنم و پول قرض کردم.البته خیلی مسخره م کردن که این چه کاریه که انتخاب کردی و ...
و بدون حتی یک روز تجربه تو نت و فقط به خاطر پشتکار زیاد و توی مدت زمان یک سال درآمد رو رسوندم به ماهی چند میلیون،بعدش همونا که مسخرم میکردن میگفتن بابا ایول دمت گرم و ... (حتی منکر این میشدن که رفتار قبلشون چی بوده)
پس خواستن توانستن است و تنها دلیل موفق نشدن خود فرده
منتظر نباشید که یه لقمه آماده گیرتون بیاد من خودم چندین سال از زندگیم به همین خاطر هدر رفت
سعی کنید واسه خودتون هدف ترسیم کنید
کسی که میخواد موفق شه و هدف نداشته باشه مثل ماشینی میمونه که پر بنزینه و مقصد براش مشخص نیست
قصدم شعار دادن نیست .من خودمم خیلی ناامید شدم ،خیلی تصمیما گرفتم که برم بازار بیرون ولی به شخصه برام نت بهتر و سریع ترین راه پول درآوردن بوده.
هرکس بهترین تصمیم رو خودش برای زندگی خودش میگیره اما سعی کنید تا جایی که براتون امکان داره زیر دست نباشید.سعی کنید فرمانروای کسب و کار هرچند کوچیک خودتون باشید
این صحبتی هم که نقل شرایط اجتماعی ایران میشه پایه و اساس منطقی نیست و توی 99.9% هیچ دلیلی جز خود شخص نمیتونه باعث موفقیت و یا عدم موفقیت بشه
بازم که کلی تایپ کردم :دی

داداش خوب یه استادی در حق ما هم بکن یه آموزشی هم به ما بده از تجرباتت بهمون بگو
با 28 سال سن بیکارم البته علاقه خیلی زیادم به اینترنت وکامپیوتر دارم یعنی خیلی از روز رو سر کامپیوترم
اگر میشه بهم پیام خصوصی بده دست ماهم رو بگیر یه کاری شروع کنیم حال احساس ارزشمند بودن و مفید بودن پیدا کنیم
دیگه داره از خودم بدم میاد
دمت گرم

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
داداش خوب یه استادی در حق ما هم بکن یه آموزشی هم به ما بده از تجرباتت بهمون بگو
با 28 سال سن بیکارم البته علاقه خیلی زیادم به اینترنت وکامپیوتر دارم یعنی خیلی از روز رو سر کامپیوترم
اگر میشه بهم پیام خصوصی بده دست ماهم رو بگیر یه کاری شروع کنیم حال احساس ارزشمند بودن و مفید بودن پیدا کنیم
دیگه داره از خودم بدم میاد
دمت گرم
سلام داداش بهت پ.خ میدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا