برگزیده های پرشین تولز

چه کاری روپیشنهادمی کنیدکه حداقل ماهی20میلیون درامدداشته باشه

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
باسلام دوستان اگه کسی خودش کاری ویاتجربه ای داره لطفاراهنمایی کنه که چه کاری خوبه وهم ریسک کمی داره وهم نسبت سرمایه کل به درامدماهانش نسبت کمی هستش وپیشنهادمی کنیدانجام بدیم که حداقل20میلیون درماه روداشته باشه طبیعتادرامد هرچقدربیشترم باشه بهتره
پیشاپیشم ازنظرات وراهنماییاتون متشکرم

royalcom.ir

Registered User
لایک‌ها
39
توی این اوضاع بازار گرگاشون اینقدر درامد ندارن

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
اتفاقاخیلیاچندبرابراینودرمیارن اونم کاملاقانونی کارتضمینی باشه مشکل سرمایه وجودنداره به شرطی که نسبت مناسبی ازدرامدبه کل سرمایه روداشته باشه وباریسک کم

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
یه رفیق دارم که خیلی ساله تو کار املاک هست...تو همین بازار راکد داره سالی 120-110 درمیاره...بدون سرمایه...وقتی میخاست وارد این کار بشه خودش بود و لباساش ولی الآن وضعی بهم زده...(تازه میگه همون کمیسیون اتحادیه رو میگیرن و اضافی چیزی از مشتری نمیگیرن)
میگه مدیر رنج دوبرابر من در میاره...
البته ایشون تو املاک برند و شناخته شده داره کار میکنه...

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
یه رفیق دارم که خیلی ساله تو کار املاک هست...تو همین بازار راکد داره سالی 120-110 درمیاره...بدون سرمایه...وقتی میخاست وارد این کار بشه خودش بود و لباساش ولی الآن وضعی بهم زده...(تازه میگه همون کمیسیون اتحادیه رو میگیرن و اضافی چیزی از مشتری نمیگیرن)
میگه مدیر رنج دوبرابر من در میاره...
البته ایشون تو املاک برند و شناخته شده داره کار میکنه...
توکاراملاک چطوری اینقدربه جیب میزنه باکمیسیون ساده که اصلاامکان نداره شایدمثل بقیه بنگاهیاازجاهای دیگه زرنگی می کنه مثلاقیمتارواینوراونورمی گه یامشتری پیداشدخودش پایین میخره بالامیفروشه؟بااملاک یکم دورازذهنه بدون درنظرگرفتن این موارد

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
آغازاده گری !

royalcom.ir

Registered User
لایک‌ها
39
توکاراملاک چطوری اینقدربه جیب میزنه باکمیسیون ساده که اصلاامکان نداره شایدمثل بقیه بنگاهیاازجاهای دیگه زرنگی می کنه مثلاقیمتارواینوراونورمی گه یامشتری پیداشدخودش پایین میخره بالامیفروشه؟بااملاک یکم دورازذهنه بدون درنظرگرفتن این موارد
مورد شماره دو هستم :general711:

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
اما شغل مورد نظر شما دزدی هست :D
دزدی هم داریم تادزدی یکی هست واسه دزدیدن10هزارتومن میره 5سال زندان یکی هم هستچندهزارمیلیاردی می دزده همشم ترفیح می گیره وکسی هم کاریش نداره مورددوم خوبه ولی کارمن وتونیست که!!

royalcom.ir

Registered User
لایک‌ها
39
دزدی هم داریم تادزدی یکی هست واسه دزدیدن10هزارتومن میره 5سال زندان یکی هم هستچندهزارمیلیاردی می دزده همشم ترفیح می گیره وکسی هم کاریش نداره مورددوم خوبه ولی کارمن وتونیست که!!
اونکه بعله
من صرفا جهت باسخ به سوال دوستمون پیشنهاد دادم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بدون شوخی ! اگه من این قدر سرمایه داشتم که میتونستم چیزی رو به اروپایی ها بفروشم اول یه سفر هم تفریحی هم برای شناخت بازار میرفتم بعد میاومدم مثلا شیره خرما ، روغن کنجد ، صنایع دستی و .... رو به هر سختی ( میدونم سخته ) میبردم اونجا میفروختم.

بالا