برگزیده های پرشین تولز

چه کاری روپیشنهادمی کنیدکه حداقل ماهی20میلیون درامدداشته باشه

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
استارتر رفت با ایده های اینجا داره پول پارو میکنه و ماهمچنان مشغول خالی کردن محتوای دهنی خودمون هستیم

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام این روزها اقدامات زیادی برای رونق بازار مسکن انجام میشه. نمونش این وبسایت http://www.iranhome360.com هست که تور مجازی 360 درجه املاک داره. تازه تور واقعیت مجازی هم داره که این تور ها در کل دنیا خیلی بروز به حساب میاد.
:rolleyes:
تبلیغات خوب جلو میره ؟!
تاپیک مسکن 2 تا پست فرستادی حداقل مرتبطه ...
اینجا دیگه چرا :D
در ضمن سایت زدن و ایده های جدید رو روش پیدا کردن هیچ ربطی به از بین بردن رکود نداره , همونطور که نبودنش باعث رکود نمیشه :D

استارتر رفت با ایده های اینجا داره پول پارو میکنه و ماهمچنان مشغول خالی کردن محتوای دهنی خودمون هستیم
1 - اینجا من والا طرح های کاربردی ای ندیدم .
2 - شرط میبندم اگه 1000 تا طرح هم اینجا گذاشته بشه حتی 1 نفر هم نتونن یکی رو عملی کنن , حتی اگه عملی هم بکنن موفق نمیشن .
3 - بعضی از کاربرای پی تی احساس میکنن که تجارت آسونه . دنبال سودای بالای 50 در سال هستن درصورتی که تا حالا حتی هیچ تجربه ای نداشتن
4 - هیچ ایده جادوئی ای وجود نداره که کسی باهاش پول پارو کنه . بیشتر مردم از 17 سالگی دنبال پولدار شدن سریعا و از معاملات کم سود چشم پوشی میکنن و طرفش نمیرن ... همینا وقتی 30 سالشون بشه واسه یه حقوق ماهی 1.5 دنبال کارن .
5 - هیچ کسی طرحی رو که واقعا به کارش بیاد و مفید باشه ازش دست نمیکشه , مگه اینکه وضع کار و کاسبی خوبی داشته باشه و واقعا ( اصولی نه همینطوری تو ماشین حساب و کاغذ ) اون کار جدید براش نصرفه . مثلا همین ما ( :D ) داریم کار میکنیم ولی واقعا 1 کلمه نمیام از اصول کار صحبت بکنم . تازه اینجا که رایگان اگه پولی هم بود بازم نمیگفتم ... فقط اگه کسی بخواد میتونم شریکش بکنم , اونم با شرط اینکه طرف واقعا با شرایط ما کنار بیاد و تشخیص بدم واقعا کار کردن با اون شخص آینده خوبی داره . تازه در اون حالت هم نکات کلیدی رو هیچوقت رو نمیکنیم :)

صحبتم کلی بود نه فقط با شما , بر اساس این چند سالی که تو پی تی عضو بودم عرض کردم ;)

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
:rolleyes:
تبلیغات خوب جلو میره ؟!
تاپیک مسکن 2 تا پست فرستادی حداقل مرتبطه ...
اینجا دیگه چرا :D
در ضمن سایت زدن و ایده های جدید رو روش پیدا کردن هیچ ربطی به از بین بردن رکود نداره , همونطور که نبودنش باعث رکود نمیشه :D

1 - اینجا من والا طرح های کاربردی ای ندیدم .
2 - شرط میبندم اگه 1000 تا طرح هم اینجا گذاشته بشه حتی 1 نفر هم نتونن یکی رو عملی کنن , حتی اگه عملی هم بکنن موفق نمیشن .
3 - بعضی از کاربرای پی تی احساس میکنن که تجارت آسونه . دنبال سودای بالای 50 در سال هستن درصورتی که تا حالا حتی هیچ تجربه ای نداشتن
4 - هیچ ایده جادوئی ای وجود نداره که کسی باهاش پول پارو کنه . بیشتر مردم از 17 سالگی دنبال پولدار شدن سریعا و از معاملات کم سود چشم پوشی میکنن و طرفش نمیرن ... همینا وقتی 30 سالشون بشه واسه یه حقوق ماهی 1.5 دنبال کارن .
5 - هیچ کسی طرحی رو که واقعا به کارش بیاد و مفید باشه ازش دست نمیکشه , مگه اینکه وضع کار و کاسبی خوبی داشته باشه و واقعا ( اصولی نه همینطوری تو ماشین حساب و کاغذ ) اون کار جدید براش نصرفه . مثلا همین ما ( :D ) داریم کار میکنیم ولی واقعا 1 کلمه نمیام از اصول کار صحبت بکنم . تازه اینجا که رایگان اگه پولی هم بود بازم نمیگفتم ... فقط اگه کسی بخواد میتونم شریکش بکنم , اونم با شرط اینکه طرف واقعا با شرایط ما کنار بیاد و تشخیص بدم واقعا کار کردن با اون شخص آینده خوبی داره . تازه در اون حالت هم نکات کلیدی رو هیچوقت رو نمیکنیم :)

صحبتم کلی بود نه فقط با شما , بر اساس این چند سالی که تو پی تی عضو بودم عرض کردم ;)
والا صحبت من بیشتر جنبه مزاح داشت و یجورایی همون حرف شما رو گفتم:اون چیزی که توی ذهن افراده این تایپیک هستش اکثر یه جرقس و اونو اینجا میگه و میره و نمیدونه جواب میده یا نه.
منم ایده یا چیزی به استارتر نگفتم.منظورمم این بود که استارتر این تایپیک رو زد و رفت پی کار و زندگیش و بعضیا هنوز ول نکردنو و وقتشونو اینجوری تلف میکنن.
درکل منم با نظرات شما موافقم

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
ماهی 20 میلیون که به این راحتیها نیست داداش من . خیلی سخته اما امکان پذیر هم هست اما بالا پایین میشه بنظرم اگه بتونه بعنوان صاحب کالا بره بصورت قانونی ذرت دامی خریداری کنه وارد کنه و با یکی از شرکتهای حمل و نقل ترخیص کنه و یه سوله توی بندر از طریق گمرک اجاره کنه و از گمرک شماره مجوز گمرکی دریافت کنه ماهی 20 میلیون که سهله ماهی 700 میلیون هم در میاری فقط هزینه اولیت سنگینه اما کم کم راه میوفتی

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ماهی 20 میلیون که به این راحتیها نیست داداش من . خیلی سخته اما امکان پذیر هم هست اما بالا پایین میشه بنظرم اگه بتونه بعنوان صاحب کالا بره بصورت قانونی ذرت دامی خریداری کنه وارد کنه و با یکی از شرکتهای حمل و نقل ترخیص کنه و یه سوله توی بندر از طریق گمرک اجاره کنه و از گمرک شماره مجوز گمرکی دریافت کنه ماهی 20 میلیون که سهله ماهی 700 میلیون هم در میاری فقط هزینه اولیت سنگینه اما کم کم راه میوفتی
فکر کنم این اگرها که شما گفتی بیشتر از هز چیزی به بند پ کلفت نیاز داره .اگر نه خیلی های دیگه که بندر هستند می رفتند دنبال این کارها

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
فکر کنم این اگرها که شما گفتی بیشتر از هز چیزی به بند پ کلفت نیاز داره .اگر نه خیلی های دیگه که بندر هستند می رفتند دنبال این کارها

این حرف شما فقط فکر میکنید و در حد گمانه اما خوب که بری و مشورت بگیری و بیای تو این کار متوجه میشی که باید همت کرد و زحمت کشید و پول بدست آورد . در جواب اینکه گفتی بند پ باید داشت وگرنه همه تواین کاربودند باید بگم شما کاری هم سراغ داری بدون بند پ... این کار که گفتم اول کار میتونی با یکی از صاحب کالا ها مشورت کنی و مشارکتی باهاش کار کنی و بعدا خودت زمانی که مستقل شدی و شیوه های کار آشنا شدی مستقل کار کنی. والسلام

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این حرف شما فقط فکر میکنید و در حد گمانه اما خوب که بری و مشورت بگیری و بیای تو این کار متوجه میشی که باید همت کرد و زحمت کشید و پول بدست آورد . در جواب اینکه گفتی بند پ باید داشت وگرنه همه تواین کاربودند باید بگم شما کاری هم سراغ داری بدون بند پ... این کار که گفتم اول کار میتونی با یکی از صاحب کالا ها مشورت کنی و مشارکتی باهاش کار کنی و بعدا خودت زمانی که مستقل شدی و شیوه های کار آشنا شدی مستقل کار کنی. والسلام
به نظرم حرفهای خود شما هم اصلا از روی عمل نیست فقط نظر و فکر تازه اگر فکری روش شده باشه چون کلا در همه مورد پیشنهاد دارید .قطعا اگر از این کارم خودتون همچین درآمدی داشتید الان اینجا عنوان نمی کردید

Last edited:

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام . هرجور میخوای فکر کن اصلا برام مهم نیست شماها گفتید چطور میشه درآمد ماهی بیست میلیون داشت منم نظرم گفتم درثانی شما میخوای بشینی و یه پولی سرمایه گذاری کنی حالا با وام یا بی وام بعد پاهات بزاری رو هم و تکیه بدی رو مبل درآمد بیست میلیون ماهیانه انتظار داشته باشی.... اون چیزی که بهتون گفتم کاریه که صاحب کالاها با کلی مشقت به اینجاها رسیدن من اومدم لقمه آماده دادم دستت که امروزه همین طرح رو میفروشند . که همینم کسی بهت نمیگفت ثالثا خیلی زرنگی برو خوب فکرات بکن تا بتونی ماهی 20 میلیون درآمد تو این اقتصاد پرمشقت درآمدکسب کنی.

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
عاشق تایپک های توی پی تی هستم :general307:

اقا یه پیشنهاد دارم برای کسی که سنی نداره و میخواد پولدار بشه. صرفا نوع کارش مهم نیست فقط میخواد پولدار بشه. کلا دور درس رو خط بکشین. از بچگی برید سر یه کاری و تخصصی و یه چیزی یاد بگیرید. بعد ۱۰ سال تو ۲۵ ۲۶ حرفه ای میشید.

الان ماهی ۴۰ تومن میشناسم یه مکانیک داره در میاره . ماشینش ۱۵۰ تومن. چند نفر زیر دستشن خودشم کاری نمیکنه. سنشم زیر ۳۵ هست. اینا رو کسی به ما نگفت یا در شرایطش و فکرش نبودیم و یه جور دیگه بودیم. اونم سختی کشیده. یا کس دیگه ای که از قدیم تو بازار از بچگی با چرخ بار میبرده. الان وضعش خوبه ولی بچگی و جوونیشو گذاشته. خلاصه برای رسیدن به درامد بالا باید از یه چیزایی تو زندگیتون بزنید.
البته این شرایط بازار نمیدونم الان بشه یا نه. مثال بود.

اگر فکر میکنید که مغزتون کار میکنه و میتونید تو سن بالاتر از صفر شروع کنید و یک چهارم این درامدو با مغزتون و علمتون بدست بیارید پس درس رو ول نکنید.

این چیزی که من میبینم تو جامعه یارو میره دانشگاه که سربازی نره حوصلش سر نره جنس مونث ببینه، در حالت بهترش مدرک بگیره یه کار معمولی پیدا کنه(اشتباه از نظر من) . کسی که درس میخونه بخواد کار ازاد نکنه و جایی استخدام شه باید وقتی که تو رشتش صرف کرده توش بهترین نه حالا ولی خوب بشه . نه بره جایی وقتش بگذره. البته شرایط محیا نیست برای اکثریت.قبول دارم.

ادم میره تو این پارک ها ۴ تا بچه میبینه که سنی ندارن یا پی الواطی هستن یا یه جور سیگار میکشن خود غرب وحشی هم اینجوری نبوده :general307::general307:
بعد انتظار پول زیاد هم داریم.خب نمیشه.

senmurv

Registered User
لایک‌ها
16
صادرات ...
صادرات عالیه .
من خودم چند سال مدیر صادرات کارخونه ها بودم . سرمایه داشته باشی خیلی بیشتر در میاد . حتی تا روزی ۲۰ میلیون

بالا