برگزیده های پرشین تولز

چکاره اید؟ / چقدر درآمد دارید؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
وای قلبم داشت وای میساد

حس کردم چه آدم بیخودی هستم روی زمین :lol:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
چه تاپيك جالبي است . درود بر اين تاپيك باد . لعنت به تاپيك هاي بيخود و بي هدف باد .

من همونطوري كه از آواتارم معلومه ، توي كار واردات قطعات هواپيما هستم . همونطور كه ميدونيد ؛ چون ايران تحريم شده به يران قطعه نميفروشن . من با دوستم به صورت خصوصي و از طريق يك واسطه توي كشور انگليس ، قطعات رو ميخريم و به شركت هاي هواپيمايي و پروازي دولتي و خصوصي ميفروشيم. البته ريسك اين كار يه كمي بالا است و از قبل بايد با خريدار قيمت رو طي كرد و ازش بيعانه گرفت . چون بعضي از قطعات موتور هواپيما ، از يك قطعه طلاي هم وزن خودشون هم گرون تر هستند . ( به دليل جنس و نوع طراحي و... ) .

ماهيانه 850 ميليون تومن درآمد داريم كه تقريبا 400 ميليونش سود خالصه و چون با دوستم شريك هستم ، ميشه نفري 200 ميليون در ماه .

دوست عزیز بد خالی میبندید به نظرم .;)
کسی که کار قاچاق میکنه نمیاد علنی اینجوری بگه.
اگه واقعا تا چن روز دیگه باید گند کارت در بیاد عزیز دل برادر:p
البته نظر منه...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
چرا صفحه 3 از وسط هاش شکلش عوض میشه ؟

E & P

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه تاپيك جالبي است . درود بر اين تاپيك باد . لعنت به تاپيك هاي بيخود و بي هدف باد .

من همونطوري كه از آواتارم معلومه ، توي كار واردات قطعات هواپيما هستم . همونطور كه ميدونيد ؛ چون ايران تحريم شده به يران قطعه نميفروشن . من با دوستم به صورت خصوصي و از طريق يك واسطه توي كشور انگليس ، قطعات رو ميخريم و به شركت هاي هواپيمايي و پروازي دولتي و خصوصي ميفروشيم. البته ريسك اين كار يه كمي بالا است و از قبل بايد با خريدار قيمت رو طي كرد و ازش بيعانه گرفت . چون بعضي از قطعات موتور هواپيما ، از يك قطعه طلاي هم وزن خودشون هم گرون تر هستند . ( به دليل جنس و نوع طراحي و... ) .

ماهيانه 850 ميليون تومن درآمد داريم كه تقريبا 400 ميليونش سود خالصه و چون با دوستم شريك هستم ، ميشه نفري 200 ميليون در ماه .
شما یه کاری کن
برو دکتر بهش بگو من می نخورده مستم

شما با 24ساعته تو فروم پی تی چرخیدن هم نمیتونید به این درآمد برسین !

ما که 24 ساعت در فروم میچرخیم یه جوری این درآمدو نداریم؟

علی ای حال
یاحق

بالا