برگزیده های پرشین تولز

چگونه از لوگو در مسیج استفاده می شود

moha_par

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید سوال مسخره ای باشد ولی من آنرامطرح میکنم
چگونه می شود لوگوهایی که روی مموری کارت گوشی ریخته می شود را در متن مسیج استفاده کرد من 1000 لوگوی جدید از اینترنت گرفته و روی گوشی انتقال داده ام ولی نمی توانم آنها را در اس ام اس هایم بکار ببرم ممنون می شوم کمک کنید

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از moha_par :
چگونه می شود لوگوهایی که روی مموری کارت گوشی ریخته می شود را در متن مسیج استفاده کرد من 1000 لوگوی جدید از اینترنت گرفته و روی گوشی انتقال داده ام ولی نمی توانم آنها را در اس ام اس هایم بکار ببرم ممنون می شوم کمک کنید
وقتی می خواین مسیج بفرستید اپشن رو بزنید و از قسمت پیکچر آدر پیکچر رو انتخاب کنید و عکس هایی که تو گوشی ریختین رو مسیج کنید .

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از moha_par :
picture message منظورتون هست؟ گوشیتون چیه؟

moha_par

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Danial-Dabiri :
picture message منظورتون هست؟ گوشیتون چیه؟
ضمن تشکر از توجه شما
گوشی 6600 می باشد و منظور همون پیکچر مسیج است

moha_par

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهندس میلاد جان ضمن تشکر باید بگوییم من در اپشن قسمت نیو مسیج منویی به نام پیکچیر پیدا نکردم
فقط اینسرت دو زیر منو به نام پیکچر و تمپلت داره که وقتی روی پیکچر کلیک می کنی یکسر عکس که پیش فرض گوشی است ظاهر می شودو امکان دیگری ندارد
گوشی من 6600 است لطفا راهنمایی کنید

بالا