منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

چگونه از وقت های مورده خود در منزل برای کسب درآمد اینترنتی استفاده نماییم؟ (روشی کاملاً رایگان)

moeincavallier

Registered User
تاریخ عضویت
21 فوریه 2013
نوشته‌ها
147
لایک‌ها
42
محل سکونت
تهران
بسیاری از افراد به دنبال راهی میگردند تا بتوانند بدون گذراندن زمان خاصی به یک درآمد خانگی دست یابند. وب‌سایت‌های زیادی در زمینه کار‌های خانگی و کسب درآمد در خانه وجود دارند اما در این مقاله به معرفی یک وبسایت خواهیم پرداخت که سبک جدیدی از کسب درآمد اینترنتی و کار در منزل را با خود یدک می‌کشد.
وب سایت مینی کار ، کارفرمایان و کاربران را در سر تا سر کشور به هم متصل می کند. در مینی کار هدف ما انجام کارهای کوچکی است که وقتی در مقیاس بزرگ انجام می گیرند دارای ارزش بسیاری خواهند بود.
هدف در مینی کار این است که وبمسترها ، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ، فعالان شبکه های اجتماعی ، متخصصان سئو و ... به راحتی بتوانند مینی کارهای خود را تشکیل دهند و خودشان تبلیغات ، بازاریابی و جذب مخاطب ، افزایش سئو و دیگر مربوط به کسب و کارشان را با هزینه ی بسیار پایین و به صرفه مدیریت کنند . همین طور افرادی که به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند و به دنبال شغلی می گردند که بتوانند در هرجایی آنرا انجام دهند (کار در منزل) ، می توانند با عضویت در مینی کار و انجام وظایف تعریف شده توسط افراد دیگر به این هدف خود برسند. برای انجام مینی کار و کسب درآمد شما فقط نیاز به اینترنت و یک رایانه، تبلت یا گوشی موبایل حتی ارزان قیمت دارید.
به عنوان مثال شما می خواهید تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خودتون رو به میزان دلخواه افزایش بدید و یا به دنبال فالور برای مطالب خود در شبکه های اجتماعی می گردید و یا شاید برای یک پروژه دانشگاهی نیاز دارید تا پرسشنامه های زیادی را تکمیل کنید. شما به راحتی می توانید با تعریف مینی کار مورد نظر خود ، و همینطور تعداد افراد مورد نیاز و زمان مورد نظرکه برای این کار در نظر گرفتید به هدف خودتون برسید.
شما برای فعالیت در مینی کار http://www.minikar.com به عنوان کارفرما و یا مجری جهت کسب درآمد باید حتما ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید. برای این کار شما باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و اطلاعات خود را به صورت واقعی و صحیح وارد نمایید.
پس از ثبت نام در سایت، پروژه‌های کوچکی در سایت به شما معرفی خواهند شد که با انجام هریک از آنها در عرض کمتر از 5 دقیقه، به کسب درآمد خواهید پرداخت.
جهت اطلاعات بیشتر از سایت http://www.minikar.com دیدن فرمایید
 
بالا