برگزیده های پرشین تولز

چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
اگر شخص جنبه داشته باشه ميشه
بنده با يه دختر دو سال ميشه دوستم
حتي با نامزدش هم دوستم يعني ميدونه كه ما دوستيمون صادقونه هست...
براي روز زن براش و به احترامش كادو ميگيرم...
خيلي از رازهايي كه به دوست هام نميگم به اون ميگم...
به خونشون ميرم و با خانواده ش راحتم، حتي كافي شاپ و شام و ... ميريم بيرون
بهش دست هم ميدم...
كلا افتخار ميكنم كه باهاشم و همه هم ميدونن...
خانواده هامون كامل خبر دارن از اين جريان و هيچ گونه پنهان كاري نداريم...
بيشتر مواقع زنگ ميزنم برادرش ورميداره به اون ميده و صحبت ميكنيم
و بالعكس من هم همينطور...
میشه بگین دوستی شما از کجا شروع شد ؟! قصدم فوضولی نیست ها ، میخوام دوستانی که تاحالا تجربه چنین دوستی یونیکی رو نداشتن و نظرشون هم بر این هست که نیمشه همچین دوستی داشت ، بفهمن که اشتباه میکنن و هستن کسایی که این نوع دوستی ها رو دارند

پ.ن. اگر راحت نیستید واسه شر کردم اطلاعات شخصیتون ، لزومی نداره جواب سوالم رو بدید ، بازهم ببخشید که پرسیدم

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
عزیزم منظورم شخص شما نبود ، ببخشید اگر بد نوشتم !
نه ، ببین من اصلا" روی رابطه دوست دختر / دوست پسری بحث نمیکنم ها !!! اصلا" ... اون بحثش جداس
من دارم میگم میشه با 1 نفر دوست بود ( جنس مخالف ) و فقط دوست موند ، بدون اینکه حتی لحظه ای به این فکر کنی که بخوایی باهاش صکص داشته باشی ... اینا میگن نیمشه :( :دی

آقا می‌شه با یک نفر از جنس مخالف دوست بود و به این مسائل فکر نکرد به شرطی که برای دوستیمون بیشتر از یه شب خوابیدن ارزش بذاریم
بنده خودم حمصهین دوستی‌ دارم و حتا برای دوست پسرش که انتخاب می‌کنه راه نماییش می‌کنم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
آره بی اهمیته ، اما با دوست هامون بی اهمیتته ! من منکر داشتن رابطه جنسی نشدم در کل ، اما میگم با اون دختری که از اول به چشم دوست و فقط دوست بهش نگاه میکنم ، رابطه جنسی محااااااااله برقرار کنم !
اما در مورد دوست دخترهام ، آره ، با بعضی هاشون رابطه جنسی هم داشتم !!!
داری بحث ها رو قاطی میکنی ، بحث ما فقط و فقط سر قضیه این بود که شما نمیتونی به اونی که من به چشم دوست نگاش میکنم ، همونطوری نگاه کنی.

اون جنین ها ناشی از فشار شماهایی هست که دختر رو به قدری میترسونید که اطلاعاتش در زمینه حداقل مایحتاج سکس ، صفر باشه ! شماهایی که وقتی 1 پسر رابطه جنسی داره با کسی ، بهش نمیگین هرزه ، اما به دختری که دوست پسر داره میگین هرزه !!! درسته این صورت مساله هست ، من هم نمیگم جامعه ای که داریم گل و بلبله ، اتفاقا" میگم ایرانی ها اکثرشون آدم های مریضی هستن ، پس طبیعی هست جنین ببینی ، طبیعی هست خیانت زن شوهر دار - مرد زن دار ببینی ، طبیعی هست دختره برای دفعه اول پریود شه ، چون کسی براش توضیح نداده ، چون از این ور و اونور شنیده ، فکر کنه ویرجینیتیشو از دست داده و خودکشی کنه ....

توی مورد اول که رفع ابهام شد جواب ندادم . اما واقعا به یه نتیجه ای رسیدم محمد اونم اینکه کل ادما لالمونی بگیرن بهتره !:D
ببین عقاید خیلی خیلی با هم متفاوته و علاوه بر اون کارهایی هم که میکنیم همینطور .
یه اشتباه تو اینه که فک میکنی من نمیتونم به یه دختر طوری نگاه کنم که رابطه ی جنسی توش گم باشه ! در صورتی که واقعا میتونم اینکار رو بکنم ...
من فک میکنم با اکثر دخترایی که رفیق میشی رابطه جنسی داری چون اون چیزی که توی اکثر جوونها دیدم از همین امر حکایت میکنه ولی شاید تو اینجوری نباشی !

واقعا موندم این جور بحثها به چه نتیجه ای میخواد برسه . اگه من و تو داریم با هم بحث میکنیم فقط میتونیم خودمون رو مثال بزنیم و اخرشم فقط میتونم خودمون نتیجشو در مورد زندگیمون اعمال کنیم .

تو که نمیتونی منکر بشی ... تقریبا همه ی پسرا حتی با دخترهایی که دوست واقعی هستند رابطه ی جنسی دارند ؟!
منم نمیتونم منکر بیجنبه بودنه اکثر مردم بشم و همه اینا هم دلایل خاص خودشو داره که من و تو نمیتونیم درستش کنیم ( مطمئنا من و توام یه روزی این معایب رو داشتیم چه بسا الانم معایبی داریم که اونایی که سطح فرهنگی بالاتری دارند به ما به دید یه عده ادم بی فرهنگ نگاه میکنند ! )
من و تو خیلی کار کنیم خودمون ادم درستی باشیم ;)

واقعا هم حوصله ندارم به خاطر اینکه ادعای مسلمونی میکنم بیام جواب پس بدم که فلان اخوند یا ... چرا اینجوری رفتار کرد ! خوب برید از خودش بپرسید ....:D

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
چند وقتیه خیلی رفتم تو نخ این موضوع که اگه قرار بود رابطه ی بین دختر و پسر ، در هر صورتی اشتباه باشه ، چرا خدا همه رو توی یه کره ی خاکی آفرید .
خوب میتونست این کار رو بکنه که هر خانواده رو توی یه اتاق بسته نگه داره . هر کدوم از این اتاق ها دو در داشتن که این دو در به دو سالن مرکزی بزرگ ختم میشه . سالن اول ، محل اجتماع جنس مونث میشه و سالن دوم ، محل اجتماع جنس مذکر . این طوری هیچ کس هم گناه نمیکرد و همه هم با هم رابطه ی سالم داشتن .

خدا کاراشو واقعا جالب انجام میده .
:eek:

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
واسه همینه اوضاعمون همینطوری هست دیگه ... الان من نشستم دارم با شما بحث میکنم ، 10 نفر دیگه موافق من هستن ها ، اما وقتشون رو نمیگذارن که بحث کنن ، واسه همین هیچ تغییری شکل نمیگیره ، سطح فرهنگ مردم ما خیلی پایینه

من اصلا" مطالعه آزاد ندارم ، به قول بچه ها 1 داداش دارم ، اونم نداره :دی .. اما 1 دوست دارم ، میگفت کتابی در مورد فرهنگ روسیه خونده ، مربوط به قرن 18 بوده داستان ، میگفت سطح فکری مردمش ، با مردم الانِ ما مووو نمیزد ، خوب این جای تاسف داره دیگه ...
پست شما نه

کلا توی بحث ها در برخی افراد
فکر واقعی طرف و عملش یک چیزی هست
ولی توی نت و یا همون بیرون در جامعه چیز دیگری بیان می کنه
در ظاهر حرف های خیلی خوب و روشنفکرانه زده می شه
ولی همین آدم ها را دنبالشون بری می بینی که ................

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
... الان من نشستم دارم با شما بحث میکنم ، 10 نفر دیگه موافق من هستن ها ، اما وقتشون رو نمیگذارن که بحث کنن ، واسه همین هیچ تغییری شکل نمیگیره ، سطح فرهنگ مردم ما خیلی پایینه

...

محمد جان من نیز با شما هم عقیدم، ولی وقتی شما به این خوبی داری بحث میکنی من لزومی نمی بینم الکی پست بدم...

سلامتی همه ی بچه های شیراز:)

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
محمد جان من نیز با شما هم عقیدم، ولی وقتی شما به این خوبی داری بحث میکنی من لزومی نمی بینم الکی پست بدم...

سلامتی همه ی بچه های شیراز:)
نه ، بحث من سر پست دادن نبود ، سر این بود که من شما و خیلی از دوستان دیگه که همچین عقیده ای داریم ، باید تو جامعه هم نشونش بدیم ، این جامعه بالاخره 1 روز باید درست شه
عزییییزیی .... لاویزتو عشقست :ایکس

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
پست ها رو نخوندم فقط نظر خودم رو میگم!
به نظر ِ من هر کسی هر کاری دوس داره و حوصله اش رو داره بکنه!
خودم حال ندارم با دخترا رابطه داشته باشم ، اولا چون باید مودب تر باشیم ثانیا تا میری به یکی سلام میکنی فک میکنه چه خبره! و دخترایی که من باشون برخورد داشتم خیلی خودشون رو میگیرن و کلا تو ایران چون از اول بین دختر پسر حصار کشیدن یه جورایی قضیه پیچیده شده وگرنه ساده تر از این حرفاس

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
میشه بگین دوستی شما از کجا شروع شد ؟! قصدم فوضولی نیست ها ، میخوام دوستانی که تاحالا تجربه چنین دوستی یونیکی رو نداشتن و نظرشون هم بر این هست که نیمشه همچین دوستی داشت ، بفهمن که اشتباه میکنن و هستن کسایی که این نوع دوستی ها رو دارند

پ.ن. اگر راحت نیستید واسه شر کردم اطلاعات شخصیتون ، لزومی نداره جواب سوالم رو بدید ، بازهم ببخشید که پرسیدم

دوستي من از همكاري در يك پروژه درسي شروع شد...

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
متاسفانه شما از جواب دادن عاجزید و منطق هم ندارید نمیشه با شما بحث کرد .

خدایا همه رو به راه راست هدایت کن . موسی(ع) ، عیسی(ع) ، محمد (ص) به اون عظمت نتونستند همه رو به راه راست هدایت کنند ، چه برسه به ما .

آیاتی زیادی از قرآن کریم درباره کسانی که تحت هیچ شرایطی حرف حق نمی پذیرند وجود داره که با شما هیچ کاری نمیشه کرد .

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
این جو ضد اسلامی بی نام پی تی در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست !!!

.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15

خدایا همه رو به راه راست هدایت کن . موسی(ع) ، عیسی(ع) ، محمد (ص) به اون عظمت نتونستند همه رو به راه راست هدایت کنند ، چه برسه به ما .

آیاتی زیادی از قرآن کریم درباره کسانی که تحت هیچ شرایطی حرف حق نمی پذیرند وجود داره که با شما هیچ کاری نمیشه کرد .
فقط فرض کن من مسلمون نیستم !
حالا بیا صحبت کنیم ... اونوقته که میبینی خیلی از استتدلال هاتو چون فقط داری تکیه بر قرآن میکنی خیلی راحت رد میکنم چون قرآن رو قبول ندارم ... چرا فککر مینین همه مسلمونن ؟!

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
فقط فرض کن من مسلمون نیستم !
حالا بیا صحبت کنیم ... اونوقته که میبینی خیلی از استتدلال هاتو چون فقط داری تکیه بر قرآن میکنی خیلی راحت رد میکنم چون قرآن رو قبول ندارم ... چرا فککر مینین همه مسلمونن ؟!

آقا با اینا بحث نکن فقط میخوان یه حرفی‌ پرونده باشن

face

Registered User
لایک‌ها
15

دوست عزیز بیخیال شین
من دیروز با یه تاپیک فهمیدم اینجا چه خبره هر چند قبلش هم میدونستم چه خبره!!
کسیو که خودش رو زده به خواب هر کار کنی نمیتونی بیدارش کنی....

بالا