برگزیده های پرشین تولز

چگونه تو فتوشاپ يه خط مورب يا قوسدار بكشيم؟

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام دوستان چطور ميشه تو فتوشاپ يه خط مورب يا قوسدار با زاويه خاص كشيد؟

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
خط رو بکش بعد با ctrl+t هر تغییری خواستی ایجاد کن.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یه خط صاف با هر روشی که میتونی بکش. روی لایه ی اون خط در پنجره ی layers کلیک کن و گزینه ی rasterize رو انتخاب کن
سپس در حالی که خط در حالت انتخاب قرار داره وارد edit / transform / warp شو و خمیدگی ها رو با درگ کردن موس ایجاد کن

راه دیگه اینه که با ابزار تکست چندین بار شیفت + ت رو تایپ کنی که بشه این: _______________________
بعد با ابزار warp text که به شکل یک T هست و زیرش یه خط مورب کشیده خط رو خمیده کنی

راه دیگه اینه که یه بیضی بکشی و بهش استروک بدی (ینی دورش خط بندازی) بعد روی لایه ی اون خط در پنجره ی layers کلیک کن و گزینه ی rasterize رو انتخاب کن . سپس قسمتهای اضافیشو پاک کن که بمونه یه خط خمیده

راه دیگه اینه که یه شکل که خط خمیده داخلش باشه از اینترنت دانلود کنی و با فتوشاپ بازش کنی

Gloryname

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
روش مناسب کشیدن هر نوع خط منحنی، زاویه دار و... استفاده از ابزار قلم (pen tool) می باشد... برای کشیدن خط پس از انتخاب ابزار قلم ابتدا از منوی نوار بالای صفحه گزینه path را انتخاب نموده و ترسیم منحنی را آغاز می کنیم... برای رسم نقطه اول، پس از کلیک نمودن آن را رها نکرده و با توجه به میزان انحنای مورد نیاز می کشیم... این نقطه ابتدای خط است... سپس در محلی که برای پایان خط در نظر داریم این عمل را تکرار می کنیم... حال یک مسیر ساخته ایم که کاملا قابل ویرایش نیز می باشد... برای تبدیل مسیر به خط ابتدا رنگ و اندازه قلم را تنظیم سپس راست کلیک و گزینه stroke path را انتخاب می کنیم... اگر نیازی به ترسیم خطی مشابه نبود بار دیگر راست کلیک کرده و delete path را انتخاب می کنیم...

shayan ariya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ظاهرا همه اینجا حرفه ای هستن 1 جشن واره گرافیک داخل موسسه ای ایرافا برگذار کردیم بیاین بترکونیم

jahan3764

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام من بعد از دور گیری با ابزار pen از متن مورد نظر ، بر روی شی سلکت شده راست کلید میکنم و یک نیو شییپ میسازم ولی نمیدپنم کجا ذخیره میشه؟ اوه خدای من راهنمایی کنه یکی.....

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من اینجا خیل احساس مبتدی بودن کردم گویا همه ایجا فوق حرفه ای هستن من جواب سوالمو دیدم دمتون گرم

بالا