برگزیده های پرشین تولز

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

amirbarmaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز برای شما عزیزان یک مطلب بسیار جذاب را آماده نموده ایم که شما با رعایت این نکات میتوانید رتبه بهتری نزد گوگل کسب کنید البته لازم به ذکر است که قبل از اینکه سئوی وبسایت خود را شروع کنید بهتر است کلمات کلیدی مورد نظر کسب و کار خود را ارزیابی نمایید همچنین لازم به ذکر است که بگوییم کلماتی را که برای کسب و کار خود انتخاب میکنید بستگی به چگالی آن کلمه و همچنین رقابت در آن کلمه باعث میشود که شما زمان دیرتری و یا زودتری به صفحات اول گوگل برسید زیرا بعضی کلمات هستند که تلاش بیشتری نیاز دارند تا رتبه خوبی گیرند .

و حال میرسیم سر اصل مطلب که چه نکاتی را باید رعایت کنیم که به صفحه اول گوگل برسیم یا به قول یکی از دوستان بسیار خوبم صفحه اول گوگل را لمس کنیم .

%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A6%D9%88.jpg
مرحله اول

این مرحله را با نام تصمیم گیری میشناسیم چرا که باید بدانید دنبال چه چیزی هستید ؟ هدف شما چیست ؟ چه کلمات کلیدی ای مدنظر شما میباشد ؟

مرحله دوم
شما باید بتوانید بین کلمات کلیدی ای که برای وبسایت خود انتخاب نموده اید رابطه ای ایجاد نمایید یعنی اگر شما قادر نیستید رابطه بین کلمات کلیدی مورد نظر خود را پیدا کنید شک نکنید که گوگل هم نمیتواند پیدا کند . منظور بنده از رابطه این است که مثلا بنده وبسایتی رو در مورد تبلیغات راه اندازی کردم و در آن از کلماتی مانند تبلیغات ارزان و تبلیغات کلیکی و از این قبیل استفاده نموده ام .

مرحله سوم
حال وقت آن رسیده است که شروع به تولید محتوای مرتبط با سطح کاری خود انجام دهید به فرض مثال تمرکز خود را بر روی کلمات مربوط به تبلیغات کلیکی ببرید .چرا که محتوا پادشاه است و گوگل به محتوا های تولید شده و با کیفیت اهمیت زیادی میدهد لازم به ذکر است که بگوییم هرگز از مطالب کپی شده در وبسایت خود استفاده نکنید چرا که این کار باعث از بین رفتن اعتبار شما نزد گوگل خواهد شد و مهمتر از آن باعث پیشرفت سایتی خواهید شد که مطلب را از آن کپی نموده اید .

مرحله چهارم
پس از آن که مطالبی برای وبسایت خود نوشتید حال میبایست به فکر نقشه سایت برای وبسایت خود باشید که اگر از cms های اختصاصی استفاده میکنید میتوانید با استفاده از سایت هایی که کار آن ها ساخت نقشه سایت است استفاده کنید و همچنین اگر وردپرس کار هستید میتوانید از افزونه هایی نظیر Google site map و یا یوآست استفاده نمایید .

مرحله پنجم
در این مرحله به شما پیشنهاد میکنیم که خطا های مربوط به html و یا css را برطرق نمایید که اگر قالب وبسایتتان بصورت عمومی عرضه شده است بهتر است آن را مطابق با سطح کار خود ویرایش کنید . برای فهمیدن مشکل های کد نویسی در قالب خود به شما پیشنهاد میکنیم که از سایت هایی نظیر w۳ و یا جیتی متریکس استفاده نمایید و خطا هایی که نمایش میدهد را رفع کنید .

مرحله ششم
کمی به وبسایت خود نگاه کنید و ببینید چه چیزی کم است ؟؟ اگه درست فکر کرده باشید وبسایت شما قسمت بلاگ را کم دارد . به شما پیشنهاد میدهیم که حتما یک ساب دامین به عنوان بلاگ برای وبسایت خود راه اندازی کنید همانند وبسایت تسمینو که بر روی یک ساب دامین جدا اقدام به ساختن بلاگ نموده است و حتما بعد از ساختن بلاگ لینک آن را در صفحه اصلی قرار دهید چرا که گوگل به بلاگ وبسایت اهمیت زیادی میدهد. در قسمت بلاگ خود میتوانید مطالبی نظیر آخرین اخبار وبسایت , پروژه های در دست اجرا و … را بگذارید .

مرحله هفتم
حال اگر مطالبی که ذر بالا برای شما توضیح دادیم را انجام داده اید وقت آن رسیده است که برای پیشرقت وبسایت خود بک لینکتهیه کنید که تهیه بک لینک به دو صورته خریداری شده و ساخته شده میباشد که در مقالات قبلی روش های ساخت بک لینک را به شما آموخته ایم و حتما به شما پیشنهاد میدهیم که اگر قصد خرید بک لینک را دارید حتما بصورت دائم خریداری نمایید و هیچ گاه بک لینک خود را از سایت مبدا پاک نکنید . و همچنین اگر قصد خرید بک لینک را دارید به شما خرید رپورتاژ آگهی را پیشنهاد میکنیم چرا که یکی از بهترین روش های تبلیغات و همچنین گرفتن بک لینک از سایت های با کیفیت میباشد که تسمینو مجری انحصاری رپورتاژ آگهی در برترین وبسایت های ایران میباشد و میتوانید از طریق ارتباط با مشاوران ما بک لینک هایی مطابق با وبسایت خود خریداری نمایید .

در خرید بک لینک حتما به این موارد اهمیت دهید :
موضوع سایت تبلیغ گیرنده

فالو بودن لینک ها

وبسایتی که بک لینک میخواهید بخرید اسپم نباشد و پیج اتوریتی و دامین اتوریتی خوبی داشته باشد

میزان بازدید و رتبه الکسا

تعداد لینک های خروجی وبسایت

مرحله هشتم
در شبکه های اجتماعی همانند فیس بوک , تلگرام , فروم ها و …. فعالیتی منظم داشته باشید چرا که میتوانید بک لینک های خوبی از شبکه های اجتماعی دریافت نمایید . بعنوان مثال من دارم روی کلمه طراحی سایت گیلان کار میکنم و از همین لینک در شبکه های اجتماعی استفاده میکنم که این کار یک امتیاز مثبت برای وبسایت بنده میباشد و لینکی از شبکه های اجتماعی دریافت میکنم .

شما با رعایت این نکاتی که خدمتتان عرض نمودیم میتوانید رتبه خوبی در موتور جستجوی گوگل دریافت کنید که لازم به ذکر است کمی پشتکار و صبر نیاز دارد تا رتبه خوبی دریافت نمایید . در پایین نکاتی را به شما عرض میکنیم که باعث پسرفت وبسایتتون میشه :

• خریدن بازدید
  • درج پاپ اپ
  • خرید بک لینک برای سایت های تازه تاسیس و بدون محتوا
  • وجود لینک های شکسته یا صفحات ۴۰۴
  • تعویض مطالب یک پیج بصورت کامل
  • نامشخص بودن و طولانی بودن نام دامین
  • عدم وجود فرم تماس با ما
  • عدم فعالیت در شبکه های اجتماعی و نداشتن طرفدار در این شبکه ها …
  • قرار دادن لینک وبسایت شما در وبسایت های اسپم
  • نداشتن هدف برای وبسایت که یکی از مهمترین عامل شکست میباشد
  • و …

امیدوارم که توانسته باشم مطلب خوبی را برای شما عزیزان نوشته باشم و اگر که از این مطلب رازی بوده باشید خوشحال خواهیم شد که این مطلب را برای دوستان خود ارسال نمایید و یا در وبسایت خود درج کنید با استفاده از نام منبع .

منتظر دریافت هرگونه نظر و یا انتقاد درباره این مطلب میباشیم .
منبع

aminparsian78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنون از مطلب خوبتون دقیقا باهاتون موافقم برای اینکه بخوایم برای سایت لینک سازی انجام بدیم باید به صورت ریپورتاژ لینک بگیریم اما خب ریپورتاژ هم کیفیتش خیلی مهمه من حدود پنج سالی هست که تو حوضه وب فعالیت دارم برای همینم کاملا با فروشنده های لینک آشنا هستم و از هر کدوم حداقل یکی دو بار لینک گرفتم یکی از سایت هایی که خیلی به نظرم از نظر کیفیت خوب بود و تجربه خوبی تو خرید بک لینک ازش کسب کردم سئو روز بود این سایت پکیج موقت نداره و تمامی پکیج های بک لینکش به این صورت هستش که شما با خرید بک لینک دائمی دیگه نیازی به تمدید لینک ندارید و یک بار هزینه میکنید و البته کیفیت خوبی هم دریافت میکنید.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785

aminparsian78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام . چگونه سایت https://farshealth.ir را با کییورد فارس هلث به رتبه اول گوکل بیارم ؟

سلام و درود بر شما دوست عزیز میتونم بهتون بگم که واسه رسیدن به رتبه یک گوگل و لینک سازی روش اشتباهی رو پیش گرفتید
چنین اشتباه شما در همین پست رو به صورت رایگان بهتون آموزش میدم تا بتونید با تکنیک های جدید بیشتر آشنا بشین و بهتر نتیجه بگیرین

اولین اشتباه شما درلینک سازی شما برای سایتتون اینه که به صورت کاملا اسپم این کار رو انجام دادید!
حتما این سوال براتون پیش میاد که چرا این حرف رو میزنم
یکم توضیح رو براتون بازش میکنم ببینید شما اگر جایی هم قراره برای سایتتون لینک بگیرین با صبر و حوصله این کار رو انجام بدین و خودتون رو جای مخاطب قرار بدید
در نگاه اول یک خط توضیح و اینکه دو بار یک URL رو لینک کردن کاملا اشتباه هست
سعی کنید کمی درباره کسب و کار خودتون توضیح بدید , مخاطب خودتون رو جذب کنید و در درجه دوم به فکر گرفتن لینک باشین
دومین خطایی که انجام دادین اینه که مستقیما با کیورد اصلی که میخواین سایتتون باهاش بیاد بالا لینک گرفتین این کار اساسی ترین اشتباه شماست
اگر قصد دارید بر فرض با عبارت " فارس هلث " در نتایج گوگل نتیجه بگیرین از Long Tail استفاده کنید یا به عبارت دیگر کلمات طولانی
سومین خطای شما در امضای شماست بدون هیچ توضیحی کلمات مورد نظرتون رو لینک کردین این کار باعث افت سایت شما خواهد شد
این کار با الگوریتم های جدید گوگل به هیچ عنوان سازگاری ندارد و اسپم به حساب خواهد آمد.
در نهایت پیشنهاد من به شما استفاده از رپورتاژ های مفید توسط خود شماست که مرتبط با بحث مورد نظر باشند
در این قسمت بحث سئو و خرید بک لینک مطرح شده آیا به نظر شما سایتی با موضوع " سلامتی "از این قسمت لینک مفید میگیره ؟
جواب خیر هستش.
امیدوارم تونسته باشم کمی راهنمایتون کنم که سایتتون به بهترین رتبه های گوگل برسه
پیروز و سلامت باشید.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
ممنون از راهنمایی های شما ؛ حتما ازشون استفاده می کنم . البته هدف من از درج لینک در درجه اول گرفتن راهنمایی بود . چون تایتل صفحه اصلی و url من فارس هلث هست اما در رتبه 65 گوگل قرار گرفته ام با اینکه حتی یک رقیب در این کیورد ندارم .

aminparsian78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
لینک سازی سایتتون باید به صورت کاملا طبیعی انجام بشه و اینکه برای سایتتون با کلمه اصلی که میخواین بیاد بالا مدام لینک سازی کنید کار بسیار اشتباهیه سعی کنید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید و به هیچ عنوان لینک متنی ( همون خرید بک لینک ) انجام ندین بک لینک دائمی بخرین خیلی بهتره و دیگه در آخر اگر بتونید خودتون برای خودتون لینک سازی کنید که خیلی خیلی بهتر میشه اینطوری هم تو هزینه صرفه جویی میکنید و هم اینکه خودتون سئو رو یاد میگیرین که به نظرم این کار خیلی میتونه شیرین باشه.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
لینک سازی سایتتون باید به صورت کاملا طبیعی انجام بشه و اینکه برای سایتتون با کلمه اصلی که میخواین بیاد بالا مدام لینک سازی کنید کار بسیار اشتباهیه سعی کنید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید و به هیچ عنوان لینک متنی ( همون خرید بک لینک ) انجام ندین بک لینک دائمی بخرین خیلی بهتره و دیگه در آخر اگر بتونید خودتون برای خودتون لینک سازی کنید که خیلی خیلی بهتر میشه اینطوری هم تو هزینه صرفه جویی میکنید و هم اینکه خودتون سئو رو یاد میگیرین که به نظرم این کار خیلی میتونه شیرین باشه.
شما انجام میدی؟

aminparsian78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بله بنده حدود 6 ساله که تو این حوضه فعالیت مداوم دارم و قصدم اینه که اگر بتونم و دوستان قابل بدونن تو زمینه سئو و بک لینک کمکشون کنم

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ممنون از راهنمایی های شما ؛ حتما ازشون استفاده می کنم . البته هدف من از درج لینک در درجه اول گرفتن راهنمایی بود . چون تایتل صفحه اصلی و url من فارس هلث هست اما در رتبه 65 گوگل قرار گرفته ام با اینکه حتی یک رقیب در این کیورد ندارم .
مورد اول عمر سایت به شدت پایینه و نمیشه انتظار داشت گوگل به همین زودی بهش بها بده.
مورد بعدی کلمه مورد نظر شما گویا اسم سایته و با یه جستجو متوجه شدم که سایتی یا کیبوردی که شباهت زیادی داشته باشه باهاش وجود نداره پس اگه منظم مطالب خوب و با کیفیت منتشر کنید تا حدود دو ماه صفحه اوله با اون کلمه اما صفحه اول بودن با کلمه مورد نظرتون تاثیر خاصی رو بازدید نخواهد داشت پس بهتره سعی کنید روی کلماتی که ارتباط بیشتری با سایتتون داره و بیشتر جستجو میشه تمرکز کنید.

aminparsian78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مورد اول عمر سایت به شدت پایینه و نمیشه انتظار داشت گوگل به همین زودی بهش بها بده.
مورد بعدی کلمه مورد نظر شما گویا اسم سایته و با یه جستجو متوجه شدم که سایتی یا کیبوردی که شباهت زیادی داشته باشه باهاش وجود نداره پس اگه منظم مطالب خوب و با کیفیت منتشر کنید تا حدود دو ماه صفحه اوله با اون کلمه اما صفحه اول بودن با کلمه مورد نظرتون تاثیر خاصی رو بازدید نخواهد داشت پس بهتره سعی کنید روی کلماتی که ارتباط بیشتری با سایتتون داره و بیشتر جستجو میشه تمرکز کنید.
به شدت حرفشون تایید میشه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458

aminparsian78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
لطفا اگر سایتی رو به عنوان نمونه کار انجام دادید معرفی کنید تا دوستان بررسی کنن
درود بر شما به دلیل خواست خود کاربرانی که براشون سئو انجام میدیم اجازه ارسال نمونه کارها رو نداریم.

بالا