چگونه مبانی کامپیوتر را یاد بگیرم

شروع موضوع توسط خسرو ‏5 اکتبر 2005 در انجمن بایگانی

1. خسرو

خسرو کاربر تازه وارد

دوستان عزیز
    من کاربر کم اطلاع کامپیوتر و اینترنت هستم .
    دلم می خواد با مبانی کامپیوتر بیشتر آشنا بشم و بعد کم کم تو زمینه های تخصصی تر بخونم و یاد بگیرم. انگلیسی هم به قدری که گلیمم رو از آب بیرون بکشم سر در میارم ( یعنی اگر سایت خارجی معرفی کنین هم حتما مراجعه می کنم ) .

می دونم سوالم خیلی کلیه و شاخه های مربوط به علوم کامپیوتری خیلی زیادن ولی اگر دوستان آشنا به موضوع عنوانهائی رو که من باید دنبالش برم و ترتیب اونها رو از نظر پیوستگی موضوع و پیش نیاز هر کدوم اینجا عنوان کنن خیلی ممنون میشم.

2. saeid_2001

saeid_2001 کاربر تازه وارد

شما باید دوره ICDL را بگذرونین حالا به وسیله کتاب یا کلاس یا اینترنت فرقی نداره ولی این بهترین روشه برای یاد گیری کامپیوتر از پایه است

3. persian-earning

persian-earning کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

همانطور که سعید جان گفتن ICDL یکی از بهترین انتخاب ها است ولی غیر از آن می تونی یه کتاب ویندوز جامع مثلا نوشته پیتر نورتون را بخونی و بعد از آن کتاب +A که در زمینه سخت افزار است فکر کنم انتخاب مناسبی باشد.
    میلاد

4. vmf

vmf کاربر تازه وارد

یا ابلفضل !!!! ICDL و A+ برای چی !؟!؟

راستش فکر می کنم شما باید اول بگی می خواهی در چه زمینه ایی فعالیت کنی و آموزش ببینی، بعدا دوستان راهنمایی کنند!!

اصلا این مبانی کامپیوتری که شما می گید چی هست!!؟ اگر منظورتون اون مبانی کامپیوتری هست که زمان ما( 5-6 سال پیش) آموزش داده میشد ، باید بگم اولا : بدرد نمی خورده ثانیا: همه قدرتش روی برنامه نویسی هستش!!

در مورد ICDL : از من می شنوید رسما تلف کردن وقت و پول هست!! به لعنت خدا هم نمی ارزه !! اما از لحاظ فنی کسی که این مدرک رو داشته باشه قاعدتا باید بتونه با مجموعه آفیس مایکروسافت (ورد- اکسل-پاور پوینت- اکسس) کار بکنه. در واقع یک سری پایه کار هست.

در مورد A+:: نمی دونم چقدر به کامپیوتر علاقه مند هستید و برای چی !! اما اگر می خواهید یک سرمایه گذاری خوب کرده باشید و بعدا در آینده در زمینه موارد پایه ایی سخت افزار مشکلی نداشته باشید ، یک دوره آموزشی مناسب به حساب میاد!! اما با توجه به حجم زیاد مطالبی که داره( که خیلی هاش رو ما هم نمی دونیم!!) ممکنه اولش توی ذقتون بخوره ، خلاصه پشتکار می خواهد.

5. persian-earning

persian-earning کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

البته من منظورم گرفتن مدرکش نبود!!!
    به نظر من خودت کتابهاش رو بگیری و بخونی بی از هیچی!

6. vmf

vmf کاربر تازه وارد

7. footbal
zarpopخرید بک لینک