برگزیده های پرشین تولز

چگونه میتونم ارسال اخبار داشته باشم؟

Miladspy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز من

خسته نباشید میگم به همگی شما

دوستان عزیز بنده میخوام برای صفحات HTML خود بخشی مدیریت درست کنم که در این بخش مدیریت بتونم بدون اینکه بخوام برای گذاشتن اخبار جدید کل صفحه رو آپدیت و بعد از آن آپلود کنم به جای صفحه قبلی , از طریق اون مدیریت فقط اخبار های سایت رو در وسط صفحه HTML خود اضافه کنم

راستش این کار را من در چند جا دیدم و راستش بهش احتیاج شدیدی دارم

در مورد اینکه چرا من سوال خود را در بخش انجمن های ASP.Net پرسیدم اینه که بنده در یک سایتی که HTML بود دیدم این فایل با پسوند های ASB قرار گرفته یعنی اینطوری:

NewsDetail.asp?NewsID=6

پس معلوم میشه که این رو فرد خودش اضافه نکرده و صد در صد مدیریتی داره که میتونه اخبار رو به صفحه اصلی اصافه کنه تا خودش به صورت اتوماتیک براش آدرسی انتخاب کنه و در صفحه اول سایت بذاره

در ضمن بیشتر فایل هایی که من هم دیدم برای اینکارن با نام minfile یا mine هستند حالا یا با پسوند ASP یا با PHP

منتظر پاسخ شما دوستان خوبم هستم

امیدوارم که کسی بتونه به وضوح و کاملی جواب منو بده حالا اگه یک راهنمایی هم بود ازتون یک دنیا ممنون میشم

پس فعلا یا حق

Miladspy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا یک جواب بدید ما نا امید نشیم

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از Miladspy :
بابا یک جواب بدید ما نا امید نشیم
سلام ،
مرد مومن خودت جواب خودت رو دادی دیگه ! باید یک برنامه سرورساید بنویسی و روی سرور نصب کنی مثلا asp یا php یا jsp یا حتی اگر خیلی کارت درست باشه CGI !

باید برنامه ای بنویسی که از بانک اطلاعاتیت ، اخبار رو بخونه و سپس به صورت اتوماتیک توی سایت بسازه ! حالا سه تا ره داری که من 2 تای دوم رو بهت توصیه میکنم

1- بری یک برنامه نوسی سرور ساید (یکی از همون بالایی ها ترجیحا asp.net ، چ.ن ما اینجا asp کاریم )

2 - بدی برات یه نفر یا یه جایی بنویسه این برنامه رو

3 - اگر نمیخوای پول خرج کنی ، حوصله یه کار سخت رو هم نداری کلا بی خیال ماجرا بشی !!

اگر 2 راه آخر رو انتخاب کردی که (فکر میکنم کار عاقلانه ای کردی !) هیچ ،ولی اگر راه اول رو انتخاب کردی به جمع ما خوش اومدی :D

Miladspy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
سلام ،
مرد مومن خودت جواب خودت رو دادی دیگه ! باید یک برنامه سرورساید بنویسی و روی سرور نصب کنی مثلا asp یا php یا jsp یا حتی اگر خیلی کارت درست باشه CGI !

باید برنامه ای بنویسی که از بانک اطلاعاتیت ، اخبار رو بخونه و سپس به صورت اتوماتیک توی سایت بسازه ! حالا سه تا ره داری که من 2 تای دوم رو بهت توصیه میکنم

1- بری یک برنامه نوسی سرور ساید (یکی از همون بالایی ها ترجیحا asp.net ، چ.ن ما اینجا asp کاریم )

2 - بدی برات یه نفر یا یه جایی بنویسه این برنامه رو

3 - اگر نمیخوای پول خرج کنی ، حوصله یه کار سخت رو هم نداری کلا بی خیال ماجرا بشی !!

اگر 2 راه آخر رو انتخاب کردی که (فکر میکنم کار عاقلانه ای کردی !) هیچ ،ولی اگر راه اول رو انتخاب کردی به جمع ما خوش اومدی :D

دوست عزیز بابا دمت گرم

اینم شد راهنمایی؟ بننده میخوام این رو آموزش ببینم !!! پس انجمن ها را برای چی زدن ؟ زدن که هر کسی که بلد نیست از اونی که بلد هست یاد بگیره دیگه خوب من اگه بخوام بدم به یکی یهو باید کل سایتشو بدم و اینم بگم که پولش هیچ مسئله ای نیست فقط خودم خیلی علاقه دارم که اینو یاد بگیرم

حالا دیگه نمیدونم شما چی فکر میکنید:)

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از Miladspy :
دوست عزیز بابا دمت گرم

اینم شد راهنمایی؟ بننده میخوام این رو آموزش ببینم !!! پس انجمن ها را برای چی زدن ؟ زدن که هر کسی که بلد نیست از اونی که بلد هست یاد بگیره دیگه خوب من اگه بخوام بدم به یکی یهو باید کل سایتشو بدم و اینم بگم که پولش هیچ مسئله ای نیست فقط خودم خیلی علاقه دارم که اینو یاد بگیرم

حالا دیگه نمیدونم شما چی فکر میکنید:)

گفتم که ! پس به جمع ما خوش اومدی !:D اما اگه توی انجمن دنبال این میگردی که درست asp یا asp.net رو از پایه آموزش ببینی ، فکر نکنم به جایی برسی ما اینجا فقط میتونیم راهنماییت کنیم که چطور شروع کنی و مشکلات و مبهماتت رو با هم حل کنیم .

خوب اگه میخوای شرع کنی من بهت توصیه مکنم که از asp.net 2 شروع کنی (جدید ترین و راحت ترین محصول میکرو سافت )

برای ان کار اول باید بری یک DVD یا مجموعه CD های VS.net 2005 رو بخری و روی سیستم اه نصب کنی .

2 - باید بری توی سایت www.asp.net و اونجا آموزش هاش رو بخونی
3- سایت های مثل www.Iranasp.net هم بهت کمک میکنن
4- میتونی کمی که پیشرفت کردی توی انجمن هایی مثل این انجمن یا انجمن سایت asp.net دنبال مشکلاتت بگردی و اگر پیدا نکردی سوال کنی

اگر اینگیلیست خوب نیست تقویتش کن !

در ضمن میتونی برنامه های پرتال آماده رو هم دانلود کنی و روی سروت نصب کنی .
مثل phpNuke یا dotnetNuke (http://www.dotnetnuke.com/)
ولی خوب این خیلی بیشتر و پیچیده تر از اونیه که تو میخوای .

(فقط اگر میبنی میتونی از برامه نویسی لذت ببری قدم به این راه بذار و گرنه همچین راه هموار و ساده ای هم نیست به هیچ بهشتی هم ختم نمیشه !)
به هرحال موفق باشی

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اما شما که تازه کاری بهتره که از پی اچ پی استفاده کنی چون اوپین سورسه و مشکلاتش کمتره
تازه سورس های آمادش و آموززش خیلی زیاده تو اینترنت ...
راحت هم هست ...
انجمنشم فعال تره !
flood.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از carp3 :
اما شما که تازه کاری بهتره که از پی اچ پی استفاده کنی چون اوپین سورسه و مشکلاتش کمتره
تازه سورس های آمادش و آموززش خیلی زیاده تو اینترنت ...
راحت هم هست ...
انجمنشم فعال تره !
flood.gif

فکر میکنم چتد سانت اینورتر کلیک کردی اشتباهی اومدی :D

شوخی کردم ! ولی خداییش شمام دیگه تو انجمن asp تبلیغ php نکن دیگه !!! ;)

zabihian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پورتال dotnetnuke رو نسب كنيد. خيلي ساده و بي اندازه نيرومند است. مشكل اخبار انجمن گالري و ... همه هل مي شود. سايت www.farashahr.com به هركسي كه در نسب و راه اندازي يا استفاده از پورتال DotnetNuke مشكلي داره كمك مي كنه و مشكلش را برترف مي كنه. پاسخ رايگانو فقط به ايميل ميدن.

بالا