برگزیده های پرشین تولز

چگونه ویدئو های JW Player رو دانلود کنیم ؟!!

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
سلام ،
دوستان عزیز بعضی سایت ها ویدئو ها رو با این اسکریپت میزارن که نشه دانلود کرد !!!!!!!
IDM که نمی تونه دانلود کنه orbit هم تست کردم نشد .

افزونه ای چیزی می شناسید اینارو دانلود کنیم ؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
لینک بده تست کنم !

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179

ادد آن netvideohunter رو روی فایر فاکس نصب میکنی ،وقتی صفحه مورد نظرت لود بشه هرچی لینک تصویری هست رو بر میداره آماده دانلود میکنه ! بعد میتونی صفحه سایت رو ببندی و از لیستی که netvideohunter بت میده اونی رو که میخوای روش راست کلیک کنی و لینک دانلودشو کپی کنی تو idm و....

فقط نکته ای که هست اینه که ممکنه شما 1 ویدئو رو مد نظرت داشته باشی که بگیره اما یدفه ببینی 10 تا لینک گرفته آماده دانلود کرده !! معمولا اونایی که در حد kb هستن بی خودن یا تبلیغات توی سایتن ! اما اونی که mb هست هدفه شماست !

دکمه clear اون پایینم نزن همرو یدفه پاک میکنه ،بذار لینکتو بدی به idm بعد اگر دوست داشتی بزن پاکشون کن !

با خودشم دانلود نکن ! معمولا خراب میگیره ! ازش فقط برای شکار لینک استفاده کن !!:D

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
چطور اینطور ویدئو ها رو تو سایت میزارند که نمیشه با IDM دانلود کرد ؟

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
چطور اینطور ویدئو ها رو تو سایت میزارند که نمیشه با IDM دانلود کرد ؟

برای این که تو سایت های دیگه کسی نتونه این ویدئو ها رو بزاره و هرچی بازدید هست به سایت خودشون بیاد .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اره سايت kure.tv هم نميذاره من سريالاشو دانلود كنم . . .

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
ادد آن netvideohunter رو روی فایر فاکس نصب میکنی ،وقتی صفحه مورد نظرت لود بشه هرچی لینک تصویری هست رو بر میداره آماده دانلود میکنه ! بعد میتونی صفحه سایت رو ببندی و از لیستی که netvideohunter بت میده اونی رو که میخوای روش راست کلیک کنی و لینک دانلودشو کپی کنی تو idm و....

فقط نکته ای که هست اینه که ممکنه شما 1 ویدئو رو مد نظرت داشته باشی که بگیره اما یدفه ببینی 10 تا لینک گرفته آماده دانلود کرده !! معمولا اونایی که در حد kb هستن بی خودن یا تبلیغات توی سایتن ! اما اونی که mb هست هدفه شماست !

دکمه clear اون پایینم نزن همرو یدفه پاک میکنه ،بذار لینکتو بدی به idm بعد اگر دوست داشتی بزن پاکشون کن !

با خودشم دانلود نکن ! معمولا خراب میگیره ! ازش فقط برای شکار لینک استفاده کن !!:D

تست کردیم اینم کار نمی کنه !

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
تست کردیم اینم کار نمی کنه !

کار میکنه !
شاید پلی رو نمیزنی !!
وقتی کلیپ میاد،روی دکمه ی پلی کلیک کن به محض اینکه 1-2 ثانیه ازش لود بشه لینکشو بر میداره ،بعد میتونی صفحه وب رو ببندی که کلیپو نمایش نده !

اینو الان گرفتم !

فایل های ضمیمه

• world_3576593774f7ad7ae27f45.zip
    2.8 MB · نمایش ها: 131

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
کار میکنه !
شاید پلی رو نمیزنی !!
وقتی کلیپ میاد،روی دکمه ی پلی کلیک کن به محض اینکه 1-2 ثانیه ازش لود بشه لینکشو بر میداره ،بعد میتونی صفحه وب رو ببندی که کلیپو نمایش نده !

اینو الان گرفتم !

پلی هم میزنیم هرکاری می کنیم نمی گیره !

06ifyu9bzsxakq0vj9vn.jpg

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
برای این که تو سایت های دیگه کسی نتونه این ویدئو ها رو بزاره و هرچی بازدید هست به سایت خودشون بیاد .

منظورم اینکه چه کاری انجام میدن که IDM نمیتونه دانلود کنه عزیز ما اون کار رو انجام بدیم برای سایت خودمون

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
منظورم اینکه چه کاری انجام میدن که IDM نمیتونه دانلود کنه عزیز ما اون کار رو انجام بدیم برای سایت خودمون

اسکریپت JW Player رو خریداری کنید و ویدئوها رو با اون تو وبسایت قرار بدید .

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
فایروالتو آف کن ببین نمیگیرش !

من چند تا ویدئو دیگه تست کردم، موشک گرفت !

a_b_c_d

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

کسی میدونه که چطوری باید از سایت GEM ویدئو دانلود کنم ؟
GEM TV
از jw player آستفاده میکنه و چندتایی add on و نرم افزار دیگه استفاده کردم اما نشده که دانلود کنم.

Nikravesha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای این کار باید Source صفحه رو باز کنی(در اینترنت اکسپلورر منوی View->Source و در فایرفاکس Ctrl+U را بزنید)
Ctrl+F را برای جست و جو زده و flv. را جست و جو کنید. حال آدرس فایل مورد نظر پیش روی شماست ولی این آدرس نام وبسایت را کم دارد
مثلا اگر نام سایت aaa.com و آدرس پیدا شده bbb/ccc.flv/ است آدزس صحیح فایل به صورت aaa.com/bbb/ccc.flv خواهد بود

hz262

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بجای flv بهتره دنبال jwplayer.js بگردید . چند خط پایینترش یک فایل ویدیویی پیدا میکنید .

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
IDM 6.23 به راحتی میتونه این نوع ویدئو آنلاینها رو دانلود کنه من خودم تست کردم جواب داد از kure tv

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
باید از وبسایتهای واسطه استفاده کنی , لینک بدی تا بهت لینک واسه دانلود بده
سرچ بزن 100% پیدا میکنی

بالا