برگزیده های پرشین تولز

چگونگي دريافت مدرك شبكه؟

imhotep

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من مي خوام وارد كار طراحي ونصب شبكه بشم.
سوالي كه داشتم اين كه براي ياد گرفتن شبكه بايد چه مدركي(غير دولتي مثل mcsc) بگيرم كه هم مطالبش كاربردي باشه هم مدركش معتبر .در ضمن من ميخوام در يك شركت دولتي كار كنم پس بايد براي اونها هم معتبر باشه.
لطفا آموزشكده كه اين دوره رو ارايه ميده ذكر كنيد
پيشاپيش متشكرم.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
هوم! چه سوال خوبی منم مشتاقم....

mr_adami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
شما براي گرفتن يه مدرك MCSE نياز به داشتن 7 عدد MCP داريد كه اين ها خودشون به دو تا سه دوره پيشنياز احتياج دارن كه ميشه گفت براي گرفتن مدرك MCSE بايد 8 تا 9 تا دوره رو بگذرونيد بعد امتحان بديد و قبول شيد
مجتمع فني تهران و موسسه كهكشان و ... اين دوره ها رو برگزار ميكنن ولي تا جائي كه من شنيدم كهكشان خوبتره آدرس سايتش هم هست http://www.kahkeshan.com آدرس سايت مجتمع فني تهران هم http://www.mft.com

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mr_adami :
با سلام
شما براي گرفتن يه مدرك MCSE نياز به داشتن 7 عدد MCP داريد كه اين ها خودشون به دو تا سه دوره پيشنياز احتياج دارن كه ميشه گفت براي گرفتن مدرك MCSE بايد 8 تا 9 تا دوره رو بگذرونيد بعد امتحان بديد و قبول شيد
مجتمع فني تهران و موسسه كهكشان و ... اين دوره ها رو برگزار ميكنن ولي تا جائي كه من شنيدم كهكشان خوبتره آدرس سايتش هم هست http://www.kahkeshan.com آدرس سايت مجتمع فني تهران هم http://www.mft.com
بسیار ممنون.:)
راستی دوست من می تونی در مورد ارزش و اعتبار این مدارک توضیح بدی؟ اصولا" سوای بار علمیش خود مدرک به درک چه کسانی می خوره؟ مثلا" مهندسای برق دنبال این چیزا میرن؟

mr_adami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا بايد عرض كنم كه كساني كه داراي اين مدرك هستند از طرف شركت مايكروسافت بعنوان مهندس شبكه به رسميت شناخته ميشن و اينطور كه شنيدم اونور آب براي استخدام شرط لازم است ولي كافي نيست در مورد بار علميش بيشتر آشنائي براي كار كردن با ابزارهاي مايكروسافته و اصول شبكه مخصوصا بحث اينترنت و راه اندازيه بعضي سرويسهاي خاص.
اين مدرك به درد افرادي ميخوره كه ميخوان يه شبكه رو مديريت كنن يا به قول معروف Admin شبكه باشن.
كسي كه ميخواد اين مدرك را بگيره بايد +A و +Network رو بلد باشه بعد بره سراغ سرفصلهاي مربوط به اين مدرك.
به نظر من اگه كسي تو اين دوره ها شركت كنه ميتونه تا حدود 40% كار ياد بگيره ولي 60% باقي رو خود فرد بايد دنبالش بره

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mr_adami :
والا بايد عرض كنم كه كساني كه داراي اين مدرك هستند از طرف شركت مايكروسافت بعنوان مهندس شبكه به رسميت شناخته ميشن و اينطور كه شنيدم اونور آب براي استخدام شرط لازم است ولي كافي نيست در مورد بار علميش بيشتر آشنائي براي كار كردن با ابزارهاي مايكروسافته و اصول شبكه مخصوصا بحث اينترنت و راه اندازيه بعضي سرويسهاي خاص.
اين مدرك به درد افرادي ميخوره كه ميخوان يه شبكه رو مديريت كنن يا به قول معروف Admin شبكه باشن.
كسي كه ميخواد اين مدرك را بگيره بايد +A و +Network رو بلد باشه بعد بره سراغ سرفصلهاي مربوط به اين مدرك.
به نظر من اگه كسي تو اين دوره ها شركت كنه ميتونه تا حدود 40% كار ياد بگيره ولي 60% باقي رو خود فرد بايد دنبالش بره
کاملا" تفهیم شد.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
حالا چقدر خرج برميداره اين دوره ها؟ اگه كسي بخواد فقط امتحان بده و كلاساشو نره چقدر خرج برميداره؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
به نقل از mahdi206 :
حالا چقدر خرج برميداره اين دوره ها؟ اگه كسي بخواد فقط امتحان بده و كلاساشو نره چقدر خرج برميداره؟
آخرین قیمتی که من داشتم فکر کنم هر MCP
160هزارتومن بشه

goshnehhhhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هر mcp بيشتر خرج بر ميداره 120 دلار هزينه شركت تو امتحان بين المللي واسه هر mcp به همراهه هزينه كلاسها...
ولي مطالبي كه تو اين دوره ها ياد ميگيري خيلي كاربرديه و درآمد خوبيم داره
در ضمن دوره network+ تئوريه ولي خيلي عاليه...

mediaplayer_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مي خواستم بپرسم كه قسطي هم ميشه رفت كلاس
:D

goshnehhhhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توي اصفهان 2 جا كلاس قسطي هست جاي ديگه نميدونم