برگزیده های پرشین تولز

چگونگي وصل شدن پاكت پي سي به اينترنت از طريق بلوتوث

siavashb

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان سلام
اين مبحث در جائي توضييح داده نشده يا حداقل من هرچي گشتم پيدا نكردم كه چطور ميشه با بلوتوث كامپيوتر ( بلوتوث USB) به اينترنت وصل شد.
چون به نظر من مهمه كه كابل در كار نباشه و بخواد مرتب باطري شارژ كنه و خراب كنه و بالاخره آدم آزادي عمل بيشتري داره با بلوتوث. اينه خواستم خواهش كنم دوستان اگر اطلاعي دارن راهنمائي كنن

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان سلام
اين مبحث در جائي توضييح داده نشده يا حداقل من هرچي گشتم پيدا نكردم كه چطور ميشه با بلوتوث كامپيوتر ( بلوتوث USB) به اينترنت وصل شد.
چون به نظر من مهمه كه كابل در كار نباشه و بخواد مرتب باطري شارژ كنه و خراب كنه و بالاخره آدم آزادي عمل بيشتري داره با بلوتوث. اينه خواستم خواهش كنم دوستان اگر اطلاعي دارن راهنمائي كنن
خوب شما کافیه از طریق بلوتوث سینک کنی . ( Microsoft ActiveSync ) . در این صورت از اینترنت PC هم میتونی روی PDA استفاده کنی ... اینو امتحان کردی ؟

یه راه دیگه هم ایجاد یه Bluetooth connection بین PC با PDA هستش. که این روشو خودم امتحان نکردم.

siavashb

Registered User
لایک‌ها
0
خوب شما کافیه از طریق بلوتوث سینک کنی . ( Microsoft ActiveSync ) . در این صورت از اینترنت PC هم میتونی روی PDA استفاده کنی ... اینو امتحان کردی ؟

یه راه دیگه هم ایجاد یه Bluetooth connection بین PC با PDA هستش. که این روشو خودم امتحان نکردم.

مسئله همين سينك با بلوتوث ديگه . همه com port ها رو چك ميكنه آخرش كانكت نميشه

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
مسئله همين سينك با بلوتوث ديگه . همه com port ها رو چك ميكنه آخرش كانكت نميشه
اینارو دقت کن :

-سرویس Serial port بلوتوثه کامپیوترت باید فعال باشه
-کامی که serial port بلوتوثت باهاش کار میکنه توی ActiveSync قسمت Connection settings همون باشه
-توی ActiveSync کامپیوترت قسمت Connection Settings گزینه Allow wireless connection... فعال باشه
-توی ActiveSync پاکت پی سی قسمت کانکشن هم گزینه Bluetooth ActiveSync انتخاب باشه
-در نهایت توی Bluetoosh manager پاکت پی سی یه Bluetooth Activesync بسازو کانکت شو

siavashb

Registered User
لایک‌ها
0
سلام اين مشكل كه ذكر كردم و هنوز هم راهي براش پيدا نكردم فكر اگر حل بشه كمك خوبيه
چون دوستان مي دونن كه با كابل USB براي سينك شدن و وصل اينترنت مشكلي نيست ولي چون شارژ PPC هم از اين طريق انجام ميشه باطري خراب ميكنه و آزادي عمل رو هم همينطور
براي همين خواستم خواهش كنم اگر راه عملي وجود داره در صورت امكان با اسكرين شات بگين كه همه استفاده كنن.

بالا