آژانس هواپیمایی
tanki

چگونگي وصل شدن پاكت پي سي به اينترنت از طريق بلوتوث

شروع موضوع توسط siavashb ‏24 دسامبر 2007 در انجمن Windows Mobile

1. siavashb

siavashb Registered User

دوستان سلام
    اين مبحث در جائي توضييح داده نشده يا حداقل من هرچي گشتم پيدا نكردم كه چطور ميشه با بلوتوث كامپيوتر ( بلوتوث USB) به اينترنت وصل شد.
    چون به نظر من مهمه كه كابل در كار نباشه و بخواد مرتب باطري شارژ كنه و خراب كنه و بالاخره آدم آزادي عمل بيشتري داره با بلوتوث. اينه خواستم خواهش كنم دوستان اگر اطلاعي دارن راهنمائي كنن

2. sunnyboy

sunnyboy Registered User

خوب شما کافیه از طریق بلوتوث سینک کنی . ( Microsoft ActiveSync ) . در این صورت از اینترنت PC هم میتونی روی PDA استفاده کنی ... اینو امتحان کردی ؟

یه راه دیگه هم ایجاد یه Bluetooth connection بین PC با PDA هستش. که این روشو خودم امتحان نکردم.

3. siavashb

siavashb Registered User

مسئله همين سينك با بلوتوث ديگه . همه com port ها رو چك ميكنه آخرش كانكت نميشه

4. sunnyboy

sunnyboy Registered User

اینارو دقت کن :

-سرویس Serial port بلوتوثه کامپیوترت باید فعال باشه
    -کامی که serial port بلوتوثت باهاش کار میکنه توی ActiveSync قسمت Connection settings همون باشه
    -توی ActiveSync کامپیوترت قسمت Connection Settings گزینه Allow wireless connection... فعال باشه
    -توی ActiveSync پاکت پی سی قسمت کانکشن هم گزینه Bluetooth ActiveSync انتخاب باشه
    -در نهایت توی Bluetoosh manager پاکت پی سی یه Bluetooth Activesync بسازو کانکت شو

5. siavashb

siavashb Registered User

سلام اين مشكل كه ذكر كردم و هنوز هم راهي براش پيدا نكردم فكر اگر حل بشه كمك خوبيه
    چون دوستان مي دونن كه با كابل USB براي سينك شدن و وصل اينترنت مشكلي نيست ولي چون شارژ PPC هم از اين طريق انجام ميشه باطري خراب ميكنه و آزادي عمل رو هم همينطور
    براي همين خواستم خواهش كنم اگر راه عملي وجود داره در صورت امكان با اسكرين شات بگين كه همه استفاده كنن.

avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل