برگزیده های پرشین تولز

چگونگی افزایش ظرفیت فایل اتش و کتاب راهنمای ویبی

1200

Registered User
لایک‌ها
7
ظرفیت فایل هایی که می توان به پست ها اضافه کرد را چگو نه می توان افزایش داد؟ یعنی تنظیمش کجای وی بالتین است؟
کتاب راهنمای ولو انگلیسی وی بالتین را لینک دانلودشو اگر کسی دارد ممنون می شود بگذارد؟

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
1.Admin Cp/Attachment/Attachment manager
2.از سایت مرجع قسمت داکیومنت دانلود کن

1200

Registered User
لایک‌ها
7
سلام شما می دانید فلسفه اینی که بعضی انجمن ها مثل مجید آنلاین و بلک میس دکمه تشکر تعبیه می کنند ولی بعضی دیگر مثل پرشین تولز و پی سی ورلد دکمه تشکر استفاده نمی کنند چیست ؟ مثلا بخاطر فشار روی سرور است یا سلیقه ای است ؟

بهر حال از کمک و راهنمایی شما متشکرم

1200

Registered User
لایک‌ها
7
1.Admin Cp/Attachment/Attachment manager
ن
یک فایل پی دی اف می خواستم اتش کنم لذا به عدد مقابل پی دی اف در مکانی که شما گفتید دو تا صفر اضافه کردم و فایل 7 مگابایتی پی دی اف را اتش کردم ولی متاسفانه دو بار هم تلاش کردم باخط تلفنی دیال اب 40 دقیقه زمان آپلود را زمان برد ولی هر بار بعد از 40 دقیقه پیام داد آپلود موفق نبود

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
زمان اپلود شدن زباد بوده time out داده

1200

Registered User
لایک‌ها
7
اگر بجای دانلود از کامپیوتر خودمان از روی جایی مثل پرشین گیگ که آدرس مستقیم دانلود می دهد آدرس بدهیم که آپلود شود به وی بالتین و بگوییم فایل را از پرشین گیگ اتش کند زمان دانلود کوتاه تر می شود؟ باید حتما آدرس دانلود از اینترنت از آدرس مستقیم دانلود باشد ؟مثل پرشین گیگ چون بقیه آپلود سنترها آدرس مستقیم دانلود ندارند
چون بهرحال من فقط اتصال تلفنی دیال آب دارم لذا چاره دیگری ندارم

1200

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان نظری یا تجربه ای ندارند؟

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
بله کوتاهتر میشه

حالا چه اسراری هست که حتما به Vb پیوست کنید ؟اینطوری بی خودی حجم دیتا بیس هم میره بالا

1200

Registered User
لایک‌ها
7
راستش بهرحال من برای جلوگیری از کپی برداری مطالب اغلب مطالب را بصورت فایل های پی دی اف در می آورم و قرار می دهم لذا بعلت تعداد نسبتا زیاد فایل های پی دی اف ناچار باید فکری کرد
و نمی دانم دقیقا چکار کرد یعنی برای سازماندهی تعداد زیاد این فایل های پی دی اف یک راه این است که از آپلود سنتر های رایگان استفاده کرد که راه خوبی است ولی شما در نظر بگیرید ناگهان سرویس دهنده ای با چهل را فایل پی دی اف ما ف ی ل ت ر شود خوب تمام زحمات بر باد می رود و باد تک تک چهل تا فایل با با خط تلفن دیال آپ دوباره آپلود کنم لذا صلاح دیدم درون هاست خودم آپلود کنم که نگرانی از ف ی ل ت ر شدن آپلود سنتر های رایگان نداشته باشم

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
خوب حتما لازم نیست به vbپیوست کنی تو هاست خودت اپ کن لینکش و بده

1200

Registered User
لایک‌ها
7
نه مزیت پیوست وی بالتین این است که کانتر دارد و شماره کسانی که دانلود کردند را اعلام می کند من هم می خواهم بدانم کدام فایل ها بیشتر مورد استقبال بوده و شماره دانلود چقدر است ؟
البته اگر برنامه دانلود سنتری باشد که مستقلا بتوانداول فایل ها را آپلود کرد توی هاست سپس به برنامه دانلود سنتر محل فایلهای آپلود شده را معرفی کرد تا محل فایلهایی که قبلا آپلود شده را بشناسدو بارگزاری کند و هنگام دانلودهم تعداد دانلودها را اعلام کند پیشنهاد خوبی است .

بالا