برگزیده های پرشین تولز

چگونگی دانود سایت با adob acrobat reader

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
پرسشی که مطرح شده:

چطور میشود با adob acrobat reader یک تارنما(سایت) را دانلود کرد؟

gooliof_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برنامه Web Zip هست
سایت رو به صورت کامل داونلود می کنه
بعد هم به صورت یک فایل Help در میاره.
بعد می تونید این فایل Help که لینک شده هم هستش رو با Arobat distler به یک فایل PDF کامل تبدیل کنید.:f34r:

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
به شما پيشنهاد ميكنم از برنامه WEBSITE DOWNLOADER استفاده كنيد. من نسخه 1.25 شو دارم.البته اينترنت پرسرعت هم ميخواد.(ADSL)

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
من خودم این کار را کرده ام و باید بدانی که که شما فقط یک صفحه را می توانید به صورت پی دی اف در بیاوری و نه تمامی پایگاه را به صورت یکجا.
من الان از برنامه دیگری استفاه می کنم اما اگر در برنامه اکروبات ریدر در قسمت منوها را ببینی منوی یکی مانده به اخر را باز کن و سه چهار قسمت اخرش را نگاه کن متوئجه می شوی. البته کمی وقت گیر است اگر اینترنت کم سرعت داشته باشی.

برنامه Web Zip هست
سایت رو به صورت کامل داونلود می کنه
بعد هم به صورت یک فایل Help در میاره.
بعد می تونید این فایل Help که لینک شده هم هستش رو با Arobat distler به یک فایل PDF کامل تبدیل کنید.:f34r:

با سپاس

در واقع زیاد مهم نیست که با چه برنامه ای این کار آسانتر و بهتر انجام میشه. چرا که این پرسش مطرح شده که چگونه با این نرم افزار میشه یک تارنما(وب سایت) را دانلود کرد. فکر میکنم مربوط به این میشه که از کدام منو و از کدام گزینه و...

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نظرم از Offline Explorer استفاده كني بهتر باشه . فايل هاي خروجي بصورت Help - Zip - Mhtml داره كه در كمتر برنامه اي داره . با Dial-Up هم ميشه ازش استفاده كرد . البته اين برنامه يك دانلودر همه كارست :happy:
با نسخه يك ماهه اين برنامه بدون محدوديت ميشه هر نوع سايتي را دانلود كرد ولي در دانلود سايت هاي ميتني بر فلش ضعيف عمل مي كند.

دانلود

http://dl.filekicker.com/send/file/167624-8K67/oesetup.exe

بالا