برگزیده های پرشین تولز

چی باید ازشون بخام ؟!

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
آقویون یه سوال برام پیش اومده مدتی کسی نیست یه دست به ما بده کارمون راه بیوفته . مگر نمیگن دستی بده دستی بگیر و ...

بگذریم . من میخام حساب پیپال رو وریفای کنم . سوال مهم و اساسی در اینجا نهفته هست . پیپال رو هنوز باز نکردم اما میدونم که باید با VPS برم و بازش کنم . خوب اینکارو میکنم چشم .

مورد دوم برای وریفای یا باید حساب بانکی معرفی کنم یا ویزا کارت .

درباره حساب بانکی که کلا ورود نمیکنیم که مشخصا نمیشه مگر اقامت کشوری دیگر رو بگیرم .

میمونه ویزا کارت .برخی ویزا کارت فیزیکی میفروشن که بیشترشون هم شنیدم به دلایلی مانند یکی بودن آدرس صد تا ویزا کارتی که طرف سفارش داده همشون میرن به لقا الله و بالطبع پیپال ها هم میره همونجا که ویزا کارت ها رفت . خوب من هدفمم خرید ویزا کارت از دلال ها نیست چرا که چنین ریسک هایی در پی داره . به جاش من آدمشو اونور دارم در چند تا کشور مثل سوئد , لهستان , ترکیه , آمریکا که میتونن برام اینکارو بکنن ینی رو بزنم میدونم نه نداره به هر کردوم بگم .

فقط نمیدونم چی باید بخام دقیقا ؟؟ ویزا کارت چجوریه داستانش؟ باید طرف از کجا سفارش بده برام به آدرس خونش بره؟ چه مدارکی میخان که من بفرستم که ویزا کارت به نام من بخوره؟ همین ویزا کارت لا مصب و نمیدونم چجوری باید به شکلی امن بگیرم .

و در پایان مدارک روز مبادا برای پیپال موارد زیره؟
- قبض تلفن خونت
- اسکن پاسپورت
؟؟؟؟؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
:general509::general509:
من به شخصه خجالت کشیدم :D
و البته واحد شمارش دست نیست 2ر است :p
منم خجالت کشیدم خوو
دست بهتره . دست که بگی با مخلفاته اما دور یجورایی مثه ساندویچ بی نوشابست همچین نمیچسبه به دلم .
حالا شما کار ما رو راه بنداز دست و دورش فرقی نداره من به همون صدا میزنم :دی

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
بهش میگن "راند"
013.gif

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,738
هفته ای یبار این تاپیکو میزنی هر هفته ام منتقل میشه به قسمت دلار فروشا:D

فک کنم سایتایی باشن با 500 هزار برات ویزا کارت به اسم خودت با مشخصات خودت درست کنن

پیپال به ip حساسه باید همیشه یه وی پی ان با ip ثابت بخری

چیزی که من شنیدم ولی مطمین نیستم فک کنم هنوزم تو شعبه کیش میشه ویزا کارت و مستر کارت گرفت البته مطمین نیستم

درکل هر کاری بخوای کنی بلاخره یه پای دلال و واسطه همیشه هستش

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بهش میگن "راند"
013.gif
داداش راند که مال مدل وحشیه . کوشتی که نمیخای بگیری :دی
هفته ای یبار این تاپیکو میزنی هر هفته ام منتقل میشه به قسمت دلار فروشا:D

فک کنم سایتایی باشن با 500 هزار برات ویزا کارت به اسم خودت با مشخصات خودت درست کنن

پیپال به ip حساسه باید همیشه یه وی پی ان با ip ثابت بخری

چیزی که من شنیدم ولی مطمین نیستم فک کنم هنوزم تو شعبه کیش میشه ویزا کارت و مستر کارت گرفت البته مطمین نیستم

درکل هر کاری بخوای کنی بلاخره یه پای دلال و واسطه همیشه هستش

میبینی؟ این فرومم فقط پاتوقش فعاله و لاغیر که اونم اینجوری اذیت میکنن .

موضوع اینه دلالا چوجوری اینکارو میکنن؟ من شنیدم سفارش میدن میاد به آدرسشون در کشور خارجی و چون دلالن از هر ادرس سی چهل تا ویزا کارت میگیرن و همین باعث میشه بفهمن یارو دلاله و همه کارتارو بسوزونن . واسه همین میخام از دوستام تو اونجا کمک بگیرم که اونا سفارش بدن برام اما چوجوری؟ چوجوری باید ویزا کارت برام بگیرن؟ همینو موندم که دقیقا بگم بهشون چی میخام.

IP رو هم آره اونو اکی هست خیالت راحت اما مهم الان مدارک و ویزا کارتشه که چجوری امن بگیرم.

تو کیش من تماس گرفتم قبلا نمیدن دیگه . فقط تنها راه دیگم اینه برم هرات افغانستان اونجا بدون ویزای اقامت برام حساب باز میکنه اما خوب مشکلاتی هم برای رفتن و آمدن و امنیتش هست و گذاشتمش انتخاب آخرم.

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
داداش راند که مال مدل وحشیه . کوشتی که نمیخای بگیری :دی

موضوع اینه دلالا چوجوری اینکارو میکنن؟ من شنیدم سفارش میدن میاد به آدرسشون در کشور خارجی و چون دلالن از هر ادرس سی چهل تا ویزا کارت میگیرن و همین باعث میشه بفهمن یارو دلاله و همه کارتارو بسوزونن . واسه همین میخام از دوستام تو اونجا کمک بگیرم که اونا سفارش بدن برام اما چوجوری؟ چوجوری باید ویزا کارت برام بگیرن؟ همینو موندم که دقیقا بگم بهشون چی میخام.

IP رو هم آره اونو اکی هست خیالت راحت اما مهم الان مدارک و ویزا کارتشه که چجوری امن بگیرم.

تو کیش من تماس گرفتم قبلا نمیدن دیگه . فقط تنها راه دیگم اینه برم هرات افغانستان اونجا بدون ویزای اقامت برام حساب باز میکنه اما خوب مشکلاتی هم برای رفتن و آمدن و امنیتش هست و گذاشتمش انتخاب آخرم.
هر راند ک میگن منظور همون کمره دیگه نذار بیشتر بگم
175.gif

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,738

دلالا تا جایی که من یکیش رو میشناسم خودش میره دبی و میاد
ولی راستش من خیلی اطلاعات ندارم ولی فک نمیکنم کسی از آشناهات نتونه برات ویزا کارت بسازه باید آدرس و اقامت اون کشورو داشته باشی فک کنم مگر اینکه ویزا کارت با مشخصات خودشون بسازن بدنش به تو
این دلالا هم با مشخصات تایلندی فک کنم حساب رو وریفای میکنن نمیدونم چطوریه :| شاید مشخصات فیک میدن :|

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دلالا تا جایی که من یکیش رو میشناسم خودش میره دبی و میاد
ولی راستش من خیلی اطلاعات ندارم ولی فک نمیکنم کسی از آشناهات نتونه برات ویزا کارت بسازه باید آدرس و اقامت اون کشورو داشته باشی فک کنم مگر اینکه ویزا کارت با مشخصات خودشون بسازن بدنش به تو
این دلالا هم با مشخصات تایلندی فک کنم حساب رو وریفای میکنن نمیدونم چطوریه :| شاید مشخصات فیک میدن :|
خوب چوجوری میگیرن اینا که غیر حضوری به نام تو میگیرن؟ ببین الان دو حالت داره یکی طرف بره بانک حساب باز کنه به نام خودش و کارت ویزا رو به نام خودش بگیره .

گویا یه راه دیگم هست که میفرستن در خونش من میخام اون راه رو بدونم که از همون راه بگم برام کارت ویزا بگیرن . تفاوتشم با دلال در این هست که ریسک کمی داره چرا که دلال احتمال دزدی و لو رفتن کارت ها هست اما دوستانم خیر .

بالا