برگزیده های پرشین تولز

چی تولید کنیم و بفروشیم؟! یه چیز کوچولو!!!

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
مواد اولیه گرونه ...

انرژی گرونه ...

بهره بانکها بالاست ... تنفس وام ها خیلی کمه

بازار فروش مهیا نیست ...

حمایت های مالی و مالیاتی پایینه ....

هزینه تعمیر و نگهداری دستگاهها بالاست ....

تحریم هم هستیم ...

هزینه کارگرها هماهنگ با سیستم تولید و درآمد نیست

با باندها و کله گنده ها هم که ارتباط نداریم ....

پس میشه گفت در زمینه تولید اگه بخوایم قدم برداریم شکست میخوریم .

ولی بازم در قسمت صنایع واسطه شاید با درایت بشه پیشرفت کرد ، اونم شاید . مثلا صنایع بسته بندی .

.

.

روی هم رفته بیخیال ! این سرمایه ای که میگی داری رو بزن تو کار واردات شاید بهتر جواب گرفتی ....

باور کن حمایت ملی همش یعنی کشک . یعنی میان وام با بهره پایین و تنفس بالا میدن ؟ معافیت مالیاتی میدن ؟ با کدوم پشتوانه . نه عزیز من . بهرحال حجم بالای واردات تو کشور ما و اختلاف تعرفه های واردات ، هم خودش یه نوع درآمد واسه بعضی ارگانها محسوب میشه .

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
یعنی قاچاق بردنش نمیصرفه؟در مورد صادرات زعفران اگه اطلاعات دارید لطف کنین پ.خ بدین ممنون
]قاچاق بردنش میصرفه اما اینکه یارو بیاد تو تلویزیون رسمی بگه ما کیلویی که همون قاچاقه میبریم دروغه.شما چه اطلاعاتی میخوای؟ بگو تا بگم
در مورد قاب دی وی دی الان برند کریستال ایرانیه و کل بازار رو هم گرفته نسبت به برند های چینی مثل فلش و... هم جنسش عالیه قیمتش نصف برند تایوانیgr-8 هست وکیفیتش در همون حدپس اینجا هم میشه تولید کرد .مسلما تولید هم هوش بالاتری نسبت به واردات هم پوست کلفتری بیشتری میخوادمن خودم قبل عید دنبال سبزه عروسکی بودم تحقیق کردم دیدم وارد کننده اصلی 1300 براش میوفته با هزینه حمل و...اینجا با 700-800 میشد همچین چیزیو رو ساخت...سبزه عروسکی فتیله ای+تٌنگبه علاوه اینکه شما میتونی از انواع تصحیلات و....تو تولید استفاده کنی که صد البته میزانش بستگی به زرنگی و پوست کلفتیت داره...در مورد امضا هم::lol:در مورد امضا هم
در مورد اینکه یک سری اقلام توی ایران ارزونترن هم عرض کنم که یک سری چیزا که اسم نبرم بهتره یوقت فردا نگیرنم.دست آقا زاده هاست.باز هم اونا توی چین ارزونتره یعنی قیمت چین نصف قیمت تموم شده اینجا.چیکار میکنن که امثال شما بگن نه اینجا ارزونتره؟ گمرک واردات اون محصول رو میکنن 80% خوب هیچکس نمیاره هرکسی هم میاره میبینه گرونتره از جنس ایرانییش اینجاس شمای خریدار فکر میکنی پس ایرانی کارش درسته نه اینا بازی سرش در اوردن

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
]قاچاق بردنش میصرفه اما اینکه یارو بیاد تو تلویزیون رسمی بگه ما کیلویی که همون قاچاقه میبریم دروغه.شما چه اطلاعاتی میخوای؟ بگو تا بگمدر مورد اینکه یک سری اقلام توی ایران ارزونترن هم عرض کنم که یک سری چیزا که اسم نبرم بهتره یوقت فردا نگیرنم.دست آقا زاده هاست.باز هم اونا توی چین ارزونتره یعنی قیمت چین نصف قیمت تموم شده اینجا.چیکار میکنن که امثال شما بگن نه اینجا ارزونتره؟ گمرک واردات اون محصول رو میکنن 80% خوب هیچکس نمیاره هرکسی هم میاره میبینه گرونتره از جنس ایرانییش اینجاس شمای خریدار فکر میکنی پس ایرانی کارش درسته نه اینا بازی سرش در اوردن
همینی که میگید گمرکیشو میکنن 80% و کسی نمیاره ، مگه نمیشه بیاری امارات ، بعد قاچاقی بیاریش ایران؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
همینی که میگید گمرکیشو میکنن 80% و کسی نمیاره ، مگه نمیشه بیاری امارات ، بعد قاچاقی بیاریش ایران؟
خوب اینا میدونن چیکار کنن مثلا شمای که میخوای یک گوشی گرون قیمت که نگم مارکش چیه بخری یکی میاد میگه من نصف قیمت میدم اما لاک هست و باید باید سیخش کنیم.(فکر کنم فهمیدی چه مدل گوشی هست) بعد شمایی که خریداری میگی بابا برای مثلا 300 تومن ارزونتر لاک باشه فردا مشکل بیاد چی میگی بیشتر میدم از نمایندگی میگیرم.پس در حقیقت قاچاقشم نمیخرن

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
lejeuner مقاصد صادراتی زعفران کجاست؟کلا ارزش داره روش کار کنیم؟
بسته بندی بشه تو ایران برای صادرات به اروپا؟

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
یک محصول ساده و پرکاربرد که به درد همه هم میخوره . کوچیک هست . قیمت اش پایین درمیاد

اول : مساله :

شما صبح چایی که میزیزی تو لیوان دماش چند درجه است ؟ 90 درجه فرض کنیم

کی شما میتونی بخوریش ؟ باید بیان زیر 50 درجه .

کی سرد میشه ؟ 5 دقیقه بعد میره زیر 30 درجه و از دهن میوفته

محصول شما : یک چیزی که فلزی باشه , کوچیک باشه , سیقلی و قابل شتشو باشه . بندازنش تو لیوان چایی , قهوه .... دمای نوشیدنی رو زود بیاره پایین و تو همون دما هم حداقل میتونه چند ساعت نگه داره .

فقط باید جنس و ترکیب آلیاژش رو پیدا کنی . خوشگل هم قالب ریزیش کنید .

اختراع هست در نوع خودش . هر کی ساخت اش یک ست 12 تایی برای من بفرسته :)

به عنوان سرد نگهدارنده هم میتونه استفاده بشه .

سریع بسازش تا چینی ها کپی نزدن .

BEKHAND

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا اگه کسی میدونست خودش زودتر راه مینداخت که یه سود ی کنه
و کلا ریسک تو این کار زیاده

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
lejeuner مقاصد صادراتی زعفران کجاست؟کلا ارزش داره روش کار کنیم؟
بسته بندی بشه تو ایران برای صادرات به اروپا؟
ببین محمد عزیز همه جای دنیا زعفرون ایران و کشمیر و افغان و اسپانیا رو میخوان.نمیشه گفت فقط یه جا میخواد.اما بیشتر برای میزان بالا کشور هایی مثل انگلیس و آمریکا و همین اسپانیا خریداره اما برای مقدار زیر تن کشور هایی اروپایی و شمالی مثل روسیه یا حتی چین و ژاپن.ارزش داره روش کار کنی به شرطی که بچه همین ورا باشی بدونی زعفرون خوب چیه.خیلی خوب میتونن تو پاچت کنن باید خوب بشناسی که به مرور میاد دستت زعفرون یعنی چی.اما اگر بچه های این طرفا نیستی باید خیلی دقیق کار کنی و حتی میتونی توی شهر های مختلف بفروشی.یک بنده خدایی از اهواز از من زعفرون میخره و طفلی صادقانه میگه چقدر سود میکنه بزنم به تخته خوب داره براش.در مورد بسته بندی باید زیر 30 گرم باشه خوب شکیل تر فروش بیشتر مجوز های بهداشتیش رو بگیره و فرستاده بشه

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
اینجا اگه کسی میدونست خودش زودتر راه مینداخت که یه سود ی کنه
و کلا ریسک تو این کار زیاده
خوب اصولا کسی نمیاد ایده های تاپ زندگیش رو بگه خود من یک ایده دارم که سرمایه زیادی میخواد اما درآمد زاییش خیلی بالاست خوب هیچوقت نمیام توی یک فروم بگم چون همین ایده رو که فقط فعلا یک کاغذه رو یکی 20 میلیون میخره.حرف شما رو تایید میکنم دوست عزیز

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
من یه سخت افزار درست کردم خیلی ساده
ولی برنامش هم نوشتم ولی چون کسی رو نمیشناسم بتونه این سخت افزار ساده رو برام به تعداد تولید کنه میخوام بدون اون بدم بیرون (کارایی برنامه کم میشه در اینصورت) چیز خاصی هم نداره ولی واسه من سخته با چوب یا هر چیزی اون رو بسازم 1 آی سی و یه استپ موتورم داره همین ولی جایی رو پیدا نکردم بسازه و تمیز در بیاد
84942722264256171390.jpg

میتونی بسازی؟کسی میدونه کی میتونه بسازه اینو؟ من با چوب ساختم سرویس شدم

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
من یه سخت افزار درست کردم خیلی ساده
ولی برنامش هم نوشتم ولی چون کسی رو نمیشناسم بتونه این سخت افزار ساده رو برام به تعداد تولید کنه میخوام بدون اون بدم بیرون (کارایی برنامه کم میشه در اینصورت) چیز خاصی هم نداره ولی واسه من سخته با چوب یا هر چیزی اون رو بسازم 1 آی سی و یه استپ موتورم داره همین ولی جایی رو پیدا نکردم بسازه و تمیز در بیاد

میتونی بسازی؟کسی میدونه کی میتونه بسازه اینو؟ من با چوب ساختم سرویس شدم

کارش چیه؟
می تونی برام پ.خ کنی
شاید بتونیم همکاری کنیم و تلاشت نتیجه بده

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
نظر شخصی من : در شرایط فعلی به هیچ عنوان تولید توجیح اقتصادی نداره . بحث علاقه به تولید جداست اما اگر پول بادآورده و زبان
بسته ندارید پس بهتره سمت تولید نرید چه در اشل های کوچیک چه بزرگ . تولدیکنندگان فعلی در تولیدشون موندن و هر روز کارگاه
و کارخانه های زیادی دارن ورشکست میشن چون متاسفانه باندهای قوی واردات از چین اجازه ی خودنمایی به تولید داخل رو نمیده .
پس از نظر من با هر میزان سرمایه وارد کار خدماتی بشید :

خدمات و سروریس دهی غذا به شکم هم میهنان گرفته تا نمایندگی محصولات مختلف

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
گلوفین جان با این آواتار و محل سکونت، ایشون در هر زمینه تولیدی وارد بشه موفقه . چرا نمیگیری حق مطلبو ؟ :D

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
اوکی دادا،
من یکم شاخکام دیر میجنبن و گیرندگیم گاهی وقتا ضعیفه !
الهی شبیه آواتارت بشی مرد

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
هم اون ایده اولیمو دارم؛ تولید یه دستگاه تولید ... به همراه قالب هاش؛
می تونم دستگاه و قالبارو تولید کنم و بفروشم و یا محصولشو بفروشم.

هم یه کار دیگه که باید تحقیق کنم دربارش؛ پرورش نوعی گیاه.

بازم ایده ی بهتر باشه می رم سراغش
فعلا موقع امتحاناس و دنبال ایده و طرحم
بعد از امتحانام می رم سراغشون.

بازم بگید

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
هم اون ایده اولیمو دارم؛ تولید یه دستگاه تولید ... به همراه قالب هاش؛
می تونم دستگاه و قالبارو تولید کنم و بفروشم و یا محصولشو بفروشم.

هم یه کار دیگه که باید تحقیق کنم دربارش؛ پرورش نوعی گیاه.

بازم ایده ی بهتر باشه می رم سراغش
فعلا موقع امتحاناس و دنبال ایده و طرحم
بعد از امتحانام می رم سراغشون.

بازم بگید

اگه خواستی تو زمینه پرورش گیاهان خاص کار کنی حتما حتما با دفتر مشاوره دکتر جهانگیری مشاوره کنی . خوراکش اینجور کاراست .
کد:
http://dr-jahangiri.blogfa.com/
در ضمن شما کدوم شهر ساکنی . من در ماه حدود دو هفته بیکارم دنبال یک شریک میگردم واسه کار دومم . سرمایه هم خدارو شکر جوره .

بالا