آژانس هواپیمایی
pop up

چی میشه که یک مدیر سخت افزار وقتی از بقیه کمک خواست بن شد

شروع موضوع توسط Mod.Chip ‏8 دسامبر 2007 در انجمن گفتگوی آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

جناب شایان
    چی میشه که یک مدیر سخت افزار وقتی از بقیه کمک میخواد بن میشه ؟ من 3 ساله تو این فرووم هستم و برام خیلی جالبه که بدونم اون زمان که کلی ادم باحال تو این فرووم بود و شما مدیران هم خودتون بودید توی جمعشون بازم همین کار رو میکردید . اون صمیمیت 3 سال پیش حالا به جایی رسیده که یکی از مدیران با سابقه و البته کار بلد اینجا که میشه گفت از بازمانده های اون زمان اوج صمیمیت pt یعنی 3-2 سال پیشه باید بن بشه .

2. EAsasha

EAsasha Registered User

جناب knowhow ادمین سایت فرمودند هر تاپیکی در این باره باز بشه میبندن پس تاپیک نزنید ختما ایشون از یه چیزی مطلع اند که ما ازش بی خبریم

3. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

چرا امید رو بن کردن این کار یعنی چی اصلا ایشون یکی از با سابقه ترین مدیرهای حال حاضر اینجا بودن یعنی واقعا بعد این همه سال اعتبار ایشون انقدر بود .

4. EAsasha

EAsasha Registered User

ما هم در جریان نیستیم که چی شده بن شدن اما میگم حتما چیزایی بوده که ما خبر نداریم و مدیران هم میلی ندارند توضیح بدن بهتره از خود امید بپرسید

5. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

http://forum.sakhtafzar.com/showpost.php?p=32683&postcount=21

6. Golzarion

Golzarion کاربر فعال ادبیات کاربر فعال

می بخشید من یک کم ریاضی و حسابم ضعیفه ! ولی حتما شما کاربران قدیمی به این نکته توجه کردید که با اینکه اندیشه های مختلف و تفکرات کاملا متفاوت و گاه متضادی در بین مدیران این انجمن وجود داره ... اما با این حال هیچ کدوم .. حتی یک نفر از مدیران هیچ پستی در اون تاپیک حمایتی نزد !! حتی یک نفر از مدیران ... نه در حمایت و نه در مخالفت !

پس ما کاربران که به بخش مدیریت انجمن دسترسی نداریم حتما از موضوعاتی آگاه نیستیم و فکر می کنم بهتره به این تصمیم مدیریت انجمن احترام بگزاریم .

7. boxilink
  8. Hoomaan

Hoomaan Registered User

آقا شلوغش نکنید ... همونطور که در تاپیک سازمان اطلاعات پی تی گفتم موضوع جالب تر از این چیزهاست..

این آقا ظاهرا با چند تا آی دی کار میکرده و با زدن پست های مورد نظرش باعث انحراف بقیه کاربران می شده.

موضوع فعلا در سطوح بالا در دست بررسی است و به محض اثبات شدن جهت اطلاع بقیه گفته خواهد شد...

9. Amirbahal3

Amirbahal3 Registered User

سلام
    یک پیشنهاد دوستانه. تا شب به صبح نرسیده بحث هاتون رو بکنید به محض روشن شدن هوا! و بیدار شدن مدیران از خواب ناز و دیدن این صحنه! تاپیک نابود خواهد شد!
    موفق و موید و پیروز و بهروز باشید.

10. sJaguar

sJaguar کاربر فعال موبایل و فوتبال کاربر فعال

من این تاپیک ان بنده خدارو هوندم من نمیدونم ایشون راست میگه راست نمیگه هر چی هست من اطلاعی ندارم اما گفته هاشون تو این تاپیک اصلا مناسب نیست مثلا گفته بودن اگه کمک نکنید دیگه نمیامو اینا یعنی کمک زوری میخاستن یجورایی شایدم راست میگنا من نمیدونم اما بنظر من نوشته هاشون که درست نبود ادمین های پرشین تولز هم که اونقد نامرد نیستن بنش کنن حتما چیزی در میونه اصلا چرا آدرسشو نمیگیرید برید ازش سر بزنید من اگه تهران بودم به شخصه اینکار رو انجام میدادم هم از صحت حرفشون مطلع میشدم هم کمکی اگه در توانم بود میکردم:eek:

11. DNL

DNL کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

به نظر من این حرکات از یک مدیر بعید بود:eek:

12. prsiangame

prsiangame Registered User

من همون موقع فهمیدم اون دوستمون داره شوخی می کنه مثلا می یومد یه جمله اشتباه تایپ می کرد در ادامش می گفت ببخشید که اشتباه تایپ کردم من دیگه نمی تونم خوب................خوب اگه می دونی اشتباه تایپ کردی پس چرا درستش نمی کنه ؟و هزار تا دلیل دیگه

13. StarSoheil

StarSoheil Registered User

من ایشون رو نمیشناسم. ولی نوع حرکات و پستهای ایشون در اون تاپیک نه در شأن یک کاربر اینترنت و نه مدیر یک بخش بود. تعجبم چطور به جای اینکه باید استراحت میکردن تا ساعت 2-3 نصف شب بیدار بودن و همین طور در تاپیک مربوطه تقاضای کمک میکردن!!! پس یقینا قضیه چیز دیگری بوده.

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. coolzero

coolzero Registered User

من فکر میکنم کار ادمینها برای بستن اون تاپیک درست بود
    مطرح کردن همچین درخواستهایی تو یه انجمن مجازی که افراد درست همو نمیشناسن درست نیست.
    مشگل رو خیلیا دارن . آیا باید از هر دری آدم کمک درخواست کنه؟ خیلیا از نزدیکانشونم کمک مالی درخواست نمیکنن چی برسه به کمک خواستن از یه انجمن اینترنتی

16. Mod.Chip

Mod.Chip Registered User

من واقعا برای همتون متاسفم امیدوارم شما هیچ وقت تومور تو مغزتون نباشه پولم نداشته باشد که خرج دوا و درمونش بکنید یه دختر کوچیک 3-4 ساله هم داشته باشید که پدر بودن رو حس کنید . اگه اون تاپیک بر خلاف قوانین فروومه که میتونستند ببندن اون تاپیک رو ولی بن کردن یه مدیر با سابقه تو پی که حداقل از همه شما ها سابقش و پستاش اینجا بیشتره واقعا یه بی ادبی به ایشونه واقعا میدران PT نمیدونن چه کسی تو بخش سخت افزار از دست میدن ایشون واقعا جای بزرگان بخش سخت افزار PT رو پر کرده بودن .
    من حدود 3 ساله امید رو تو pt میشناسم حداقل تو این سه ساله تو بخش سخت افزار واقعا کارش رو خوب انجام داده بعد از رفتن جناب اسفندیار هم ایشون مدیر اصلی بخش سخت افزار شد و خیلی زحمت کشید تا اون قدرت بخش سخت افزار PT رو مثل گذشته ها حفظ کنه گرچه رفتنه بزرگان این بخش خیلی روی این بخش تاثیر داشته ولی واقعا امید خان تو این بخش زحمت کشیدن من که خودم ازشون خیلی چیز یاد گرفتم .

17. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

من این تاپیک رو هم می بندم.
    همونطور که گفتم در این مورد تاپیک نزنید. بقیه تاپیک هایی که در این رابطه زده بشه حذف می شوند.

باز هم تکرار می کنم ، فروم جای این کار ها نیست. روش های مختلف و بهتری برای این کار وجود داره. ما نه می خواهیم و نه در مقامی هستیم که بتونیم درست رو از نادرست تشخیص بدیم.

لطفا به قوانین فروم احترام بگذارید.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.