برگزیده های پرشین تولز

کادو تولد برای دوست دخترم

gamingsouls

Registered User
لایک‌ها
57
من هزاران ایده برای خوشحال کردن یه دختر دارم ولی متاسفانه دوست دختر ندارم .
من اگه جای تو بودم میبردمش یه جای وحشتناک باصفا مثل جاجرود یا ابعلی و توی برفا یه خورده که باهاش برف بازی کردم از جیبم یه کادوی کوچیک در میارم و بعد از باز کردن کارو توسط دختره یه جفت انگشتر یا پلاک از توش بیرون میاد که هر کدومتون باید یدونش رو برداره و بزاره . . . اصلا ولش کن خودمم نفهمیدم چی گفتم :d

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
من هزاران ایده برای خوشحال کردن یه دختر دارم ولی متاسفانه دوست دختر ندارم .
من اگه جای تو بودم میبردمش یه جای وحشتناک باصفا مثل جاجرود یا ابعلی و توی برفا یه خورده که باهاش برف بازی کردم از جیبم یه کادوی کوچیک در میارم و بعد از باز کردن کارو توسط دختره یه جفت انگشتر یا پلاک از توش بیرون میاد که هر کدومتون باید یدونش رو برداره و بزاره . . . اصلا ولش کن خودمم نفهمیدم چی گفتم :d
در همین هنگام صدایی گفت:
نسبت شما با خانوم چیه:دی

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
در همین هنگام صدایی گفت:
نسبت شما با خانوم چیه:دی

صدایی بسیار گوش نواز هست ، جالبه موقعیتش هم مهم نیست ، در حال کمک به دیگران باشی با یک خانم در حال بازی باشی در حال تدریس باشی کلا میگن شما نسبتی دارین ؟!
تو مترو یه بنده خدایی پاش گرفت افتاد نمی تونست پاشه دختره رفت زیر اون دستشو گرفت منو صدا کرد منم زیر این دستشو گرفتم ، به یارو میگیم بیا کمک ، اومده جلو اولین سوالی که می کنه میگه شما نسبتی دارین ؟!!!!!

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
جز نظر چند نفر باقیش اراجیف بود...
هنوز منتظر یک نظر درستم از جانب دوستان...

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
سلام دوستان
تولد دوست دختر بنده نزديكه ميخواستم ببينم به نظرتون تا سقف 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان چي براش بگيرم؟
میخوام هم خلاقیت داشته باشه ...
هم اینکه تکرار نباشه!
عطر رو بزاريد كنار زياد بهش دادم.
همینطور گوشی و ساعت و شال و . . . .
20 سالشه چي مناسبه واسه تولدش؟
ممنون.

سکه گرمی !

هم پول نقده یه ج.رایی هم کادو !

ازینا هم قبلا دادم.
هم سکه و هم ربع سکه اون زمان که ارزون بود البته!:D

ماشالا ! آقا شما دوست دخترت رو کامل تامین کردی که ! :دی دیگه چی میخوای بهش بدی ؟ یه کمی هم بذار پدرش بهش برسه ! :D

همون پول رو بده بهش بهترین چیزه ، بگو خواستم هر چی دلت خواست بگیری ، تراول نو تا نخورده بده :دی

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
خیلی عذر می خوام یه عده کی می خوان مغز پوکشون رو بکار بندازن ... داداشه من اگه با زیدت مشکل داشتی خودت خواهرو مادر داری می دونی همه دخترا مثل هم نیستن ... پسر چرا تو هین می کنی ؟ قربونه شکلت تویی که زید نداری مثه منه نوعی تو کفی چرا اون بابا رو که بدخت اومده جلو یه سوال پرسیده رو زیر سوال می بری ... داداشای من این رفتارا رو کی می خوای بزارید کنار ... یکم متمدن شید بابا حالمون رو بهم زدید ... :|

تایید میشه !
2296.gif

این عکس رو بده واسش بزرگ چاپ کنن

tluu8ki78apy6027mwka.jpg

25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif

عـــــــــــــــــــــــــــالی بود !!! به این میگن اثر هنری :دی

صدایی بسیار گوش نواز هست ، جالبه موقعیتش هم مهم نیست ، در حال کمک به دیگران باشی با یک خانم در حال بازی باشی در حال تدریس باشی کلا میگن شما نسبتی دارین ؟!
تو مترو یه بنده خدایی پاش گرفت افتاد نمی تونست پاشه دختره رفت زیر اون دستشو گرفت منو صدا کرد منم زیر این دستشو گرفتم ، به یارو میگیم بیا کمک ، اومده جلو اولین سوالی که می کنه میگه شما نسبتی دارین ؟!!!!!

آخ روزشماری میکنم برای روزهایی که پدر این جماعت دربیاد ، روزی که تو خیابون دیگه جرات نداشته باشن به کسی چپ نگاه کنن چه برسه به این غلط های زیادی :hmm:

-----------

در ضمن استارتر میتونی همیشه به انگشتر و گردنبند و گوشواره و اینطور چیزها هم فکر کنی ، طلا/نقره و غیره به اندازه پولت. هر چند بار هم که براش بگیری مشکلی و ایرادی که نداره هیچ ، خوشش هم میاد.

تنها مشکلش نسبت به سکه اینه که وقتی بخواد بفروشه هزینه ساخت ازش کم میشه که اونم مشکل خودشه :دی

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
برو بابا دلت خوشه ... يه تپه گه واسش ببر ... وقت همه روگرفتي .. اونوقت بيچاره ها نظر هم ميدن ميگي اراجيف .. اينو كادو كن واسش ببر ..

khaliloo2.jpg

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
برو بابا دلت خوشه ... يه تپه گه واسش ببر ... وقت همه روگرفتي .. اونوقت بيچاره ها نظر هم ميدن ميگي اراجيف .. اينو كادو كن واسش ببر ..

khaliloo2.jpg

احسنت احسنتـــــــــــــــــــــ
در کل دوست دختر کیلو چنده!

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
با توجه به نزديك بودن ولنتاين براش يه set خوشگل ولنتاين بگير يه چيز تزئييني هم بذار داخلش.

farzan981

Registered User
لایک‌ها
61
به نظر من كه بذار دخترت برا دوستش يه چيزي خودش بگيره شما زحمت نكش دي:

EHSAN2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هنوز به نتیجه نرسیدی .

یه جفت گالش بخر توی این زمستون پا پا هاش نچاد ;);)

just1

Registered User
لایک‌ها
194
باید ی چیزی بهش هدیه بدی که هم تکراری نباشه،هم سوپرایزش کنه و هم قیمتی باشه و هم با دیدنش بفهمه که چقدر براش مهمی،مثلا میتونی یکی از جفت چشات رو از کاسش دراری بعد کادش کنی و به مناسبت تولدش بهش هدیه بدی...انقدر خوبهااااا.مطمئن باش خیلی سوپرایز میشه،تازه جای دوری که نمیره،فوقش از این به بعد تورو اینشکلی میبینه همش----->;) فکرشو کن:lol::lol:

متن بالا فقط فقط ی شوخی بودااااااااااااا.میخواستیم دور هم بخندیم.ولی دور از شوخی،خیلی فکر کردم،اگه به حیوون خونگی علاقه داره،بهترین چیز واسش ی پرنده تزئینی یا خرگوش،یا ی آکواریوم کوچولو هستش،شک نکن بهترین گزینست...:)

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
طبقه دوم پاساژ گلستان تو شهرک غرب یه مغازه کیف و کفش زنونه فروشی هست به اسم یوشیج مغازه کناریش حراج زده گن حاملگی 8 تومن رو قیمت 25 تومنی قبلی ام ضربدر زده یعنی یک سوم قیمت مفت داره میده تا تموم نکرده یه سر بزن نزدیک عیده رو هوا میزنن

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
طبقه دوم پاساژ گلستان تو شهرک غرب یه مغازه کیف و کفش زنونه فروشی هست به اسم یوشیج مغازه کناریش حراج زده گن حاملگی 8 تومن رو قیمت 25 تومنی قبلی ام ضربدر زده یعنی یک سوم قیمت مفت داره میده تا تموم نکرده یه سر بزن نزدیک عیده رو هوا میزنن

فصل جفت گیری پاییز بود
الان دیگه دیره

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
با توجه به نزديك بودن ولنتاين براش يه set خوشگل ولنتاين بگير يه چيز تزئييني هم بذار داخلش.

آره.. فکر خوبیه...
دارم فکر میکنم روش!
دوس دختر ما همه چیزش تکمیله!
واسه منم کادو زیاد آورده!!!
شاید یدونه MP4 یا دوربین عکاسی بخرم واسش!
هرچند که هم جفتمون iPhone و iPad داریم . و شاید به دردش نخوره!!!

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
آره.. فکر خوبیه... دارم فکر میکنم روش! دوس دختر ما همه چیزش تکمیله! واسه منم کادو زیاد آورده!!! شاید یدونه MP4 یا دوربین عکاسی بخرم واسش! هرچند که هم جفتمون iPhone و iPad داریم . و شاید به دردش نخوره!!!
127fs3556139.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
sent from my 1100 using tapatalk
4969_nokia_1100_1.jpg

بالا