برگزیده های پرشین تولز

کارت تخفیف پرشین تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اولين سوال !
اين كارت چي هست ؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اولا تولد پی تی رو تبریک میگم.
دوما. عالیه!!
یه NetworkMarketing خوب.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از M-r-r :
اولين سوال !
اين كارت چي هست ؟
این کارت یک کارت است دیگه! یه کارت با یه کد روی اون. یه جسم فیزیکیه خلاصه! حالا احتمالا مقوایی با آب و رنگ

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از athar :
اولا تولد پی تی رو تبریک میگم.
دوما. عالیه!!
یه NetworkMarketing خوب.
فکر نمیکنم networkmarketing باشه. در هر صورت ما بهش میگیم کارت تخفیف

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
این کاربرای ویژه کیا هستن؟ که شامل این کارت میشن

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از joliocesar :
این کاربرای ویژه کیا هستن؟ که شامل این کارت میشن
تو تاپيك مربوطه افرادي كه شاملش ميشن رو توضيح داده.

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
برا من که یه دومین ثبت کرده بودم هم یه ایمیل زدید. این به این معنیه که برای منم کارت تخفیف می فرستید؟
بعدش هم اگه منم جز اون افرادم و بخواهید کارتها رو پست کنید به دست من نمیرسه. چون موقع ثبت دومین آدرس صاحب دومین رو وارد کردم. نه آدرس خودمو. به هر حال من همه دومین ها رو که به آدرس خودم نمی گیرم. آیا باید به قسمت ساپورت برم و آدرس رو تغیر بدم؟
ممنون

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اون ایمیل Newsletter برای همه کاربرها ارسال شده.
بنابراین دریافت اون Newsletter دلیل دریافت کارت تخفیف نیست.
همونطور که قبلا هم توضیح داده شد ، معیار برای انتخاب مشتری ویژه و همچنین آدرس مشتری سیستم support.persiantools.com می باشد.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
این خبرنامه برای همه مشتریان ارسال شده است ولی همونجور که در بخش اطلاعیه ها نوشته شد، منظور از مشتری ویژه تعریف زیر است:
مشتری ویژه: کاربری است که در سیستم پشتیبانی و مدیریت فروش بیشتر از دو سرویس میزبانی (یعنی 3 و 4 و ...) خریداری کرده باشد و یا سرویس میزبانی خود را بیشتر از دو سال نزد پرشین تولز تمدید نموده باشد.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
نمیشد آدرس پستی و تلفن نخواین؟ یادمه قبلا داعیه اینو داشتین که دارین خرید و فروش آنلاین رو جا میندازین.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از sefrvayek :
نمیشد آدرس پستی و تلفن نخواین؟ یادمه قبلا داعیه اینو داشتین که دارین خرید و فروش آنلاین رو جا میندازین.
هنوزم داریم. این مورد هم اختیاریست. به هر حال یک سرویس اضافه تر از سرویسهای آنلاین است که در صورت تمایل نیاز به ارتباط آفلاین هم دارد!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
ضمنا هیچگونه policy مشخص نکردین که با این آدرس و تلفن ها چکار میخواین بکنین.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از ehsan :
هنوزم داریم. این مورد هم اختیاریست. به هر حال یک سرویس اضافه تر از سرویسهای آنلاین است که در صورت تمایل نیاز به ارتباط آفلاین هم دارد!

چرا در صورت تمایل نیاز به ارتباط آفلاین هم دارد؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شما مطمئنی اون متن اطلاعیه را خوندی؟ توش نوشته شده که این کارتها به آدرسی که شما می دهید ارسال می شود. در ضمن منظور از در صورت تمایل اینه که شما میتونی این کارتها رو دریافت نکنی. کافیه که آدرسی در پروفایل شما نباشه.
اینقدر موضوع پیچیده است؟

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان جان اولا ممنون بابت کار خوب تان . واقعا ایده ی خوبیه ...
مشکلی که هست اینه که این فرستادن اینها به آدرس چند مشکل داره . هم کار شما را سخت می کند و هم ما را دچار مشکل . نامه ها یا نمی رسند و یا می رسند دم ساختمان و به دست ما نمی رسند و ... . من دلیل فرستادن اینها به صورت پستی رو نمی فهمم . میشه همین ها را به مشترکین میل کرد . ضمن اینکه هنوز اگر اصرار بر این دارید که پست شان کنید لااقل ایمیل هم بکنید که اگر آ« به دستمان نرسید این برسد !!!!

Mortea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سوال! من یادمه قبلا از شما یک سرویس گرفتم واسه یک سال روی دومین morteza.ws که وسط کار هم لطف کردید و منتقلش کردید به persianmag.com . الان حافظه ام اصلا یاری نمی کنه که اون موقع بخش ساپورت اصلا فعال بود یا نه! الان هم که می خوام همین frompersia.com رو دوباره تمدید کنم. با این اوصاف من سه بار خواهم شد بعد از تمدیدم؟ :whistle:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به نقل از dashamir :
احسان جان اولا ممنون بابت کار خوب تان . واقعا ایده ی خوبیه ...
مشکلی که هست اینه که این فرستادن اینها به آدرس چند مشکل داره . هم کار شما را سخت می کند و هم ما را دچار مشکل . نامه ها یا نمی رسند و یا می رسند دم ساختمان و به دست ما نمی رسند و ... . من دلیل فرستادن اینها به صورت پستی رو نمی فهمم . میشه همین ها را به مشترکین میل کرد . ضمن اینکه هنوز اگر اصرار بر این دارید که پست شان کنید لااقل ایمیل هم بکنید که اگر آ« به دستمان نرسید این برسد !!!!
ببینید این سرویس جهت برقراری ارتباط بیشتر با مشتریان ویژه طراحی و راه اندازی شده است.
کارت تخفیفی هم که برای شما ارسال می شه ، کارتی است که PersianTools رو برای مشتری جدید معرفی می کنه و در ضمن 20% تخفیف هم به مشتری جدید می ده. در واقع شما اون کارت رو به عنوان هدیه و یا معرفی و ... به دوستان ، آشنایان و یا مشتریان خود می دهید. بنا براین این کارت باید وجود فزیکی داشته باشه.
در هر حال سیستم کارت تخفیف پرشین تولز به صورت فیزیکی انجام می شه و کارتها فقط به آدرس مشترک ارسال می شه و مطمئنا اگه آدرس درست ارائه کنید ترتیبی اتخاذ شده است که از رسیدن صحیح کارتها به دست مشتریان اطمینان حاصل شود.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به نقل از Mortea :
یک سوال! من یادمه قبلا از شما یک سرویس گرفتم واسه یک سال روی دومین morteza.ws که وسط کار هم لطف کردید و منتقلش کردید به persianmag.com . الان حافظه ام اصلا یاری نمی کنه که اون موقع بخش ساپورت اصلا فعال بود یا نه! الان هم که می خوام همین frompersia.com رو دوباره تمدید کنم. با این اوصاف من سه بار خواهم شد بعد از تمدیدم؟ :whistle:
از روز اولی که ما شروع به ارائه خدمات هاستینگ نمودیم سیستمی شبیه سیستم ساپورت که حساب مشتریان رو در اون نگهداری می شد داشتیم. منتها به تازگی دسترسی کاربر رو به اون باز کردیم. در هر حال اگر از روز اول فعالیت پرشین تولز به هر نحوی از سرویس های اون خریداری نموده اید حتما در دیتابیس ما ثبت است.
ضمنا منظور از تمدید بیشتر از دو سال ، تمدید یک سرویس بود. نه اینکه کاربر سرویسش رو تعویض کند.
در مورد تعداد سرویسهای خریداری شده هم ، کاربرانی ویژه حساب می شوند که تعداد سرویس های فعال آنها در حال حاضر بیشتر از 3 تا باشد.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از ehsan :
شما مطمئنی اون متن اطلاعیه را خوندی؟ توش نوشته شده که این کارتها به آدرسی که شما می دهید ارسال می شود. در ضمن منظور از در صورت تمایل اینه که شما میتونی این کارتها رو دریافت نکنی. کافیه که آدرسی در پروفایل شما نباشه.
اینقدر موضوع پیچیده است؟

معلومه که خوندم. قسمت پیچیده و مبهم موضوع اینجاست:

بدیهیست که مشتریان ویژه ای که آدرس و تلفنی برای ارسال پستی نداشته باشند، از کارتهای تخفیف پرشین تولز بی بهره خواهند ماند.

شما حتی اگه نیاز به ارسال فیزیکی داشته باشی گرفتن یه صندوق پستی کفایت میکنه و نیازی به تلفن نیست.

ضمن اینکه هنوز به سوال من جواب ندادین. هیج جای این اطلاعیه شما plolicy شما برای در مورد آدرس و شماره تلفن کاربران ذکر نشده. شاید من اشتباها فکر میکنم همه چیز باید حرفه ای باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا