منتخب بازارچه

کارت شناسایی

minanazari

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 مارس 2019
نوشته‌ها
3
لایک‌ها
1
سن
52
محل سکونت
تهران
امروزه چاپ کارت شناسایی بر روی انواع کارت های pvc که مقاومت بسیار بالایی دارند چاپ می‌شود. خیلیا هستن که کارت های pvc را نمی شناسند و فقط فکر می کنند این کارت ها مختص کارت بانکی است. بسیاری از شرکت ها هستند که در زمینه چاپ و خدمات انواع کارت pvc ساده و هوشمند نظیر کارت مترو کارت مایفر فعالیت می کنند.
چاپ کارت شناسایی pvc و چاپ کارت پرسنلی سازمان‌ها، علاوه بر اینکه هویت شخص را مشخص می‌کند هویت سازمان را نیز مشخص می‌نماید، و به همین دلیل استفاده از کارت‌های pvc برای چاپ کارت شناسایی اداری که کیفیت بالا و ماندگاری چاپ بالایی دارد توصیه می‌گردد. عملیات چاپ کارت شناسایی بر روی انواع کارت pvc به وسیله چاپ دیجیتال انجام می‌گیرد.

خدمات چاپ کارت شناسایی باکیفیت، معرف مجموعه شما می‌باشد کارت شناسایی باید مقاوم و بادوام باشد و قابلیت استفاده کردن زیاد بدون صدمه دیدن را داشته باشد؛ کارت پی‌وی‌سی به دلیل داشتن جنس پلاستیک و ماده‌ای به نام پلی وینیل کلراید این امکان را می‌دهد که در برابر خم شدن، سایش مقاومت بالایی داشته باشد به همین دلیل است که می‌توان بهترین نوع چاپ کارت شناسایی را روی کارت pvc نام برد که هم کیفیت بالا دارد و هم قابلیت هوشمند سازی را دارا است.

چاپ کارت شناسایی برای هر سازمان اهمیت به‌سزایی دارد که از کارت‌های شناسایی نه تنها برای شناسایی افراد، بلکه برای استفاده از ورود و خروج و حضور و غیاب کارمندان هم با استفاده از کارت هوشمند مورد استفاده قرار گیرد. یعنی می‌توان چاپ کارت‌ها را روی کارت هوشمند نظیر کارت مایفر، کارت ro125k، کارت دسفایر، کارت مغناطیسی(کارت بانکی) و… انجام داد.

کارت شناسایی هوشمند می‌توان در امور روزمره مانند شناسایی کارمندان استفاده کرد، اما در بعضی مواقع در سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ مانند بیمارستان‌ها از کارت شناسایی برای حضور و غیاب یا مدیریت پرسنل استفاده می‌گردد؛ کارت‌های هوشمند RFID این قابلیت را دارند تا اطلاعات افراد ذخیره گردد و در مواقع پرداخت حقوق، هزینه ساعات کار اضافی بر حسب ساعات ورود و خروج محاسبه شود. از کارت شناسایی هوشمند برای کارهای دیگری همچون ورود به کتابخانه مجموعه، تهیه غذای با استفاده از شارژ کارت شناسایی و… استفاده کرد.
 
بالا