برگزیده های پرشین تولز

کارت پایان خدمت از نوع لیزری×!×؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
سلام علیکم
حتما از عنوان خیلی تعجب کردی که اینجا چه خبره!
ولی خوب مسلما من که وضعیت جسمانیم دوسه قدم تا لقا الله فاصله داره و پدرمم فوت کرده و وضعیت مالی خانواده هم خوب نیست و طرح های علمی و اقتصادی زیادی هم دار مسلما در این زمان بحرانی نمیتونم به خدمت مقدس سربازی بدون داشتن مدرک دیپلم برم و خوب مسلما باید با این وضعیتم و با این مدرک دو سال توالت عشایر رو بشورم! ولی اگر کارت معافیت پزشکیم جور بشه میتونم به این هدف هام برسم...
هر کس هم کمکم کنه به علم کمک بزرگی میکنه و در ضمن پاداش مالیش هم اگر در توانم باشه پرداخت میکنم...
خوب دوستان من میخواهم یک کارت معافیت پزشکی جعل کنم تا خدمت نرم و بتونم باهاش کارهایی هم انجام بدم...
اول ممنون میشم به این سوال ها و در خواست ها جواب بدید:

1-اول اینکه میخواهم بدونم جرم خرید یک کارت معافیت جعلی چی هست؟(کامل توضح بدین)
2-در ضمن میخواهم بدونم وقتی کارتم ردیف شد میتونم مثلا جایی مشغول به کار بشم و یا خودم رو بیمه کنم و حتی گذر نامه بگیرم؟(میخواهم بدونم در چه اموری اون شماره ها و اعداد و ارقام رو کارت رو استهلام میکنن و ممکنه لو برم؟
3-میخواهم بدونم رو کارت های معافیت جدید مهر حرارتی یا علامت شبرنگ و یا چیز دیگری که غیر قابل چاپ و جعل باشد وجود دارد یا نه؟ چون من فقط میتوانم با پرینتر لیزری کار کنم و مهر و غیره را میتونم یک کاریش بکنم اما نمیدونم مثلا از این مهر فشاری ها یا برچسب شبرنگ نیرو انتظامی جعل کنم - بنابر این ممنون میشم اطلاع بدین که از این جور چیزای خفن هست رو کارت یا نه

بعد از پاسخ سوالاتم هر کس که در بعد از نوروز امسال و در همین سال یعنی سال هشتادو شش کارت معافیت پزشکی گرفته و الان اون رو داره حتما به من پی ام یا ایمیل بزنه:
[email protected]
انشالله از خجالتش در میام و با کمک بزرگی که به علم میکنه صواب زیادی هم خواهد برد!
منتظرم....

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
منم يه تايپيك مشابه زدم اما زود بسته شد و دلت شد . اميدوارم اينم اونطوري نشه !

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستای من خریده
شرایطش رو نمی دونم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقا شدنش که میشه بد جوری هم میشه !!!والا در ریز کار نیستم یکی از دوستان حدودا دوسال پیش یه کارت جعلی گرفت الان هم دوماه یک بار واسه کارش میره فرنگ هیچ کس هم متوجه نشده.....البته جدیدا نمیدونم اگه ترفند خاصی زده باشن(بعید که جعل نشه)

در ضمن اگه میشه رابطه خودتو با علم میگی ؟یعنی اگه شما بری سربازی علم تعطیل میشه؟!!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
رابطه با علم رو پي ام بزنيد خصوصي بگم

در ضمن فكر كنم جعغل خود كارت خطري باشه
بنا بر اين ميشه مداركي كه براي گرفتن معافين ژزشكي هست رو جعل كرد خيلي آسون!

نظر شما چيه؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
مثلا ميشه يك مدرك براي لال بودنمون جعل كنيم و بريم خودمون رو به لال بودن بزنيم و معاف بشيم؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اگر سه ميليون داشتم ديگر نيازي به كارت نبود حسن

كارت رو ميگيرم تا دوسال عمرم تلف نشه و بتونم سه ميليونه رو تو دو سال دربيارم حسن...

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مجانی که برات چیز هم نمی کنند

بالا