برگزیده های پرشین تولز

کارت گرافیک خوب چی بخرم؟؟کمک کنید

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام من یه کارت گرافیک می خام که 256 باشه و قیمتش هم بیشتر از 85 تومان نباشه در ضمن خوب هم کار کنه هم از نظر عمر مفید و هم از نظر عملکرد و سرعت و بقیه چیر ها که شما از من بهتر میدونید و یه کم هم توضیحات در مورد کارت گرافیم می خام یعنی در هنگان خرید کارت گرافیک به چه چیزهایی باید توجه کنم و از کجا بدونم اصل هستش یا بدل ممنون میشم منو راهنمایی کنید

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرم شما بايد قبل از اينكه كارت بخرين يكم توجيه بشين!
112.gif

كارت 256 براي چي ميخواين؟
اصولا فكر ميكنين رم اضافي افزايش كارايي داره؟
اين كارتو براي چه كاري ميخواين؟
منظورتون از اصل و بدل بودن كارت چيه؟
اين تاپيك رو ديدين يا نه؟
دوران بچگيتون چطور گذشته؟:blink:
نظرتون درباره اين برنامه چيه؟ :D

;)

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از gray_wolf :
به نظرم شما بايد قبل از اينكه كارت بخرين يكم توجيه بشين!
112.gif

كارت 256 براي چي ميخواين؟
اصولا فكر ميكنين رم اضافي افزايش كارايي داره؟
اين كارتو براي چه كاري ميخواين؟
منظورتون از اصل و بدل بودن كارت چيه؟
اين تاپيك رو ديدين يا نه؟
دوران بچگيتون چطور گذشته؟:blink:
نظرتون درباره اين برنامه چيه؟ :D

;)
من متوجه حرف شما نمیشم یعنی چی دوران بچگی چطور گذشته خوب من گفتم که منو راهنمایی کنین من اطلاعات چندانی ندارم خوب حالا کمک نمی کنی نکن ولی احتیاجی هم به این حرف ها نبود و در ضمن فکر کنم خیلی صریح گفتم که طرز تشخیص اصل و بدل چیه و اینکه رو اضافی کارایی بهتر داره یه نه به خودم مربوطه!!!!!

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيزم حالا چرا عصباني ميشي؟ شوخي بود بابا! شوخي! ضمنا شما هيچ توضيحي درمورد اصل يا بدل بودن كارت ندادين...
درضمن، اگه واقعا اطلاعات چنداني ندارين چرا ميگين "اینکه رو اضافی کارایی بهتر داره یه نه به خودم مربوطه!!!!!" ؟ يعني به ما مربوط نيست؟ پس چرا اصلا سوال ميكنين؟ درمورد تمام سوالات شما هم تاپيكي وجود داره كه من توي پست قبلي خودم بهش اشاره كردم. براي اون تاپيك زحمت خيلي زيادي كشيده شده. ميدونم كه اينم به خود شما مربوطه!! ولي حداقل يه نگاهي بهش مينداختين...
درمورد امضاتون هم من يه مطلب مناسب پيدا كردم. بنويسين "شوخي ممنوع!" البته اينم به خود شما مربوطه نه به من!
اينم بگم كه درسته كه پست من شوخي بود ولي سوالاتي رو مطرح كردم كه جواب اونها باعث ميشد شمارو بهتر راهنمايي كنيم. بهتره يكبار ديگه پست منو بخونين. جواب اونها باعث ميشه دوستان بتونن شمارو راهنمايي كنند...

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
من اطلاعات زیادی در باره ATI ندارم ولی از خیلی ها شنیدم که Graphiced by ATI اصل هست نه Powered By ATI
اینو مییتونین رو فن و یا خود چیپست بخونید . در ضمن من خودم یکی از همین نوع دارم 128 Radeon 9200 SE

خیلی هم راضیم

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از gray_wolf :
عزيزم حالا چرا عصباني ميشي؟ شوخي بود بابا! شوخي! ضمنا شما هيچ توضيحي درمورد اصل يا بدل بودن كارت ندادين...
درضمن، اگه واقعا اطلاعات چنداني ندارين چرا ميگين "اینکه رو اضافی کارایی بهتر داره یه نه به خودم مربوطه!!!!!" ؟ يعني به ما مربوط نيست؟ پس چرا اصلا سوال ميكنين؟ درمورد تمام سوالات شما هم تاپيكي وجود داره كه من توي پست قبلي خودم بهش اشاره كردم. براي اون تاپيك زحمت خيلي زيادي كشيده شده. ميدونم كه اينم به خود شما مربوطه!! ولي حداقل يه نگاهي بهش مينداختين...
درمورد امضاتون هم من يه مطلب مناسب پيدا كردم. بنويسين "شوخي ممنوع!" البته اينم به خود شما مربوطه نه به من!
اينم بگم كه درسته كه پست من شوخي بود ولي سوالاتي رو مطرح كردم كه جواب اونها باعث ميشد شمارو بهتر راهنمايي كنيم. بهتره يكبار ديگه پست منو بخونين. جواب اونها باعث ميشه دوستان بتونن شمارو راهنمايي كنند...
سلام من گفتم که طرز تشخیص اصل یا بدل بودن کارت چطور هست!!! در ضمن منظور من رم بود اشتباه تایپی باعث شده که رم رو خونده بشه.
و هم چنین اینکه کارت گرافیک رو برای چی می خام هم فکر کنم یه موضوع شخصی باشه نه؟؟ در مورد اون تاپیک هم چشم... من اون تاپیک رو ندیدم تو لیست ولی الان که دیدم اونجا مطرح کردم و منتظر جواب هم هستم و قدر زحماتتون رو در مورد اون تاپیک می دونم و در مورد امضا هم حتما

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از shankimout :
من اطلاعات زیادی در باره ATI ندارم ولی از خیلی ها شنیدم که Graphiced by ATI اصل هست نه Powered By ATI
اینو مییتونین رو فن و یا خود چیپست بخونید . در ضمن من خودم یکی از همین نوع دارم 128 Radeon 9200 SE

خیلی هم راضیم
مرسی از راهنماییت ولی من خودم یک نمونه ATI radeon9200 داشتم که ازش خیلی راضی نبودم حالا با SE کار نکردم و نمیدونم چطور هستش

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دليل سوال من درباره اينكه كارتو براي چه كاري ميخواين اين بود كه بتونم راهنمايي بكنم! يه مثال ميزنم كه متوجه بشين. شما اگه كارت گرافيك براي طراحي دوبعدي (مثل كارهاي گرافيكي با فتوشاپ وغيره) ميخواستين كارتهاي Matrox رو پيشنهاد ميكردم كه البته گرونن. منظور من اينه كه هركاري وسيله و امكانات مخصوص خودش رو ميخواد و اگه شما تمايلي به اعلام نوع استفادتون با كارت گرافيكي ندارين (كه براي من واقعا جاي تعجبه) فكر نميكنم جواب مناسبي بگيرين. وقتي ندونيم شما براي چه كاري (بازي، نگاه كردن فيلم، ساختن انيميشن (كه 256 مگ رم گرافيك تنها در اين مورد تاييد ميشه)، طراحي دو بعدي و يا كارهاي ديگه) به كارت نياز دارين چطور راهنمايي كنيم؟
اين درست مثل اين ميمونه كه شما برين نمايشگاه ماشين و به فروشنده بگين يه ماشين ميخوام حدود 50 ميليون و به شما هم ارتباطي نداره كه براي چه كاري ميخوام! خوب هزار جور ماشين داريم! شاسي بلند! دو در! هاچ بك! متوجه منظوزم ميشين؟

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از gray_wolf :
دليل سوال من درباره اينكه كارتو براي چه كاري ميخواين اين بود كه بتونم راهنمايي بكنم! يه مثال ميزنم كه متوجه بشين. شما اگه كارت گرافيك براي طراحي دوبعدي (مثل كارهاي گرافيكي با فتوشاپ وغيره) ميخواستين كارتهاي Matrox رو پيشنهاد ميكردم كه البته گرونن. منظور من اينه كه هركاري وسيله و امكانات مخصوص خودش رو ميخواد و اگه شما تمايلي به اعلام نوع استفادتون با كارت گرافيكي ندارين (كه براي من واقعا جاي تعجبه) فكر نميكنم جواب مناسبي بگيرين. وقتي ندونيم شما براي چه كاري (بازي، نگاه كردن فيلم، ساختن انيميشن (كه 256 مگ رم گرافيك تنها در اين مورد تاييد ميشه)، طراحي دو بعدي و يا كارهاي ديگه) به كارت نياز دارين چطور راهنمايي كنيم؟
اين درست مثل اين ميمونه كه شما برين نمايشگاه ماشين و به فروشنده بگين يه ماشين ميخوام حدود 50 ميليون و به شما هم ارتباطي نداره كه براي چه كاري ميخوام! خوب هزار جور ماشين داريم! شاسي بلند! دو در! هاچ بك! متوجه منظوزم ميشين؟
شما راس میگین خدایی....من برا چیزهای زیادی می خام فتوشاپ گیم و..... البته بیشتر دلیلش گیم هستش:دی

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
يه سوال ؟
agp ميخواي يا pcie ?

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
اينطور كه من شنيدم ديگه محصولات درجه 1 Leadtek وارد نميشه در حقيقت اين جنس با 2 نوع ( GRADE 1 & 2 ) ساخته و روانه بازار ميشه من اين مطلب رو از يكي از نمايندگيهاي بسيار معتبر Leadtek كه بهش اطمينان دارم ، شنيدم ..... بهترين كارتي كه پيشنهاد ميشه Aopen هست كه طي چند روز اخير به شدت افت قيمت پيدا كرده .

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از calligrapher :
اينطور كه من شنيدم ديگه محصولات درجه 1 Leadtek وارد نميشه در حقيقت اين جنس با 2 نوع ( GRADE 1 & 2 ) ساخته و روانه بازار ميشه من اين مطلب رو از يكي از نمايندگيهاي بسيار معتبر Leadtek كه بهش اطمينان دارم ، شنيدم ..... بهترين كارتي كه پيشنهاد ميشه Aopen هست كه طي چند روز اخير به شدت افت قيمت پيدا كرده .
aopen?? من یه کومبو ذرایو از این محصول دارم که خیلی حال میده بهم راستی قیمت این مارک چند هستش؟؟ البته 6400 و یا 5500 ؟؟؟ و آیا گارانتی داره؟؟

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از sina_judgment :
aopen?? من یه کومبو ذرایو از این محصول دارم که خیلی حال میده بهم راستی قیمت این مارک چند هستش؟؟ البته 6400 و یا 5500 ؟؟؟ و آیا گارانتی داره؟؟

گارانتيش كه گارانتي آلبالو هست
6200ش هم بايد حدود 90 چوق در بياد

بالا