برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت گرافیک SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT (معیوب)

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام عرض ادب

عزیز بر حسب تجربه بنده پیشنهاد میکنم ی زمان ۱۲ الهی ۲۴ ساعته برای پایان مزایده قرار بدین چون اینجوری کسی دیگه پیشنهاد نمیده تا زمان پایانی مزایده (خود بنده هم چن دقیقه به پایان مزایده پیشنهاد ثبت میکنم جسارت نباشه نسبت به دوستان فروم )
سلام. ممنون بابت پیشنهادتون ، ولی خیر پایان مزایده در تاریخ و ساعت مشخص شده هست
بالاترین پیشنهاد در تاریخ و ساعت درج شده تقدیم میگردد.

Last edited:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
باید یکم دیگه بگذره تا ساعت و دقیقه پست ها مشخص بشه اون موقع مشخص میشه برنده من بودم یا جناب just1unique1god

just1unique1god

Registered User
لایک‌ها
119

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام. خب باید صبر کنیم تا یکم بگذره و تایم ها ثبت بشه.

دوستان یکی دیگه از همین گرافیک به شکل معیوب هست. البته وصل نکردم به سیستم ببینم مشکلش چیه ولی ظاهرا مشکلش مثل همینه روی hive تست کردم علائم مثل همین بود ، شناسایی میشه ولی به محضی بخواد زیر فشار بره کرش میکنه و رست میده.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام. خب باید صبر کنیم تا یکم بگذره و تایم ها ثبت بشه.

دوستان یکی دیگه از همین گرافیک به شکل معیوب هست. البته وصل نکردم به سیستم ببینم مشکلش چیه ولی ظاهرا مشکلش مثل همینه روی hive تست کردم علائم مثل همین بود ، شناسایی میشه ولی به محضی بخواد زیر فشار بره کرش میکنه و رست میده.
البته نحوه انجام مزایده مشکل داشت 24 ساعت بعد از اخرین پیشنهاد میزدین فکر میکنم به قیمت بالاتری می رسید.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
البته نحوه انجام مزایده مشکل داشت 24 ساعت بعد از اخرین پیشنهاد میزدین فکر میکنم به قیمت بالاتری می رسید.
ممنون از پیشنهادت، جالبه یعنی چطور؟ دقیق تر توضیح میدید.
بعدی رو به همین روش به فروش بزاریم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ممنون از پیشنهادت، جالبه یعنی چطور؟ دقیق تر توضیح میدید.
بعدی رو به همین روش به فروش بزاریم
ببینید شما اومدی یه ساعت تعیین کردی اولا خیلیا حوصله ندارن درست اون ساعت بشینن و شاید کار دارن مورد مهمتر اینکه هیچکس پیشنهاد نمیده که قیمت بره بالا و لحضه اخر پیشنهاد میدن. سبک معامله ای که گفتم اینه که همه پیشنهادشونو میدن وقتی از اخرین پیشنهاد که داده شده 24 ساعت گذشت و تو اون 24 ساعت هیچ پیشنهاد جدید دیگه ای نبود برنده همون شخصه. یعنی من گفتم 2 میلیون اگه تا 24 ساعت هیچ پیشنهاد بالاتری نبود کارت مال منه البته یه قیمت پایه قابل قبول هم حتما بزارید

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خوب برنده بنده هستم

فایل های ضمیمه

• screenshot-forum.persiantools.com-2022.09.23-01_00_52.png
    screenshot-forum.persiantools.com-2022.09.23-01_00_52.png
    107.3 KB · نمایش ها: 10

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
ببینید شما اومدی یه ساعت تعیین کردی اولا خیلیا حوصله ندارن درست اون ساعت بشینن و شاید کار دارن مورد مهمتر اینکه هیچکس پیشنهاد نمیده که قیمت بره بالا و لحضه اخر پیشنهاد میدن. سبک معامله ای که گفتم اینه که همه پیشنهادشونو میدن وقتی از اخرین پیشنهاد که داده شده 24 ساعت گذشت و تو اون 24 ساعت هیچ پیشنهاد جدید دیگه ای نبود برنده همون شخصه. یعنی من گفتم 2 میلیون اگه تا 24 ساعت هیچ پیشنهاد بالاتری نبود کارت مال منه البته یه قیمت پایه قابل قبول هم حتما بزارید
پیشنهاد خوب و جالبیه برای فروش های بعدی همینکارو میکنم.
خب این یکی کارت برای شما شد. فکرکنم شمارمو داری واتس اپ بهم پیام بده.

یکی دیگه از همین گرافیک هست، فردا انشالله تاپیکشو میزنم روش فروش هم به همین مدلی که شما فرمودید.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
پیشنهاد خوب و جالبیه برای فروش های بعدی همینکارو میکنم.
خب این یکی کارت برای شما شد. فکرکنم شمارمو داری واتس اپ بهم پیام بده.

یکی دیگه از همین گرافیک هست، فردا انشالله تاپیکشو میزنم روش فروش هم به همین مدلی که شما فرمودید.
بنده با توجه به گفتگویی که با شخص قبلی بنده تو مزایده داشتم به نفع ایشون کنار میرم و ایشون برای خرید بهتون پیام میدن. سپاس گذارم.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
بنده با توجه به گفتگویی که با شخص قبلی بنده تو مزایده داشتم به نفع ایشون کنار میرم و ایشون برای خرید بهتون پیام میدن. سپاس گذارم.
با سلام.
ممنونم ، در حال مذاکره با ایشون هستم

بالا