برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت گرافیک Zotac GTX 1060 6Gb AMP! Edition

FenrisWolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
درود، یک عدد کارت گرافیک 1060 6گیگ از برند Zotac موجود هست که تاحالا نه مورد تعمیر قرار گرفته، نه اورکلاک شده، نه برای تعویض خمیر سیلیکون باز شده و نه برای ماینینگ مورد استفاده قرار گرفته. شرایط فیزیکی کارت کاملاً سالمه، هیچ مشکلی هم نداره. گارانتی کارت به پایان رسیده (گارانتی شرکتی سریر) و جعبه کارت هم کاملاً سالمه. همچنین داخل کارتن، دو دفترچه و یک عدد دیسک درایور موجود هست. (برای برق هم از کابل پاور سیستم خودم استفاده می‌‎کنم اما داخل کارتن کارت، کابل برق وجود ندارد. برق مورد نیازش ۶ پینه) سعی شده از زوایای مختلف کارت عکس گرفته بشه و تصویر تست furmark پس از 10 دقیقه گرفته شده. لازم به ذکره که کارت توی چرخش فن Auto هست و درصورتی که دورفن رو به صورت دستی بالاتر ببرم، دمای کارت پایین‌تر هم میاد.

قیمت 9.000.000 تومان و به خریدار واقعی تخفیف مناسب داده می‌شود. در صورت خرید در قیمت 9 میلیون تومانی (فقط در این قیمت) هزینه ارسال رو خودم پرداخت می‌کنم و در غیر این صورت، هزینه ارسال برعهده خریدار محترم هست. محصول به دوستان کرجی و تهرانی هم به صورت حضوری تحویل داده می‌شه. دوستان تهرانی در ایستگاه متروی صادقیه و دوستان کرجی هم در محل مورد توافق. کارت دارای مهلت تست 24 ساعته برای تست سلامت، کیفیت و کارایی خواهد بود. درصورت عدم رضایت از محصول یا تطبیق نداشتن جنس دریافتی با اطلاعات درج شده در این پست، مبلغ پرداختی به صورت کامل به شما عودت داده می‌شود. ارسال تنها پس از دریافت وجه معامله و از طریق تیپاکس صورت می‌گیره. علت فروش هم نیاز مالی هست.

این آگهی در فروم همسایه هم پست شده است

-ماین نشده✅
-تعمیر نشده✅
-به هیچ عنوان باز نشده✅
-دارای کارتن✅
-مدل 6 گیگ✅
- 9 میلیون تومان✅
-خرید در قیمت درج شده = ارسال رایگان✅
-تخفیف داده می‌شود✅
-اتمام مهلت گارانتی✅

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Last edited: