برگزیده های پرشین تولز

کارشناسای کفش بگن نشانه ی اصل بودن کفش caterpillar چه چیزایی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezaccna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان و کارشناسان کفش های مارک دار
اگه کسی میدونه نشونه های کفش های اصلی caterpillar چه خصیصه هایی هست لطفا اینجا راهنمایی کنه چون با توجه به اختلاف زیاد قیمت اینجور کفشا در جاهای مختلف آدم به شک میوفته که این جنس اصل هست یا نه!!!
اینکه ساخت کجا باید باشن و نوع جنسشون و علامت هایی که اصل بودن رو تأیید کنه.
آخه توی یکی از شهرستانای جنوب یه جایی قیمت کردم زده 70 تومن در حالی که توی یه سایت خارجی همون کفشو زده 70$.
از کجا مطمئن بشم که اصله؟
اینم عکس اون مدلی که گفتم:
caterpillar shelk.jpg

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
70؟؟؟؟ فیکه...

اصلش بالای 200 تومن هست عزیز البته در ایران...

morteza_^^^

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
90 درصد کفش های توی ایران مال چینین البته چینی بودن دلیل بر تقلبی بودن نیست خیلی از شرکت های معروف برای اینکه بتونن کالاهاشونو ارزون تر تولید کنن با تاوجه به شرایط چین سفارشاشونو میدن چین بزنه که بهش میگن تحت لیسانس و اکثرا بازا این جور تولیدات کشوهای اسیایی و افریقایی هست و قیمتشون به نسبت قیمت ها یی که خود برند میزنه ارزون تره ولی خوب کیفیتم به نسبت پایین تره .در ضمن قیمت سایت رو هیچ وقت ملاک اصل بودن نذارید چون کسی اگر بخواد عمده خرید کنه مطمینا باهاش کمتر حساب میکنن ولی در مورد این کفش مشا چون خودمم سابقه خرید همچین موردهایی دارم بهنت میگم اینها چینه و کیفیتشونم خوبه ولی در حد عالی نیست اگر خریدی که دیگه بپوش تا یه ماه دیگه که پوشیدی حتی دیگه نگاهم به کفشت نمیکنی که ببینی اصله یا فرعه

rezaccna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
90 درصد کفش های توی ایران مال چینین البته چینی بودن دلیل بر تقلبی بودن نیست خیلی از شرکت های معروف برای اینکه بتونن کالاهاشونو ارزون تر تولید کنن با تاوجه به شرایط چین سفارشاشونو میدن چین بزنه که بهش میگن تحت لیسانس و اکثرا بازا این جور تولیدات کشوهای اسیایی و افریقایی هست و قیمتشون به نسبت قیمت ها یی که خود برند میزنه ارزون تره ولی خوب کیفیتم به نسبت پایین تره .در ضمن قیمت سایت رو هیچ وقت ملاک اصل بودن نذارید چون کسی اگر بخواد عمده خرید کنه مطمینا باهاش کمتر حساب میکنن ولی در مورد این کفش مشا چون خودمم سابقه خرید همچین موردهایی دارم بهنت میگم اینها چینه و کیفیتشونم خوبه ولی در حد عالی نیست اگر خریدی که دیگه بپوش تا یه ماه دیگه که پوشیدی حتی دیگه نگاهم به کفشت نمیکنی که ببینی اصله یا فرعه

با تشکر از پاسخ مفصل شما و سایر دوستان ، من یه مدت توی بازار کار کردم و میدونم حتی ممکنه کار مارک دار با این قیمت گیر بیاد چون 90 درصد فروشنده ها روی این کارا 200درصد سود هم میکشن بخاطر اینکه مشتری این جور جنسا دستش به دهنش میرسه و هرچی بیشتر پول بده بیشتر از خریدش مطمئن میشه و حال میکنه .
واسه همین گفتم شاید اصل باشه و خواستم بدونم از کجا میشه مطمئن شد و چه علامتی مثلا زیر کف کفش باید داشته باشه و توی شناسنامش چی قید میشه معمولا
من خودم روی خرید کفش حساسم ولی واسه شلوار و تی شرت سراغ کار مارک نمیرم چون کفش استاندارد و با زیره ی راحت جلوی کمر درد رو میگیره ، مخصوصا برای من که در روز یک ساعت پیاده روی و چند ساعت سرپا بودن رو دارم
این مدل رو اگه کسی توی بازار دیده بگه قیمتش چنده
UK-CAT-W713486-041410.png
با تشکر

فکر کنم منظورشون $70 دلار بوده که همون 200 به بالا می شه

70 هزار تومن بود ولی توی بعضی سایتای خارجی از 60 تا 90 دلار قیمت خورده

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
سلام کفش یاا کتونی اگه فیک باشن معلومه شما دوتاشونو بذاری کنار همی دست بزنی میفهمی فکر کنم اینی که عکسشو گذاشتیم فیکه چون سایت های خارجی هم فیک رو هم برای فروش میذارن با تشکر

rezaccna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام کفش یاا کتونی اگه فیک باشن معلومه شما دوتاشونو بذاری کنار همی دست بزنی میفهمی فکر کنم اینی که عکسشو گذاشتیم فیکه چون سایت های خارجی هم فیک رو هم برای فروش میذارن با تشکر

با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز
کفشای cat رو معمولا made in کجا میزنن توی شناسنامه ی کفش؟

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
شماره سریالشو تو سایتش بزن ببین میگه اصله یا نه .(اینو شنیدم خودم تست نکردم .)

منم میخوام cat بگیرم اما تو همین اصل و تقلبیش موندم . اینهمه پول بدیم اصل نباشه زور داره خدایی . حداقل چندسال کار کنه دلمون نسوزه .

morteza_^^^

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
کفش خوب و مطمین میخوای برو منیریه انصافا کفشها خوب و کار کنی داره من وزنم بالاست نزدیک 120 کیلو وزنمه و پیاده هم خیلی راه میرم برای همین کفشهایی که میپوشم باید یه طوری باشه ضربه رو جذب کنه پارسال یه کفش north face از منیریه خریدم هنوز که هنوزه دارم همونو میپوشم رویشم گرتکس و ضد ابه زیرشم vibram هست که یه زیره معروفه که طبیه و وزن و یه طوری توزین میکنه به یه قسمت پا بیشتر فشار وارد نشه انصافا هرچقدرم باهاش راه میرم خسته نمیشم

hamidreza_

Registered User
لایک‌ها
24

rezaccna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی نبود بگه از کجا میشه تشخیص داد؟ این مدل اصلش ساخت کجاست؟:blush:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوست عزیز من همین مدل کفش رو از نمایندگی cat میلاد نور چند سال پیش خریدم. زیر زبونه کفش یه برچسب زردرنگه که شماره هارو به usa.uk.eur نوشته. stock no داره و ساخت ویتنام هستش. البته 2 سال پیش همین مدل رو دوستم از خیابان فردوسی تهران 40 تومان خرید که فیک و ساخت داخل بود. موفق باشید.
Sent from my GT-S6102 using Tapatalk 2

rezaccna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز من همین مدل کفش رو از نمایندگی cat میلاد نور چند سال پیش خریدم. زیر زبونه کفش یه برچسب زردرنگه که شماره هارو به usa.uk.eur نوشته. stock no داره و ساخت ویتنام هستش. البته 2 سال پیش همین مدل رو دوستم از خیابان فردوسی تهران 40 تومان خرید که فیک و ساخت داخل بود. موفق باشید.

مرسی از پاسخ شما دوست عزیز ، منظورتون از stock no چیه؟ زنگ زدم به یه فروشنده کفشای کت گفت این مدل رو داره و اصلش چینه!!پس احتمالا این فروشنده جناساش فیکن؟
کفشای راحتی هستن؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خواهش میکنم. منم نمیدونم stock no چیه دقیقا! فقط یک شماره 6 رقمیه که روی اون لیبل زیر زبونه کفش نوشته شده و هنونجا هم نوشته ساخت ویتنام.من اینو از فروشگاه cat تو میلاد نور خریدم اگه اشتباه نکنم باید طبقه بالای همکف باشه.حالا اینکه اونجا هم به من اصلشو دادن یا نه نمیدونم. واسه من که اینجوریه حالا اینکه چینیه همین مدل هم هست نمیدونم.آره واقعا راحتن و این کفش بعد از حدودا 4سال استفاده واقعا هنوز تغییر ظاهری زیادی نکرده.

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=237390
راستی دوست عزیز از فروشندگان این تاپیک میتونی بپرسی.

Last edited:

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
اگه کسی میدونه نشونه های کفش های اصلی caterpillar چه خصیصه هایی هست لطفا اینجا راهنمایی کنه چون با توجه به اختلاف زیاد قیمت اینجور کفشا در جاهای مختلف آدم به شک میوفته که این جنس اصل هست یا نه!!!
آخه توی یکی از شهرستانای جنوب یه جایی قیمت کردم زده 70 تومن در حالی که توی یه سایت خارجی همون کفشو زده 70$.
مشاهده پیوست 195259

سلام
من این مدل رو حدود 4 سال هست که دارمش. اصل هم هست
نام این مدل شلک هستش و یکی از محبوب ترینهای کت هست.
برای من زیر زبونش یدونه برچسب زرد کت داره و made in vietnam زده.
جالبیش اینه که به خاطر جنسی که داره و کاری که من دارم مجبورم چند ماه یکبار بندازمش داخل ماشین لباسشویی و هر بار که خشک میشه انگار تازه خریدیش.
اگر از فروشگاه های معتبر بخیرید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد یکی از کاربران این فروم هم فروشگاه کت دارن میتونید ازشون تخقیق بفرمایید...

این هم ترکیب رنگهای شلک که اولی از سمت چپ بالا توی پا خیلی زیباست...
cat10pg46-Shelk.jpg

varona

Registered User
لایک‌ها
0
منم 4 ساله این کفشو دارم. من بیشتر واسه کوهپیمایی تو تابستون ازش استفاده میکنم تا حالا که آخ نگفته. ماله منم ویتنامه تو راحت بودنش شک نکن

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
مشاهده پیوست 195259

از زیر زبانه کفش عکس قرار بدید!(جایی که سایز و مدل و بارکد و سال ساخت و کد مدل و ... رو نوشته)
=اینا دلیل اصل بودن نیست، ولی نبودنشون دلیل تقلبی بودن هست!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا