برگزیده های پرشین تولز

کارشناسی مک بوک پرو مدل 2006

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
یعنی تو این سایت با این همه مغازه دار و آدمها فنی و کارشناس , یکنفر حتی نمیتواند یک کارشناسی نیم بند برا این مدل انجام بده ! عجب زمانه غریبی شده متاسفانه .

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
همچنان منتظر یاری سبز دوستان کم ادعا انجمن برای تعیین قیمت دقیق هستم .

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
قیمت روز رو برای کالاهایی میدن که خط تولید داشته باشند یا حداقل توی بازار موجود باشه.
اخه مگه از این عتیقه چندتا تو بازار هست که بچه های کارشناس بتونن قیمت بدن؟
ضمن اینکه سیستم عامل مک جدید روی همچین لپتاپی نصب نمیشه و قطعا خیلی از نرم افزارها هم این لپ تاپ رو پشتیبانی نمیکنند.
احتمالا غیر از این کالا که دست این شما هست یدونه توی موزه اپل باشه.
موفق باشید.

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
بلی دیگه بالا باش , در پاسخ دوست که البته چه عرض کنم , نه کارشناسی که پست بی ادبانه در تاپیک گذاشته : من سعی میکنم قطعات با قیمت بسیار اقتصادی پیدا کنم و قرار بدم برا کسانی که وضعشان مثل جنابعالی خوب نیست , کارشناسی قطعه به روز جناب , لازم نداره یک طفل 7 ساله هم به کمک نت میتواند , روی قطعات قدیمی اگر توانستی قیمت کارشناسی بدی , کارشناسی و لاین روش نصب میشه و بسیاری از نرم افزارها رو هم باهش تست کردم , پس شما در این زمینه نرم افزار هم کارشناس نیستی , حتی به کمک پارالل برای کارهایی مجازی و نصب سیستم مجازی رو که سخت افزار سیستم اجازه نمیده , قابل نصب هست که امکان نصب مجازی جدید ترین سیستم عامل ها رو جناب نه کارشناس میده با مقداری لگ

Silver Horse

Registered User
لایک‌ها
34
قیمت روز رو برای کالاهایی میدن که خط تولید داشته باشند یا حداقل توی بازار موجود باشه.
اخه مگه از این عتیقه چندتا تو بازار هست که بچه های کارشناس بتونن قیمت بدن؟
ضمن اینکه سیستم عامل مک جدید روی همچین لپتاپی نصب نمیشه و قطعا خیلی از نرم افزارها هم این لپ تاپ رو پشتیبانی نمیکنند.
احتمالا غیر از این کالا که دست این شما هست یدونه توی موزه اپل باشه.
موفق باشید.
یدونه دست این دوستمون هست یکی موزه اپل ؟
اتفاقا این هفته 2 تا تو فروشگاههای پل دیدم
البته فکر کنم واسه فروش نبود و جنبه دکوری داشت

بالا