برگزیده های پرشین تولز

کارو کاسبی علی اکسپرسی ها خوابید...

به نظر شما آیا مجددا خرید کالا از علی اکسپرس برای ایران امکان پذیر خواهد شد؟

• Total voters
    148

ebrahimi12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
بعد از علی اکسپرس به سایت banggood شیفت دادم ولی الان ی ماهی هست که صفحه سایت باز نمیشه!!!!
با قندشکن هم وصل میشم نمیتونم پرداخت داشته باشم؟؟؟
این سایت هم ایران رو محروم کرد؟؟؟؟؟؟؟
آره دیگه مثل اینکه سایت های چینی یکی یکی دارند ما رو تحریم می کنند. ولی فکر نکنم به خاطر وزارت خزانه داری آمریکا باشه هر چی هست زیر سر دلواپس های وطنی است .

cd3

Registered User
لایک‌ها
106
سلام. می خوام برم قسمت پرداخت پیغام :
Sorry,your transaction did not pass verification due to security reasons. The transaction has been closed.
می ده چه کنیم؟

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به همه
خبری از رفع تحریم این سایت نشد؟بنده هم تست کردم فقط ارسال به ایران مشکل دارد والا من کشور را تغییر دادم و بدون مشکل به صفحه پرداخت رفت و مشکل نداشت؟
روحا...مچکریم

• Like
Reactions: cd3

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
با نام خدا و سلام
دوستان هنوز ارور
Sorry,your transaction did not pass verification due to security reasons. The transaction has been closed.
داده میشه!!!

میخواستم بدونم چه تعداد از دوستان از روشی که آدرس آمریکا رو بدیم و بعدش آدرس ایران رو تو پیام بدیم استفاده کردن؟؟؟
میخوام بدونم ریسکش چقدره ؟؟

سپاس

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
میشه اینکارو کرد ولی سعی کنید یه آدرس ولید valid بدین که اگه به اون آدرس فرستادن هم دستتون یجا بند باشه

9527

Registered User
لایک‌ها
104
سلام...
دوستان اصلا بحث تحریم نیست.خیلی ازکشورها موقع انتخاب وارد صفحه پرداخت نمیشه و مختص ایران نیست.حالا سیاست کاری علی اکسپرس چی شده یا واقعا مشکلی در صفحه پرداختشون به وجود اومده کسی اطلاع دقیقی نداره و نمیشه نظر داد.بهتره قبلش با فروشنده صحبت کنید اگر قبول کردن بعد پرداخت کنید.خیلی از فروشنده ها قبول میکنن و من باهاشون صحبت کردم و گفتم آدرس اشتباه وارد میکنم و آدرس صحیح رو بهتون مسیج میکنم و ارسال کنید ایران.البته بعضی هم قبول نمیکنند.

ebrahimi12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با نام خدا و سلام
دوستان هنوز ارور
داده میشه!!!

میخواستم بدونم چه تعداد از دوستان از روشی که آدرس آمریکا رو بدیم و بعدش آدرس ایران رو تو پیام بدیم استفاده کردن؟؟؟
میخوام بدونم ریسکش چقدره ؟؟

سپاس
من این کار کردم با فروشنده صحبت کردم و قبول کرد و در قسمت آدرس انگلیس رو نوشتم و بقیه آدرس رو نوشتم " آدرس اشتباه است به پیام سفارش توجه شود" بعد پرداخت کردم ولی بعد از چند روز سفارش من فریز شد و مجبور شدم با پیگیری مستمر سفارش رو لغو کنم و بعد از یک هفته پول هم به حسابم برگشت . خدا بخیر کرد.

armen11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا هنوزبه ایران ارسال نمیکنه

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
کلا بیخیال علی اکسپرس بشین دیگه

awi1369

Registered User
لایک‌ها
14
من امروز با ساپورتشون حرف زدم
گفتن دیگه از ایران سفارش قبول نمیشه!و یا ارسال به ایران!برای همیشه
و مشکل را هم گمرگ کشور خودمون اعلام کرد.
اگه درست باشه(شایدم دروغ گفت) !!!!!!!!معلومه شد.دوست ندارن ما جنس ارزون بخریم و واردات مال اشخاص خاصه. فکر نمیکنم کسی دنباله خرید جنس بی کیفیت چین بود .همگی دنباله جنس با کیفیت بودیم برای چی اینکارا کردنUntitled.png

Last edited:

Gilbert Blythe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عجب! از علی بابا هم نمیشه خرید؟
با کلی دردسر کردیت جور کردم!

glowra.com

Registered User
لایک‌ها
81

glowra.com

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان کسی تا بحال با پست bre-line کالایی دریافت کرده؟
http://www.bre-line.com/
سلام،
بله تا حالا چند با برامون بار آوردن.
مشکل خاصی باهاشون نداشتیم به غیر از یک بار که کلا یکی از محموله هاشون 5 - 6 روز دبی گیر کرد و دیر تحویل دادن.

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
عجب! از علی بابا هم نمیشه خرید؟
با کلی دردسر کردیت جور کردم!
از نظر رسیدن و ... مشکلی نداره

اما هزینه گمرکشون اصلا هیچ سروسامانی نداره ...

یه بار روی بسته پوشاک 20 ت میگیرن یک بار 150 هزار تومان و به مراتب پیش اومده. از نظر هزینه گمرک شدیدا ریسک داره BRE

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
من روش تغییر آدرس رو چند بار تست کردم و فروشنده اوکی بود ، محصول ارسال شد . اما ضریب اینکه فروشنده ها قبول کنن خیلی کمه تقریبا از هر 10 تا یکی قبول میکنه .

ereee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به همه بنده شخصا سه با در سه روز با پشتیبانی علی اکسپرس صحبت کردم و دنبال شایعات فعلی نرفتم و از اونها درخواست جواب درست و حسابی کردم
در جواب اینکه ایا دوباره امکان خرید برای ایران هست جواب دادند بله جای نگرانی نیست و به زودی امکان خرید باز میشه
گفتم چرا فقط ایران و دو سه تا کشور دیگه اینجوری هست اعلام شد که به دلایل خاص مدریت سایت تصمیم به بروزرسانی سیستم پرداخت و ارسال برای ایران کرده حالا این بروز رسانی قراره سیستم پرداختو تغییر بدن یا هرچی درست جواب ندادن ولی گفتن سایت بزودی توسط مدریت سایت بروزرسانی و دوباره امکان خرید فراهم میشه
حتی نوشتم گفتن دیگه شما هرگز کالا به ایرا ارسال نمیکنید درجواب گفتن لطفا نام و یا ایدی کسی که این صحبت را از طرف ما اعلام کرده بگید تا پیگیری کنیم این صحبت از طرف ما نبوده
در کل دنبال حرف اینو اون نرید به یه چت میتونید جواب بگیرید
بنده نه میگم کسی دروغ میگه نه راست صحبتی بود که با من شد
موفق باشید

Last edited:

gtaiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزانی که اینجا نظر دادن وخیلی چیزا به من یاد دادن در پست هاشون.
من میخام یه دستگاه برای تعمیرات لپ تاپ وارد کنم که توی سایت علی اکسپری موجوده ،ولی بدلیل زدو بندی که گمرک ایران (3پا) با علی اکسپرس کرده معامله با افراد عادی جامعه که ما باشیم دیگه صورت نمیگیره...
در آخر اینو بگم خدمت عزیزان که حالا حالا ها علی اکسپرس برای ما تعطیله... و از اونجایی که ما توی کوردستان عراق فامیل داریم خرید رو با وب مانی انجام دادم و ادرس و شماره فامیلمون رو وارد کردم.کالا که دستم رسید همینجا خبرتون میکنم .شما هم بهتره این کارو بکنید و یکی رو اونجا پیدا کنید.ضمنا کوردستان عراق هزینه گمرک نمیگیره... مچکرننننن روحا..... :|

بالا