برگزیده های پرشین تولز

کارگاه اسمایل سازی پی تی [ تصاویر در پست اول ]

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
gerye_raghs.gif
،،،
ugly_raghs.gif

یادم رفته بود از این :دی
راستی اینم تو بروکی.. من زده بودم :
63893651184124606317.gif
:دی

الان یه مشکلی پیش اومده ، 52 تا عکس تو پست اول پر شده و بیشتر نمیشه عکس گذاشت! چه کنیم بنظرتون؟
20937645471958894382.gif

مدیر بخش مینا یه فکر بِنُما
goodheart.gif

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
63893651184124606317.gif

الان یه مشکلی پیش اومده ، 52 تا عکس تو پست اول پر شده و بیشتر نمیشه عکس گذاشت! چه کنیم بنظرتون؟
20937645471958894382.gif

goodheart.gif

اون موقع که تاپیک زدی باید 2-3 تا پست اول رو رزرو میکردی واسه این مواقع
129fs4468377.gif

حالا بفرستشون توی پست دوم که مال خودته.
3y84xfp.gif

حال میکنی راهکارهای منو
127fs4730978.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
63893651184124606317.gif

20937645471958894382.gif

goodheart.gif
اوه اوه! چه مشکل بزرگی! چرا به اینجاش فکر نکرده بودیم؟
24488032927553069395.gif

حالا همه این عکس ها رو هم سرجمع 300-200 کیلوبایت نمیشن ها! ولی این محدودیت هستش...
128fs4765852.gif

129fs4468377.gif

3y84xfp.gif

حال میکنی راهکارهای منو
127fs4730978.gif
آخه لامصب با این سرعتی که داریم پیش میریم فکر کنم ظرفیت پست دو رو هم تو یه هفته تمومش می کنیم!
87845385616315416051.gif

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
بذارید ببینیم مینا میتونه با بهمن صحبت کنه زمان برنامه بیشتر بشه یا نه
smilie_love_009.gif

129fs4468377.gif

3y84xfp.gif

حال میکنی راهکارهای منو
127fs4730978.gif

پست دوم پر شد چی ؟
129fs4468377.gif
از اون اول قرارمون این بود تو پست اول فقط عکس بذاریم
rain_remix.gif

6m1hdtddnchvdyzwd5ta%5B1%5D.gif
من میگم بیاین دوباره تاپیک بزنیم صفحه اولش رو اختصاص بدیم به اسمایلها :D بعد پستها رو منتقل میکنیم تاپیک جدید :دی

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
20937645471958894382.gif

goodheart.gif
خب حمید خان دو تا راه هست

یکی اینکه هی پست اضافه کنیم به اول تاپیک هی توش عکس بذاری...

یکی اینکه... اینا رو مثلا هر 50 تا تو یه پک بذاری... پک گت اسمایل...که خب خیلی راحتتره...

حالا با توجه به اینکه هی داره به تعدادشون اضافه میشه... بعد از 500 تا اسمایلی، 10 تا پست خواهی داشت!!! که خیلی جالب نمیشه...

به نظرم پک کن... یه نمونه از پک رو تو پست بذار... اونوقت به ازای هر 50 تا پک ، یه پست میخوای که اونو میشه یه کاریش کرد...

و پیشنهادم اینه که میتونی دو سه تا معیار مختلف رو در نظر بگیری... مثلا اسمایلی های ساخته ی یه کاربر بره تو یه پک... یا کریزی ها جدا، سبزا (ugly) ها جدا ، یا نوشته دارها جدا یا نه اصلا به ترتیب انتشارشون:)دی) بذاری...

باز تصمیم خودته...

یه سری به صفحه ی اول اسمایلی های چینی بزن... ببین چه خبره :دی
129fs4468377.gif

3y84xfp.gif

حال میکنی راهکارهای منو
127fs4730978.gif
آره میشه علی... ولی گفتم به حمید بعد 500 تا اسمایلی 10 تا پست رفتی جلو ! فک کن !
اوه اوه! چه مشکل بزرگی! چرا به اینجاش فکر نکرده بودیم؟
24488032927553069395.gif

حالا همه این عکس ها رو هم سرجمع 300-200 کیلوبایت نمیشن ها! ولی این محدودیت هستش...
128fs4765852.gif

آخه لامصب با این سرعتی که داریم پیش میریم فکر کنم ظرفیت پست دو رو هم تو یه هفته تمومش می کنیم!
87845385616315416051.gif
آورین به شما که آینده نگری :دی
بذارید ببینیم مینا میتونه با بهمن صحبت کنه زمان برنامه بیشتر بشه یا نه
smilie_love_009.gif

پست دوم پر شد چی ؟
129fs4468377.gif
از اون اول قرارمون این بود تو پست اول فقط عکس بذاریم
rain_remix.gif

6m1hdtddnchvdyzwd5ta%5B1%5D.gif
من میگم بیاین دوباره تاپیک بزنیم صفحه اولش رو اختصاص بدیم به اسمایلها :D بعد پستها رو منتقل میکنیم تاپیک جدید :دی
بعید میدونم از نظر فنی امکانش باشه که یه پست بیشتر از 50 تا عکس جا بده...

میتونیم درخواست بدیم پست اضافه کنه... ولی توضیح دادم :دی

siavash20

Registered User
لایک‌ها
3,301
منم یه نظر دارم، بگم ؟
127fs4730978.gif

می گم یه کاری هم می شه کرد
و اون اینکه کلا دو تا پست اول و دوم رو در اختیار داشته باشید
توی پست اول 50 تا اسمایل آخری رو که بروبچ (دوستان) ساختن رو بزاری بعد هرزمان که تعداد از 50 بیشتر می شه
اونارو zip کنی و به عنوان مثل سری اول یا هرچی تو پست دوم بزاری
118.gif

اینجوری اولا اخرین و جدیدترین اسمایل ها همواره قابل نمایش و نیازی نیست حتما دانلود و اکسترکت کنی
دویییما بعد از پرشدن این اسمایل ها تقریبا قدیمی شدن و کاربرایی که پیگیر اینجا هستن همه رو دیدن و میدونن چیا هست حالا وقتی zip کنی
موووشکلی پیش نمیاد درسته آیا ؟
20937645471958894382.gif

پ ن : با تشکر
smiley_1.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272

یکی اینکه... اینا رو مثلا هر 50 تا تو یه پک بذاری... پک گت اسمایل...که خب خیلی راحتتره...

حالا با توجه به اینکه هی داره به تعدادشون اضافه میشه... بعد از 500 تا اسمایلی، 10 تا پست خواهی داشت!!! که خیلی جالب نمیشه...

به نظرم پک کن... یه نمونه از پک رو تو پست بذار... اونوقت به ازای هر 50 تا پک ، یه پست میخوای که اونو میشه یه کاریش کرد...

و پیشنهادم اینه که میتونی دو سه تا معیار مختلف رو در نظر بگیری... مثلا اسمایلی های ساخته ی یه کاربر بره تو یه پک... یا کریزی ها جدا، سبزا (ugly) ها جدا ، یا نوشته دارها جدا یا نه اصلا به ترتیب انتشارشون:)دی) بذاری...

باز تصمیم خودته...

آره میشه علی... ولی گفتم به حمید بعد 500 تا اسمایلی 10 تا پست رفتی جلو ! فک کن !

آورین به شما که آینده نگری :دی

بعید میدونم از نظر فنی امکانش باشه که یه پست بیشتر از 50 تا عکس جا بده...

میتونیم درخواست بدیم پست اضافه کنه... ولی توضیح دادم :دی
مرسی بابت پیگیری خانوم مدیر. :دی

من تاپیک اسمایلی های چینی رو سالها پیگیری کردم و واقعا هم جالبه اون تاپیک، ولی متاسفانه یه مشکلی که هست اینه که پک های اسمایلی رو برنامه گت اسمایل خوب مدیریت نمی کنه و برای کاربرها سخته و در عمل کسی زیاد دانلودشون نمی کنه. خودم هم با این که اسمایلی هاش واقعا عالی هستند، ولی تنبلی ام میاد یکی یکی پک دانلود کنم، اسمایلی هاییش که جالبه رو کپی پیست کنم تو تب های اصلی ام و بقیه اش رو پاک کنم.
63059047294180208626.gif

فایل زیپ هم که سیاوش پیشنهاد کرده مشکلش اینه که یکی یکی باید اسمایلی هاش آپ بشن که کار خسته کننده ایه و به نظرم از پک گت اسمایل هم سخت تر میشه.

اگر از لحاظ فنی امکانش باشه، که بهترین کار ممکن اینه که تعداد عکس هایی که پست اول ساپورت می کنه بره بالا (مثلا بشه 5000 تا! :دی)، ولی اگر امکانش نیست اون وقت کار سخت میشه و یه چند تا گزینه داریم که هیچ کدوم شون خیلی خوب نیستند:

مثلا هر کدوم از کاربرها برای خودش یه پست داشته باشه که تمام اسمایلی هاش رو خودش توی اون پست بذاره؟ یا همون چند تا پست به صفحه یک اضافه کنیم؟ یا این که مثلا کل اسمایلی ها رو چند وقت یه بار پک کنیم (این پایین الان می نویسم).
منم یه نظر دارم، بگم ؟
127fs4730978.gif

توی پست اول 50 تا اسمایل آخری رو که بروبچ (دوستان) ساختن رو بزاری بعد هرزمان که تعداد از 50 بیشتر می شه
118.gif

اینجوری اولا اخرین و جدیدترین اسمایل ها همواره قابل نمایش و نیازی نیست حتما دانلود و اکسترکت کنی
دویییما بعد از پرشدن این اسمایل ها تقریبا قدیمی شدن و کاربرایی که پیگیر اینجا هستن همه رو دیدن و میدونن چیا هست حالا وقتی zip کنی
20937645471958894382.gif

smiley_1.gif

اگه نشه تعداد تصاویر پست یک رو بالا برد این هم کار خوبیه. منتها به نظر من بهترین حالتش اینه که یه پک گت اسمایل مثلا به اسم PT Smiles داشته باشیم، و بعد 50 تا اسمایلی آخر رو هم توی پست یک بذاریم. هر وقت پست یک پر شد و دیگه جا نداشت اسمایلی ها به پک قبلی اضافه بشن (مثلا اگه 150 تا اسمایلی بود بشه 200 تا) و بعد پست یک خالی بشه تا دوباره اسمایل های جدید بیان توش.

نظرتون چیه؟
312jtp0%5b1%5d.gif

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
باز تصمیم خودته...

اها این فکر خوبیه ، همین کارو کردم ، نه دیگه اعصاب دسته بندی (ugly ، crazy ) اینا رو ندارم من :D اسمایلی های هر نفر رو توی تب خودش گذاشتم. بعد هرکی دوست داشت ایمپورت میکنه تو GetSmile خودش و از اونجا منتقل میکنه به هرجایی که خواست .

روشش رو هم اضافه کردم به پست اول ، هر 50 تا عکس یه پک getsmile درست میکنم و عکسهای قدیمی رو پاک میکنم از پست اول

منم یه نظر دارم، بگم ؟
127fs4730978.gif

118.gif

20937645471958894382.gif

smiley_1.gif

میتی فدای اون دستات بشه که اینقدر تایپ کردی داداش
e46bf8c0.gif

تقریبا همین چیزی که گفتی رو انجام میدم با این تفاوت که پک اسمایلی هست و دیگه نیازی اسمایل ها دونه دونه کاربر آپلود کنه ، چون اونجوری اگه عکس ها رو زیپ کنم سخته بخوای همه رو اپلود کنیم و بفرستیم تو گت اسمایل دونه دونه ! اما اینجوری با دوتا کلیک تمام اسمایلها میاد تو گت اسمایل.

//

ادیت : همینی که محمود گفت رو انجام دادم.
2chw5mg.gif

پ.ن : چه حس خوبی داره همفکری و مشورت
623.gif
دی

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
مرسی بابت پیگیری خانوم مدیر. :دی

من تاپیک اسمایلی های چینی رو سالها پیگیری کردم و واقعا هم جالبه اون تاپیک، ولی متاسفانه یه مشکلی که هست اینه که پک های اسمایلی رو برنامه گت اسمایل خوب مدیریت نمی کنه و برای کاربرها سخته و در عمل کسی زیاد دانلودشون نمی کنه. خودم هم با این که اسمایلی هاش واقعا عالی هستند، ولی تنبلی ام میاد یکی یکی پک دانلود کنم، اسمایلی هاییش که جالبه رو کپی پیست کنم تو تب های اصلی ام و بقیه اش رو پاک کنم.
63059047294180208626.gif

فایل زیپ هم که سیاوش پیشنهاد کرده مشکلش اینه که یکی یکی باید اسمایلی هاش آپ بشن که کار خسته کننده ایه و به نظرم از پک گت اسمایل هم سخت تر میشه.

اگر از لحاظ فنی امکانش باشه، که بهترین کار ممکن اینه که تعداد عکس هایی که پست اول ساپورت می کنه بره بالا (مثلا بشه 5000 تا! :دی)، ولی اگر امکانش نیست اون وقت کار سخت میشه و یه چند تا گزینه داریم که هیچ کدوم شون خیلی خوب نیستند:

مثلا هر کدوم از کاربرها برای خودش یه پست داشته باشه که تمام اسمایلی هاش رو خودش توی اون پست بذاره؟ یا همون چند تا پست به صفحه یک اضافه کنیم؟ یا این که مثلا کل اسمایلی ها رو چند وقت یه بار پک کنیم (این پایین الان می نویسم).

اگه نشه تعداد تصاویر پست یک رو بالا برد این هم کار خوبیه. منتها به نظر من بهترین حالتش اینه که یه پک گت اسمایل مثلا به اسم PT Smiles داشته باشیم، و بعد 50 تا اسمایلی آخر رو هم توی پست یک بذاریم. هر وقت پست یک پر شد و دیگه جا نداشت اسمایلی ها به پک قبلی اضافه بشن (مثلا اگه 150 تا اسمایلی بود بشه 200 تا) و بعد پست یک خالی بشه تا دوباره اسمایل های جدید بیان توش.

نظرتون چیه؟
312jtp0%5b1%5d.gif
ببین نشد دیگه به گت اسمایلی توهین کنی ها... سال ها به ما خدمت کرده :دی

نه باور کن پک انقدرا هم سخت نیست... ما هم اولش تنبلی می کردیم ولی الان دیگه بدون پک هیچکار نمی کنیم...

و در مورد آمار دانلود هم... یه نگاهی مجدد بنداز... من اون اوایل که پک ها رو تو باکس آپ کرده بودم روزی 10 20 تا دانلود بیشتر داشتم!

همین اتچمنت پی تی رو هم که ببینی آمار دانلود زیاد داره...

میشه دو سه تا روش رو با هم انجام داد... الان کار حمید خوبه من موافقم... چون همونطور هم که تو مذاکرات دور قبل گفتین :دی یه سری اسمایلی ها دیگه قدیمی میشه دوستانی که همیشه اینجا سر میزنن خسته میشن هی اسمایلی های تکراری رو تو پست اول ببینن...

در هر صورت استارتر حمید هست و فعالان هم شماها... هر تصمیمی بگیرین ما جرات نداریم حرفی بزنیم :دی

امکان فنیش رو هم می پرسم و اطلاع میدم...
اها این فکر خوبیه ، همین کارو کردم ، نه دیگه اعصاب دسته بندی (ugly ، crazy ) اینا رو ندارم من :D اسمایلی های هر نفر رو توی تب خودش گذاشتم. بعد هرکی دوست داشت ایمپورت میکنه تو GetSmile خودش و از اونجا منتقل میکنه به هرجایی که خواست .

روشش رو هم اضافه کردم به پست اول ، هر 50 تا عکس یه پک getsmile درست میکنم و عکسهای قدیمی رو پاک میکنم از پست اول

ادیت : همینی که محمود گفت رو انجام دادم.
2chw5mg.gif

پ.ن : چه حس خوبی داره همفکری و مشورت
623.gif
دی
خب خوبه دیگه... خدا رو شکر حل شد...

دستت هم درد نکنه تاپیک خوشجلی میشه :دی :دی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
می خواستم توی پروفایل یکی از بچه ها بپرسم که کیه (حدس می زدم یکی از دوست هام در یه انجمن دیگه است)، این اسمایلی متولد شد:
Who.gif

-----------------------------------------------------------------------
خب ظاهرا امکان اینکه محدودیت 50 عکس رو حذف کنن نیست !

حیف شد، ولی عیب نداره، این کاری که الان میشه هم غیلی غوبه.
30845132958113738733.gif

ehsan95

Registered User
لایک‌ها
298
این کار اولم
5vnf5d3bkvlzoktsn0vy.gif

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
بعدی
2.gif

پ.ن : من هر بار که میخوام یه اسمایلی جدید اضاف کنم باید پست جدید بزنم یا توی همون پست اولی که ایجاد کردم ارسالش کنم ؟!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
بعدی
2.gif

پ.ن : من هر بار که میخوام یه اسمایلی جدید اضاف کنم باید پست جدید بزنم یا توی همون پست اولی که ایجاد کردم ارسالش کنم ؟!

سلام.

پست جدید بزن که بفهمیم یه دونه اسمایلی تازه ساخته شده. :)

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
بعدا میام میسازم

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
این اسمایل رو آپدیتش کردم . اسمایل جدید زبون درازیش با حال تره :دی

13470433261.gif

خوبه ، کَلَش پشتش یکم سیاه میشه ولی :دی

بعدی
2.gif

لول
اینم خوبه ، یکم روی تصاویر متحرک کوچکتر و gif بتونی کار کنی جالبتر میشه / همونطور که محمود گفت پست جدید بزن.

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
خوبه ، کَلَش پشتش یکم سیاه میشه ولی :دی

فکر کنم از نرم افزار باشه با Ulead GIF Animator زدم تو خوده نرم افزار درسته ولی وقتی export میکنم اینجوری میشه با یه نرم افزار دیگه میزنم ببینم چی میشه

بالا