برگزیده های پرشین تولز

کار با کامپیوتر در منزل ..ماهی یه میلیون حداقل درآمد

sirus1999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام..لطفا راه و روشی بگید که بشه با کار در منزل یا کار با کامپیوتر و اینترنت ماهی 1 میلیون یا بیشتر کسب درآمد کرد.
.من دانشجو هستم..کار با کامپیوتر و ترجمه زبان هم متوسط و طراحی سایت با ورد پرس هم بلدم ولی متاسفانه کاری پیدا نمیکنم که درآمدش ماهی در حد یه میلیون بشه و کارهایی مثل ترجمه پیدا کردم خیلی خیلی کمتره درآمدش.

Last edited:

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
برادر من مگه انجمن چراغ جادوئه ؟ اومدی میگی بهم بگین چیکار کنم و تضمین شده باشه ؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
برادر من الان همه تو این انجمن یه کامپیوتر و یک اتصال اینترنت دارن آیا همه درآمد یک میلیونی دارن..؟ ؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
طبق علاقه ای که داری سایتی راه اندازی کن و مطالب اختصاصی براش ترجمه کن و بگذار روی سایت بعد چند سال تلاش مداوم به شرطی که پلن مشخص و درستی برای کسب درآمد و پیشرفت سایت داشته باشی می تونی به درآمد قابل قبولی برسی.حتی چند ده برابر یک میلیون .اگرم حال کار پایدار و بلند مدت نداری برو روی شبکه های اجتماعی کار کن مثل اینستا و تلگرام و....

sirus1999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
طبق علاقه ای که داری سایتی راه اندازی کن و مطالب اختصاصی براش ترجمه کن و بگذار روی سایت بعد چند سال تلاش مداوم به شرطی که پلن مشخص و درستی برای کسب درآمد و پیشرفت سایت داشته باشی می تونی به درآمد قابل قبولی برسی.حتی چند ده برابر یک میلیون .اگرم حال کار پایدار و بلند مدت نداری برو روی شبکه های اجتماعی کار کن مثل اینستا و تلگرام و....

یه نمونه از پلن خوب بگو....مثلا چطور از یه سایت میشه درامد میلیونی داشت؟ یه تعداد از نوابغ هم که اینجا نهایت زورشون رو زدن یه خط اراجیف نوشتن...خلاصه حرفشون میشه که نمیدونن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
یه نمونه از پلن خوب بگو....مثلا چطور از یه سایت میشه درامد میلیونی داشت؟ یه تعداد از نوابغ هم که اینجا نهایت زورشون رو زدن یه خط اراجیف نوشتن...خلاصه حرفشون میشه که نمیدونن
نقشه راه بستگی به نوع کاری که قراره انجام بدید متفاوته اگر قراره محتوا تولید کنید یا باید محتوا را بفروشید مثل سایت همیار وردپرس و مدیر سبز و.....یا باید تبلیغات جذب کنید برای جذب تبلیغات هم باید رنکهای زیر 100باشید تا راحت تبلیغات جذب کنید یا تخصصی باشید (مثلا سایت تخصصی معماری و....).
مثلا الان اخبار موبایل و تکنولوژی مخاطب زیادی داره می تونید مشابه سایتهای زوم ای تی یا دیجیاتو کار کنید و وقتی رنک سایت خوب شد تبلیغات بگیرید .البته همین طور که گفتم این کارها هیچ کدوم ساده نیست باید چندسال براش شبانه روز زحمت بکشید .
مشاوری که برای شما نقشه راه تعیین کنه و بتونه شما را کامل و اساسی راهنمایی کنه قطعا نمیاد مجانی تو نت به شما مشاوره بده بعضا برای یک ساعت مشاوره چند صد هزارتومن از شما پول می گیرند پس اینجا انتظار مشاوره درست حسابی نداشته باشید .کسی هم راه بکری بلد باشه خودش میره اجرا می کنه چرا بیاد رایگان اینجا بگذاره!!!!
این هفته نامه هم چند وقته کار خودش را شروع کرده تو سایتش مطالب نسبتا خوبی می گذاره چند وقت پیشم شب یلدا همایشی داشت دوست داشتید فیلمهاشو دانلود کنید ببیند بد نیست. برنامه اینترنتی کلیدم تو آپارات بد نیست نگاه کنید :
http://shanbemag.ir/
http://www.aparat.com/keyshowir

بالا