منتخب بازارچه

کار چی داری؟ تدریس خصوصی؟ بسپارش به کارچی

karchidari

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
19 جولای 2020
نوشته‌ها
27
لایک‌ها
1
کار چی داری؟ تدریس خصوصی؟ بسپارش به کارچیاین روزها با گسترش همه‌گیری ویروس کرونا (COVID-19)، یکی از حوزه‌هایی که بیشترین نگرانی از بروز آسیب در آن وجود دارد، آموزش در مدارس است. از نخستین پایه‌های تحصیلی دبستان که زیربنای یادگیری در آن شکل می‌گیرد، تا سال‌های پایانی دبیرستان که به کنکور و رقابت و تلاش برای ورود به دانشگاه ختم می‌شود. مشخص نبودن وضعیت حضور دانش‌آموزان در مدرسه، طی سال تحصیلی جدید و تردید در کارآمدی آموزش‌های رسمی غیرحضوری، دغدغه اصلی والدین است. همین، باعث شده تا آن‌ها بیش‌از‌پیش به «تدریس خصوصی» به‌عنوان راه‌حلی جانشین برای عقب نیفتادن فرزندان‌شان از تحصیل فکر کنند. از‌این‌رو آموزش خصوصی دروس و کنکور، اهمیتی دوچندان یافته است.
همچنین با افزایش تعامل افراد با خارج‌از‌کشور و افزایش مهاجرت، تدریس خصوصی زبان‌های خارجی بویژه انگلیسی هم بیشتر خواهان پیدا کرده است.
بدیهی است یافتن معلم خصوصی مناسب برای هر درس یا زبان، اصلاً کار ساده‌ای نیست. اما از طریق سامانه سفارش خدمات کار‌چی‌داری، می‌توانید به مجموعه‌ای از مدرسان مطمئن و کارآزموده خانم یا آقا دسترسی پیدا کنید و مناسب‌ترینِ آن‌ها را برای یادگیری دروس، زبان‌ها یا هر تخصص فنی، نرم‌افزاری، هنری، ورزشی و … به‌خدمت بگیرید.آموزش
  • تدریس خصوصی موسیقی
  • تدریس خصوصی مهارت‌های هنری
  • آموزش خصوصی نرم‌افزارهای تخصصی
  • مربی اختصاصی مهارت های ورزشی (شنا، بدنسازی و فیتنس و …)سفارش تدریس خصوصی

در کار‌چی‌داری، برای تدریس خصوصی هیچ محدودیتی وجود ندارد
از جمله خدمات آموزشی که می‌توانید برای آن‌ها سفارش ثبت کنید:
– تدریس خصوصی دروس دبستان و دبیرستان
– تدریس خصوصی کنکور
تدریس خصوصی زبان انگلیسی و IELTS و سایر زبان‌های خارجی
– تدریس خصوصی دروس دانشگاهی
– تدریس خصوصی موسیقی
– تدریس خصوصی مهارت‌های هنری
– آموزش خصوصی نرم‌افزارهای تخصصی
– مربی اختصاصی مهارت های ورزشی (شنا، بدنسازی و فیتنس و …)
– و …


ثبت سفارش معلم خصوصی


تدریس خصوصی: حضوری یا آنلاین؟
خدمات آموزشی کار‌چی‌داری، فقط به‌صورت حضوری عرضه نمی شود. اگر به‌خاطر شیوع کرونا ترجیح می‌دهید از خانه خارج نشوید یا فردی از بیرون وارد منزل‌تان نشود؛ معلم خصوصی منتخب‌تان در کشور، شهر یا روستای محل زندگی شما حضور ندارد؛ چند شاگرد همزمان می‌خواهند از خانه خود در یک کلاس شرکت کنند یا به هر علت دیگر، امکان تدریس خصوصی از طریق آنلاین هم وجود دارد.

معلم خصوصی: بهترین‌ها از سرتاسر ایران
شما از یک کلاس خصوصی چه انتظاراتی دارید؟ معلم دلسوز و باتجربه‌ایی داشته باشد که در آموزش موضوع مورد نظرتان مهارت کافی داشته باشند؟ شما را تا رسیدن به نمره مطلوب، قبولی در آزمون یا دستیابی به هدف‌تان همراهی کند؟ کلاس‌تان در زمان و مکانی که دوست دارید، برگزار شود؟ کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی در رشته‌های گوناگون و پرتقاضایی مانند تدریس خصوصی و نیمه خصوصی دروس عمومی و اختصاصی مقاطع مختلف تحصیلی، کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آمادگی کنکور، کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و سایر زبان‌های خارجی با بهترین معلم‌ها در سرتاسر کشور در دسترس شما هستند.

همین حالا درخواست تدریس خصوصی خود را ثبت کنید
کافی است یک سفارش در سامانه کار‌چی‌داری ثبت کنید. در توضیحات درخواست‌تان، موضوع (رشته) آموزش و مکان انجام تدریس خصوصی را بنویسید. تعیین بودجه هم با خود شماست! به‌زودی، کارچی‌های مدرس، برای انجام کار به شما پیشنهاد خواهند داد و بعد از بررسی مشخصات آن‌ها مانند تحصیلات، مدارک، سوابق حرفه‌ای، دستمزد درخواستی و نظرهای کارفرمایان قبلی، می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.
مهم نیست کجا هستید. اگر نیاز به یک معلم خصوصی دارید، در کار‌چی‌داری بهترینِ آن‌ها را پیدا خواهید کرد.آموزش
  • تدریس خصوصی دروس دبستان و دبیرستان
  • تدریس خصوصی کنکور
  • تدریس خصوصی زبان انگلیسی و IELTS و سایر زبان‌های خارجی
  • تدریس خصوصی دروس دانشگاهیثبت‌نام و ثبت سفارش در کارچی‌داری
 
بالا